Dziwna anomalia. Ognisty ptak zauważony nad parkiem Yellowstone

Kategorie: 

Źródło: YouTube/MrMBB333

Podczas transmisji wideo z jednej z kamer zainstalowanych w Parku Narodowym Grand Teton, który znajduje się obok Parku Narodowego Yellowstone w pobliżu Jeziora Jenny, pojawił się tajemniczy „ognisty ptak”.

Co ciekawe, w ostatnim czasie Park Narodowy Grand Teton został zamknięty dla turystów z powodu obaw o powiększenie się pęknięć rozprzestrzeniających się po parku. Yellowstone od dłuższego czasu wykazuje oznaki zwiększonej aktywności, co można to ocenić na podstawie częstszych erupcji gejzeru Steamboat, który wykazał aktywność po raz 11 od marca.

Amerykańscy badacze zjawisk paranormalnych wiążą pojawienie się tego niezwykłego ognistego ptaka z legendami o mitycznym Feniksie. W mitach opisuje się go jako gigantycznego ptaka o ognistych piórach. Ptak miał posiadać szczególną umiejętność, dzięki której mógł spalić się i odrodzić na nowo z popiołów.

 

W filmie opublikowanym w sieci można zobaczyć kształt przypominający owego feniksa, przelatujący nad wulkanem Yellowstone. Może być to przykład Pareidoli – doszukiwania się znanych nam kształtów w przypadkowych obrazach. Co ciekawe, w parku Yellowstone zaobserwowano wiele innych zjawisk paranormalnych. Były to m. in. obserwacje UFO oraz anomalie pogodowe.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Phoenix z X-Men . Pewnikiem

Phoenix z X-Men Blum 3 . Pewnikiem kolejną część kręcą, a zabobonni tubylcy od razu świrują (- My som wierne ksześcijany, Pismo czytomy i wincy rozrywki nom do życia nie trza, to i grzesznyj telewizyjej od Żydów i papistów nie znomy, ayuh yupikayey, jakem Zebulon Jebediah Hicksman!).....

 

Skomentuj