Dziwaczne stworzenie odnalezione na meksykańskiej plaży

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niezwykłe niezidentyfikowane zwłoki jakiegoś stworzenia, odnaleziono, na plaży Bonfil, w pobliżu kurortu Acapulco, w stanie Guerrero, na południowym-zachodzie Meksyku. Na znalezisko natknięto się po raz pierwszy 10 marca 2016 roku.

 

Istota znaleziona na plaży ma ciało o długości około 4 metrów. Eksperci sądzą, że ciało tego zwierzęcia znalazło się na brzegu na skutek silnych prądów oceanicznych występujących w tej okolicy. Bardzo możliwe, że to jakiś nieznany mieszkaniec okolicznych głębin.

 

Ustalono, że zwierzę nie było martwe przez długi okres czasu i jego szybki rozkład nastąpił dopiero na plaży. O dziwo świadkowie donoszą, że truchło wcale nie śmierdzi tak bardzo, jakby można oczekiwać po tych rozmiarów stworzeniu morskim.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wakaajmw

A więc naukowcy znów będą

A więc naukowcy znów będą mieli szerokie pole do "popisu".A tak całkiem serio,starają się wmówić nam istotę powstania wszechświata,naszego układu słonecznego, na nawet są w stanie stwierdzić jaką aktualnie panuje pogoda no poszczególnych jego planetach a nie wiedzą co znajduje się pod dnem morza naszej własnej...hmm ciekawe jest co tym razem będą nam chcieli sprzedać.Pozdrawiam

Portret użytkownika Lucifer

Z pewnością istnieje wiele

Z pewnością istnieje wiele jeszcze nie odkrytych istot które nie zostały skatalogowane i opisane przez człowieka.
To co może być niepokojące w takich zdarzeniach to fakt że może trwać już rozdzielanie się rzeczywistości a liczne zgony zwierząt (ptaków, ryb, rozgwiazd, delfinów) notowane na świecie informują nas że stworzenia te przenoszą się do innego istniejącego już Świata przechodząc przez bramę śmierci. Według licznych przekazów od kosmicznych istot po roku 2012 miało dojść do rozdzielenia się światów a jedna z wersji Ziemi ma zostać pchnięta w kierunku całkowitej destrukcji.  

Strony

Skomentuj