Dziwaczny fenomen świetlny zaobserwowano nad Południową Afryką

Kategorie: 

Dziwny fenomen zaobserwowany nad RPA - Źródło: kadr z Youtube

W niedzielę 29 września 2013 roku doszło do obserwacji intrygującego fenomenu świetlnego, który pojawił się nad Afryką i Oceanem Indyjskim. Ludzie, którzy oglądali to zjawisko twierdzili, że na niebie pojawił się drugi księżyc.

 

Obiekt widziano najpierw w RPA, ale są też doniesienia z wysp Oceanu Indyjskiego. Świadkowie byli oszołomieni rozmiarami świetlistego kręgu nad ich głowami. Wiele osób uznało to za zjawisko nadprzyrodzone a w Środkowej i Południowej Afryce wiele osób wierzy w magię i czary, więc obserwacja taka nabiera innego rozmiaru. Świetlny krąg był znacznie większy niż tarcza księżycowa i poruszał się w kierunku północnym. Właśnie ten szczegół spowodował, że zaczęto poszukiwać naturalnego wytłumaczenia tego fenomenu.

 

Powiązano go ze startem rakiety Falcon 9, do którego doszło o 18:00 z kosmodromu w Kalifornii. Sugerowano, że obiekt, który po raz pierwszy ujrzano o 18:58 to skutek zrzutu paliwa dokonanego przez tę rakietę należąca do korporacji SpaceX. Uczeni amerykańscy wypowiadający się w programach telewizyjnych sugerują, że zdumiewający efekt został uzyskany z powodu zachodu Słońca, które znajdowało się pod orbitą rakiety Falcon 9.

 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Taki "fenomen" zwano dawniej

Taki "fenomen" zwano dawniej w mitologiach jako "Wenus", "Dysk Wenus" czy "Tarcza Wenus" i zwyczajowo oznaczał NOLa z frakcji wrogiej satanistycznym, yahwistycznym zwyrodnialcom. Zbawiciel jaki zestrzelił z Nieba żydowską Bestię zwaną yahwe był Jeźdźcem takiego Dysku a sam znak, jeśli to nie fotomontaż, zwiastuje żydom i  wszelakim czcicielom odjudaistycznych sekt satanistycznych jak KK w Polsce niechybną zagłade w Apokalipsie.
 
Ale byliście nawoływani do nawrócenia.:D

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

I tu w pełni się z Tobą

I tu w pełni się z Tobą zgodzę, bo jahwe i szatan to jedna i ta sama osoba, a konkretnie jeden z przywódców elohim (na szczęście już schwytany i na torturach). Co do reszty sekt to też widzę, że ogarniasz temat, bo wszystkie te moherowe katole, sataniści, iluminaci, masoni to wszystko pochodzi od żydów. W końcu jahwe uznał ich za tzw. naród wybrany, przez który będzie rządzić Ziemią. No i mamy dzisiaj, Izrael i USA trzęsą światem aż im pejsy latają, materializm, władza i pieniądze, NWO, pedalstwo i inne patologie to ich motto. Reszta świata to samo, w końcu skoro jahwe z kumplami stworzyli ludzi, to ludzie muszą po kimś mieć swoje zachowania. Mógłbym tak rozwijać i rozwijać te tematy. Na przykład jeśli chodzi o nazistów, da się zauważyć że dążyli do tego samego celu co iluminaci, kościół i te inne hołoty, tylko innymi drogami. Hitler tak samo walczył z nałogami jak UE, ograniczał dostęp do broni, miał wizję światowego totalitarnego państwa. Tyle że jak znamy historię tępił solidnie żydów i kosciół, nienawidził homoseksualizmu, a za ideał uważał rasę aryjską. Aryjczycy to nikt inni jak elohim, a nazwa pochodzi od ichniego boga, Arisa, który był ojcem jahwe. Z kolei iluminaci i kościół działają jakby na odwrót ale mają to samo na myśli, też chcą stwożyć to swoje NWO, tyle że tępi się rasę białą, a sprzyja pedofilizacji, islamizacji i homoseksualizacji Europy i świata. Popiera się głupotę, wszelkiego rodzaju gimbusiarstwo, lans, swag itp. Bowiem taki był jahwe i to wszystko jest na jego podobieństwo. A konflikty między nazistami a żydami to nic innego jak czysta konkurencja o władzę, bitwa świń o koryto jakby to powiedział Korwin Mikke. I z tego mamy też wniosek, że gdyby Hitler wygrał II WŚ to byłaby tylko inna władza, ale system ten sam.
A wracając do artykułu to to zjawisko to próby otwarcia potalu, przez który chcą wlecieć wrogowie jahwe, czyli m.in. Anunnaki, Szarzy i Reptilianie pragnący zemsty za to co im zrobił i odzyskać to co im odebrał.

Portret użytkownika Aaron

"problem z przepowiednia

"problem z przepowiednia majów mial byc rok 2013 i wszystko bedzie zgodnie z opisem"
No pewnie, a jak się nie sprawdzi, to w miejsce "2013" wstawisz "2014" i dalej będzie dawać radę.....

Portret użytkownika b@ron

"Ludzie, którzy oglądali to

"Ludzie, którzy oglądali to zjawisko twierdzili, że na niebie pojawił się drugi księżyc."
niesamowite...szkoda że nikt nie nagrał gdzie był wtedy ...pierwszy księżyc ...
co do pierwszego filmu ,to gość od kamery jak zwykle pełen "profesjonalizm" aż się w głowie kręci od tej stabilizacji ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj