Dziwna anomalia radarowa w pobliżu siedziby CERN w Szwajcarii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dziwne zjawisko pojawiło się na mapach pogodowych w ubiegłą niedzielę, 08 maja, 2016 roku. Na radarach zauważono coś jak chmurę deszczową, która miała regularny okrągły kształt, zupełnie niespotykany w tego typu formacjach pogodowych. Anomalię widziano nad Lozanną, kilka kilometrów na południe od Genewy, gdzie znajduje się CERN.

 

W centrum tajemniczego kręgu o średnicy około 80 kilometrów średnicy - znalazło się bezpośrednio nad szczytem górskim La Dole i został on wychwycony właśnie przez radar znajdujący się na tym szczycie górskim. Jest to jedna z pięciu stacji radarowych stosowanych do celów meteorologicznych, które są rozlokowane w Szwajcarii.

 

Według służb meteorologicznych, dziwne zjawisko pojawiło się w wyniku problemu z przetwarzaniem danych radarowych, ale wiele osób spekulowało, że odpowiada za to Europejska Organizacja Badań Jądrowych - CERN. Rzeczywiście w tej okolicy znajduje się wkopany w ziemię akcelerator cząstek zwany Wielkim Zderzaczem Hadronów i trwają tam obecnie zaawansowane eksperymenty.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KilluminatiTeam

Niezła zabawa pogodą

Niezła zabawa pogodą hamerykańców i innych krajów można już zaobserwować takie zjawiska od dawna. Od h.a.a.r.p po cern do chemtrails nie wiem do czego oni zmierzają ale działania haarp i cern można odczuć na całym świecie na własnym ciele, polecam doczytać o tym i nie zakładać z góry że to zwykła ściema bo tak nie jest. Killuminati

Portret użytkownika Lobo

Jak widać są organizacje,

Jak widać są organizacje, które bardzo się starają żeby z tej planety (chodowli) zrobić Koreę Północną, żeby nawet pogoda zachowywała się tak, jak oni chcą. Ale spoko, Ziemia nie będzie się z nimi pier***lić. Zaraz poda "antybiotyk" na te powierzchniowe "bakterie", które się tak rozpanoszyły i będzie spokój na kolejne dziesiątki tysięcy lat i znów powstanie nowa cywilizacja i będzie uważać, że ona jest jedyna i pierwsza na Ziemi i na pewno jedyna w kosmosie, hehe.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj