Dziwaczne stworzenie wpełzło do jednego z mieszkań w Indonezji

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Natura nie przestaje zaskakiwać i do dzisiaj na świecie spotyka się różne dziwne, nieznane ludzkości stworzenia. Niektóre z nich wyglądają tak niecodziennie, że na ich widok automatycznie mogą nasuwać się skojarzenia z pozaziemskim pochodzeniem. Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym miesiącu w Indonezji.

Dziwnie wyglądające stworzenie zostało dostrzeżone przez mieszkańca indonezyjskiej wyspy Bali. Hari Toae zauważył niezwykłą istotę zaczepioną o sufit i kołyszącą swoimi ogromnymi futrzastymi mackami. Mężczyzna błyskawicznie doszedł do konkluzji, że stworzenie nie przypomina niczego, co widział w swoim życiu, więc być może jest to tajemniczy przybysz z kosmosu. Hari pozwolił istocie pozostać w swoim domu przez noc, ponieważ pomyślał, że może schroniła się tu przed deszczem. Mężczyzna wiedział jednak, że następnego dnia stworzenie musi zniknąć, aby nie straszyć gości.

 

Bardzo prawdopodobne, że w rzeczywistości istota nie ma jednak nic wspólnego z kosmitami i jest przedstawicielem gatunku ćmy, znanego jako Creatonotos gangis. Gatunek charakteryzuje się tym, że posiada cztery długie macki, które są wykorzystywane do produkcji feromonów, aby zwabić potencjalne ofiary. 

 

Nie można jednak z całą pewnością stwierdzić genezy dziwacznego stworzenia. Równie dobrze mógłby to być zupełnie nowy gatunek nieznany wcześniej człowiekowi. Naukowcy nie mają w tej kwestii 100-procentowej pewności, więc wciąż istnieje też szansa na prawdziwe pozaziemskie pochodzenie istoty. Jakie jest wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"Uczeni rozprawiają na temat

"Uczeni rozprawiają na temat tego jak powinna się zachować ludzkość na wypadek roszczeń obcych cywilizacji w stosunku do zajmowanych przez nas planet". - k.cyt.

Uczeni rozprawiają bo to ludzie, na dodatek Uczeni więc "święte przekonania" jakich posiadaniem szczycą się trzęsący światem troglodyci są im tyleż odrażające co z gruntu obce, czego nie można powiedzieć o pewnym Senacie i pewnym odrażającym, chyżym ruju stojącym na czele pewnego zamorskiego, uzurpującego sobie wladzę nad światem nowotworu.
Otóż ci "troglodyci wiary" w swoje urojenia są "święcie przekonani" że pewna śladowej zaledwie reprezentatywności, skrajnie Ziemi wroga, obca ludziom, Ludzkości, powszechnie obowiązującym prawom, nastawiona na pasożytek cywilizacja oparta na kulturze ufundowanej na braku jakiejkolwiek kultury, w tym prawnej, politycznej i tej zwykłej, ludzkiej, ma prawo stawiać Ziemianom - tak tak! - nieustające pożądania i uroszczenia finansowe oraz terytorialne które - tak tak! - muszą być natychmiast i bez szemrania spełniane!!
 Są "święcie przekonani", że z ich strony należy się pożądaniom i uroszczeniom tej dawno upadłej cywilizacji kozoebców i mułodojców wszelkie możliwe poparcie, ze zbrojnym włącznie, nawet gdyby to miało być wbrew przestrogom ich prominentnego przedstawiciela Henrego Forda który swego czasu powiedział - a Historia i jej apologeci skrzętnie dla potomności zapisali - te oto znamienne i złowieszcze w swej faktograficznej warstwie słowa:"„Dlaczego nie lubię Szybidów? Dlatego, że inne narody żyją z własnej pracy. A Szybidzi żyją z pracy innych narodów.” - k. cytatu.
Ps. w związku z powyższym - i powszechniejącym z dnia na dzień światowym zakazem postaw antyszybistowskich - powstaje paląca kwestia: czy powyższy cytat jest Prawdą czy antyszybidyzmem, a jeśli jest tym pierwszym - komu tym gorzej: Prawdzie czy Szybidom? Wbrew pozorom odpowiedź nie jest  oczywiście oczywista, a szczególnie wtedy kiedy ręce opadają wobec faktu bezsilności i rejterady Prawdy, kiedy miliony zdają sobie sprawę że "nie poradzisz nic bracie mój gdy w White Haus'ie chyży ruj".

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika zibi1973

Jeszcze nie wiadomo kim lub 

Jeszcze nie wiadomo kim lub  czym jest natura,a z Religi wiadomo że pierwszy człowiek czyli Adam został ulepiony,czyli mówiąc normalnie stworzony,a że jestem potomkiem Adama czyli jestem produktem,czytałem takie hasła że nigdy się nie dowiemy skąd ludzie się wzięli i mam prostą odpowiedź,stworzony a ze stworzonym to można wiele,na przykład zadziwiać,manipulować,dosłownie wszystko,i tak się teraz dzieje,i co jesteście zdziwieni tym czymś

Portret użytkownika Wackrapp

Dokladnie.Ćma ktora ma na

Dokladnie.Ćma ktora ma na odwłoku dwa jakby ciała jamiste ktore w razie niebezpieczenstwa wypelniane są chyba powietrzem,żeby stworzyc wrażenie większego i agresywnego.kilka lat temu był o tym program w tv

Skomentuj