Dziwna anomalia w kosmosie. Szczur przebiegł po działającym silniku rakiety SpaceX 

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W zeszłą sobotę sonda SpaceX z dwoma astronautami NASA poleciała w kosmos. Amerykanie wysłali załogową misję na orbitę okołoziemską po raz pierwszy od dziesięciu lat. Lotowi rakiety towarzyszyło wiele anomalii, poczynając od lotu kilku UFO w pobliżu, a kończąc na tym, że widać coś jak szczura biegającego po szczycie działającego silnika rakietowego.

Stworzenie biegające na nagraniu znajduje się nad dyszą silnika, jest brązowo-szare, ma długie tylne nogi, krótkie przednie nogi i długi ogon. Przybliżone wymiary tej części silnika, po której biegał ten „szczur” to około półtora metra, a to oznacza, że stworzenie to jest za duże na mysz, ale za to dobrze pasuje to do wielkości szczura.

 

Jednak jak to możliwe, że jakieś stworzenie biega po działającym silniku rakietowym, który znajduje się już w górnych warstwach ziemskiej atmosfery, gdzie nie ma wystarczającej ilości tlenu, aby mogło nie tylko tam przetrwać jakieś żywe stworzenie. Co z nieważkością? Co z temperaturą?

 

Uznanie, że podczas startu po silniku biega szczur mus prowadzić do konkluzji, że sobotni lot był tylko fałszerstwem. Incydent ze szczurem mógłby się zdarzyć na Ziemi, gdyby heroiczny „przełom” SpaceX i Stanów Zjednoczonych został nakręcony w pawilonie, ale nie ma to praktycznie sensu podejrzewać coś takiego, bo przecież astronauci przybyli na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Trzeba by zakładać, że cały program kosmiczny jest fałszerstwem.

 

NASA i SpaceX proszone o komentarz do tej anomalii w postaci szczura biegnącego w kosmosie, odpowiedziały, że to tylko kawałek lodu spadający z zamarzniętego silnika i zjeżdżający z niego. Ale nie brakuje opinii, że to nie wygląda jak kawałek lodu tylko jak żywe stworzenie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika legwan

To może nawet i mógł być

To może nawet i mógł być szczur już martwy który wypadł ze swojej niefortunnej kryjówki. Nie mamy wiedzy jakie chaotyczne siły, zawirowania i przeciążenia dzialaja na taki obiekt dokładnie w tym miejscu może po prostu tak poruszaly martwym ciałkiem a przez budowę anatomiczna wydaje się jak by poruszać zywy. Temperatur silnika jest duża ale kosmos już zimny może dlatego nie spłonął od razu? Może nawet gdzieś się coś tam utleniało i właśnie w tym miejscu wytworzył się mały bąbel gazowy w którym również był tlen? Może nawet to co NASA podaje? Może jeszcze dziesięć innych prawdopodobieństw? Od kiedy kosmos jest nam tak dobrze znany? A na to, że lot jest ściemą no to jest tylko jedna wersja.

Portret użytkownika Snoppie

Jak byłem dzieckiem na

Jak byłem dzieckiem na Discovery były znakomite materiały o Nasa o tym jak będziemy za 10-15 lat(teraz) podrózować samolotami stratosferycznymi, koncepety silników dużo mocniejszych od rakietowych tylko był jeden problem brak materiałów dostepnych na tamte czasy przypomniałem sobie o tym oglądając space X i rakiety rodem z SCI-FI moduły wracające same na ziemie itp, wszystko to osiągnął w niecałe 10 lat, agencja NASA dała mu za to osiągnięcie 1mld $ w ciągu tych 10 lat Musk na rozwój tych rakiet stracil jakies 400 mln $ i osiągną naprawdę wiele Nasa przez ok 50 lat trwania agencji nie sprowadzila bezpiecznie modułu rakiety a powód był jeden to jest przestarzała technologia której nie warto było rozwijać. To co okazło się warte zostało przemilczane i jest teraz rozwijane w ramach BLACK BUDGET(200-300mld $ roczny budżet) a dla nas zostala technologia końca wojny, przyjdzie taki dzień że zrobią zapewne fałszywy atak kosmitów tą technologią Kiss 2

