Dziwna anomalia na zdjęciu Księżyca wykonanym w 1972 roku

Kategorie: 

Źródło: NASA

Tony materiałów udostępnionych przez NASA są wciąż przeglądane przez rzesze zapaleńców. Czasami okazuje się, że można na nich do dzisiaj znaleźć wiele niewytłumaczalnych anomalii z okresu eksploracji Księżyca. Intrygujące zdjęcie wykonano podczas piątego lądowania na księżycu, do którego doszło w 1972 roku. Dziwny blask na powierzchni srebrnego globu zauważył internauta streetcap1.

 

Prawdopodobnie nie byłoby to możliwe, gdyby nie udostępnienie zdjęć w dużej rozdzielczości. Każdy sam może sprawdzić to miejsce a link znajduje się poniżej. Według wstępnych interpretacji mogła to być jakaś księżycowa elektrownia i co zaskakuje łuk elektryczny zdaje się płynąć w jakieś konkretne miejsce, skryte w kraterze. Padają sugestie, że panoramiczna kamera zamontowana na module księżycowym zdołała uchwycić moment "tankowania" jakiegoś zamaskowanego pojazdu.

[ibimage==18267==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Gdy patrzy się na to zdjęcie panoramiczne można dodatkowo zobaczyć coś ciekawego w rzeźbie terenu na powierzchni Księżyca. Jeden z kraterów wydaje się być prostokątny. To również trudno wytłumaczyć, jako formację naturalną.

[ibimage==18268==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==18270==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]    

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kaczym

Ten rozbłysk to fuszerka.

Ten rozbłysk to fuszerka. Nasa specjalnie udostępniła to zdjęcie poprawiane Fotoszopem. Przecież wszyscy wiedzą, że na jasnej stronie księzyca nie ma życia. Ta prowokacja ma odwrócić naszą uwagę od działań rządów Planety Ziemi oraz INNYCH, które rozbudowują państwo - miasto na Ciemnej Stronie. Dowód? Za dużo mega inteligentnych illuminatów pracuje w NASA aby mogli pominąć tak wyróżniającą się fotkę.

Strony

Skomentuj