Dziwaczny fenomen na niebie nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: Internet

W południowej Kalifornii zaobserwowano dziwne zjawisko. Na horyzoncie pojawiła się niezwykła formacja chmur z wyraźnie zarysowanym otworem o regularnym kształcie.

 

Do obserwacji doszło 10 października bieżącego roku. Jak widać na nagraniu nietypowy otwór w chmurze składa się z dwóch owalnych formacji. Jak widać na nagraniu struktury chmur, przypominające tolkienowskie oko Saurona, nie są statyczne, tylko poruszają się.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Hemh

Redaktorzy innemedium

Redaktorzy innemedium pamietacie jak wam pare miesiecy temu zwierzalem sie z moich relacji z dziwnymi obiektami w chmurach ktore wygladaja jak oczy albo oko horusa ... Ile razy was prosilem o zbadanie sprawy a wy mnie wysmialiscie to juz wasz kolejny temat tego typu a ja wam wyslalem ze 100zdjec i ani jednego nie spraedziliscie... Prosze was otworzcie oczy i wroccie do tych maili ktore wam wysylalem albo dajcie znac jezeli jestescie zainteresowani te obiekty widac prawie codziennie ale trzeba uwaznie sie przygladac...

Portret użytkownika b@ron

to wklej tu pare zdjęć w

to wklej tu pare zdjęć w komentarzu ...(zakładka Media browser) jest temat o tym to naukowcy z innemedium zbadają i przedyskutują sprawę przekazując ci wnioski końcowe.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj