Dziwaczne selfie narusza zasady optyki

Kategorie: 

Źródło: internet

W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie typu selfie, które, o ile nie jest sprytnym fotomontażem, można uznać za zupełne dziwactwo. 

 

Na zdjęciu widać parę Azjatów, którzy najwyraźniej postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie odbicie w lustrze, na którym widać głowę kobiety odwróconą w niewłaściwą stronę. 

Nie ma przecież takiej fizycznej możliwości, aby patrzyć jednocześnie do przodu i do tyłu zatem albo jest to fotomontaż, albo jakiś błąd cyfrowego aparatu fotograficznego, albo zaszło tam jakieś niewytłumaczalne zjawisko. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Nieważny

Angelus...sorry taki

Angelus...sorry taki elokwentnny jesteś w komentarzach, wcale nie tyle.Ty jako stary wyjadacz weż się dokładnie przyjrzyj czy ''popacz''i odróżnij paree szczegółów.

Portret użytkownika Cabaj

Kupiła maske na jakimś żółtym

Kupiła maske na jakimś żółtym odpuście.Kolor koszuli cyrkulorza jest odbity naturanie w szybie...natomiast czerwona szmata którą opatula sie ta "mis polonia" jakoś "przypadkowo"straciła kolorek.I jak zwykle znajdą grono "patologów"co uwierzą w nie wytłumaczalne zjawisko he he

Portret użytkownika baca

nigdy bym sie tego po Tobie

nigdy bym sie tego po Tobie Zibi nie spodziewał... naprawdę stawiasz wszystkim minusy licząc że spowiedź Cię uwolni od grzechu? skoro masz takie nadprzyrodzone moce to musisz być opętany - egzorcysta jest Ci potrzebny... czy nie wiesz że jezus umarł na krzyżu, maryja porzuciła celibat a papież palenie, picie i chrześcijan, po to tylko abyś tego nie robił...sam szatan musiał zamontować CI tablet do matiza - a jezus gadał przecież o tym aby nie rzucać pereł między wieprze... hm... oddaj się pokucie Zibi i jak tylko się roztopią lody przeczołgaj sie ze dwa razy do Częstochowy...

Portret użytkownika Nieważny

Baca nie degraduj Zibiego.On

Baca nie degraduj Zibiego.On porusza się oplem, matiz to ten od pisania artykułów na tablecie.Czołgać się nie będzie Zibi bo jak zechce miasto Częstochowę odwiedzić vectrą śmignie ino kurz.

Portret użytkownika pako1205

Za tymi oszklonymi drzwiami

Za tymi oszklonymi drzwiami stoją następne, podobnie wyglądające osoby.Trzaskają fotkę na/w drugą stronę budynku.Ta kobieta nie jest tą samą w "odbiciu".Tamta za drzwiami patrzy w stronę drzwi.Typ na pierwszym planie- trzyma w lewej garści telefon, a na "odbiciu" w prawej. "Naruszenie praw optyki"..., dobre... .

Portret użytkownika pako1205

Przebadaj ponownie narządy

Przebadaj ponownie narządy wzroku "pukasiu", a jak już używasz czyjegoś tekstu, to należy się szacunek do tej osoby, choćby przez umieszczenie go w cudzysłowie, lub podanie nazwiska autora Wiśniewskiego.Traktuję to jednak jako żart, nawiązując do dnia dzisiejszego.

Portret użytkownika baca

to wina drukarki - kiedy się

to wina drukarki - kiedy się drukuje fotki azjatów zawsze robią sie wiry w kałamarzu z żółtym atramentem - jak drukarka jest inteligentna to nadrabia to czarnym kolorem.poza tym aparat też zawiódł bo nie rozpoznał twarzy tylko ją dorobił z drugiej strony - od strony dupy - u azjatów te dwie części ciała tak samo zresztą wyglądają... pecha natomiast kompletnego mają murzyni - ich żaden system rozpoznawania nie rozpoznaje i nawet czarno białej dupy im nie może wstawić zamiast twarzy 

Skomentuj