Dziwna anomalia, wygląda jak awaria kamuflażu UFO

Kategorie: 

Źródło: Antua Manuel

Kobieta wracająca ze sklepu w kanadyjskiej prowincji Ontario uchwyciła dwa niezidentyfikowane obiekty. Kamera obserwowała głównie jeden z nich jednak wyraźnie widać, iż obydwa zachowują się w dziwaczny sposób.

 

Obserwacja miała miejsce 5 czerwca br. Wedle relacji niejakiej Antua Manuel, kilku świadków poza nią widziało te niezwykłe obiekty. Żaden z nich nie emitował światła  co wyklucza możliwość iż mogły to być samoloty bądź helikoptery. 

 

Obiekt jest stacjonarny przez większość trwania filmu a jedyne co wyraźnie wyróżnia go na tle nieba to dziwaczny efekt, który zdaniem ufologów przypomina awarię kamuflażu. UFO dosłownie pojawia się i znika, co budzi zrozumiałe zainteresowanie. Taki efekt można teoretycznie osiągnąć wykorzystując grafikę komputerową. To czy wierzymy świadkowi obserwacji na słowo jest już kwestią czysto indywidualną.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ALT

w 1.11 widać na samej górze

w 1.11 widać na samej górze nagrania kolejną anomalię. Według mnie jest to odbicie mocnego światła za samochodu a błyski to przechodzący ludzie lub przejerzdzające auta. nic specjalnego a napewno nie żadne ufo.

Skomentuj