Portret użytkownika Ot-co

Szczur w kosmosie ? No raczej

Szczur w kosmosie ? No raczej nie jest to możliwe. I to w dodatku na samym silniku rakietowym ? To już zupełny absurd !  Bardziej możliwa,  a wręcz bardzo prawdopodobna jest obecność szczura np. w wielkim garażu przygotowanym do inscenizowania misjii kosmicznych. No i ten widoczny wylot rozpalonych gazów też zapewne jest fejkiem bo w garażu taki odpalony prawdziwy silnik byłby bardzo kłopotliwy (chocby wysoka temperatura, spaliny , duża ilość powietrza do spalania etc.) . A tu jak widać szczur bez skrepowania mógł sobie latać zapewne po zimnej obudowie... Mówcie co chcecie ale taka teoria jest o  wiele bardziej prawdopodobna niż te wszystkie inne intelektulane wygibasy żeby to jakoś próbować logicznie wytłumaczyć.

 

Portret użytkownika Dj ktos

Jak NASA to musi być studio,

Jak NASA to musi być studio, wszystkie filmy ze stacji robione na ziemi, promieniowanie kosmiczne zabiło by każdego, nie ma takiej technologi jedynie szaraki bioroboty są odporne na potworne promieniowanie galaktyczne. Może gigantyczne płyty z ołowiu lub płaszcze wodne ochroniły by DNA kosmonauty przed natychmiastowa śmiercią.

Portret użytkownika Homo sapiens

Widzę, ze otrzymałem bardzo

Widzę, ze otrzymałem bardzo dużo minusów, jeśli chodzi o to że określiłem pojazd NASA jako "technologię kamienia łupanego" to miałem na myśli, to że istoty które hodują rasę ludzką na planecie Ziemia posiadają cudowną technologię bogów, która pozwala im uprawiać ludzi, doglądać nas w każdej chwili, możliwe że jedna z sond kosmicznych ogrodników sprawdzała pojazd istot zrobionych z "gliny", co to jest za technologia "kamienia łupanego" ?  W porównaniu do technologii bogów pojazd istot z "gliny" to kamień łupany !

Kosmiczna interpretacja Apokalipsy - kto się uratuje z hodowli kosmicznych ogrodników ? Symbole

https://www.youtube.com/watch?v=fI0cZTpj8eQ

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Rafal

Po przeczytaniu artykulu

Po przeczytaniu artykulu poszukalem troche relacji z tego wydarzenia. W czasie lotu widac jakies kawalki odpadajace od strony folii ochronnej. Ale szczura tam nie widac. Jesli autor widzi do tego lapki i ogon na tak kiepskim nagraniu, to jestem pelen uznania wyobrazni. Sledze od kilku lat ten portal. Zastanawiam sie, czemu zmierzacie w kierunku pudla publikujac takie bzdurne informacje. Bez dowodu, bez wnikliwej analizy. Zawsze Was kojarzylem z ciekawostkami, glownie naukowymi. Obecnie musze filtrowac Wasze informacje, co mija sie z celem. Quo vadis zmianynaziemi.pl?

Portret użytkownika tomasz26

mamy doczynienia z pandemią

mamy doczynienia z pandemią kosmicznych litowa space x wszyscy o nich trąbią ,ale nikt ich nie doświadczył. ..tak jest skonstruowany ludzki mózg od małych lat programowaniem sysemu matrixa . ..wgrać oprogramowanie i stale je aktualizować ...(halo ,czy czegoś ci to nie przypomina). dla zwolnienia z myślenia potrzeba też igrzysk i rozrywki i mamy, obraz 100% dobrowolnego niewolnika który bierze to co usłyszy na wiarę ..pozostaje tylko współczuć

Strony

Skomentuj