Dziwaczne stworzenie odnaleziono w ruinach zabytkowego budynku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłe niezidentyfikowane zwłoki jakiegoś stworzenia, odnaleziono w ruinach poniemieckiej budowli na Dolnym Śląsku w okolicach Wrocławia. Na znalezisko natknięto się przypadkiem 15 czerwca br. w dniu uroczystości Bożego Ciała.

 

 

Istota znaleziona w ciemnym pomieszczeniu ma ciało o długości ok. 15 cm i dobrze zachowane duże, krągłe oczy. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że mamy do czynienia z zasuszoną myszą. Eksperci sądzą jednak, że ciało tego zwierzęcia przypomina krzyżówkę ssaka z płazem. Bardzo możliwe, że jest to jakiś niezidentyfikowany mieszkaniec, który znalazł się tam nie wiadomo skąd.

 

Ustalono, że zwierzę padło dość niedawno. O dziwo świadkowie donoszą, że małe truchło wcale nie śmierdzi tak bardzo, jakby można było oczekiwać po tych rozmiarów stworzeniu. Uwagę komentatorów przekłuwają szczególnie jasne (jakby specjalnie polerowane), wybałuszone oczy oraz kształt niezwykłej istoty.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

"Wyrwij swoje pytania z ich podłoża, a zobaczysz zwisające korzenie. To będą następne pytania."` - Frank Herbert "Diuna - Kapitularz".

Portret użytkownika Heinrich2

Dokladnie. Tez mi wyglada to

Dokladnie. Tez mi wyglada to na polowke szczura. Pewnie gorna czesc zjedli. Z filmowania ocena 6. Masakra..

Druga opcja: to zatramentyzowana nazi hybryda Kwietnia Darka. Swiadczy o tym miejsce znalezienia.

Portret użytkownika Kacperu

spoko że jej nie poruszył

spoko że jej nie poruszył (chociażby kijkiem) i filmował to coś z jednej perspektywy nie odwracając tego do góry nogami lub odwrotnie bo w sumie to nie wiadomo czy to są plecy czy brzuszek Smile Ale pierwsze co mi na myśl przyszło to zaschnięte ciało myszy lub szczura albo raczej sama dolna część

Strony

Skomentuj