Dziwna ciemna postać uchwycona na zdjęciu nieba nad El Paso w Teksasie

Kategorie: 

Źródlo: MUFON

Powyższe zdjęcie przedstawia to co udało się uchwycić przypadkiem jednemu z mieszkańców Teksasu. Bynajmniej nie fotografował on świadomie dziwacznej anomalii tylko piękny zachód Słońca. Niezwykły kształt zauważono dopiero po wykonania zdjęcia.

 

Świadek twierdzi, że na to co jest na tym ujęciu zwróciła mu uwagę żona, która przeglądała zdjęcia 20 minut po ich wykonaniu. Według przekazów w trakcie wykonywania tego ujęcia na niebie nie było ptaków. W istocie wykonano dwa zdjęcia, ale tylko na jednym jest ta dziwna anomalia.

[ibimage==25048==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Skończyło się na tym, że autor, który postanowił pozostał anonimowy, przekazał sprawę do rozwiązania amerykańskiej organizacji ufologicznej MUFON, gdzie obserwacja ta została zarejestrowana pod numerem 68439. Do teraz nie pojawiło się żadne sensowne wytłumaczenie. Niektórzy sugerują, że to jakieś istoty międzywymiarowe. Sceptycy z pewnością będą raczej podejrzewać niedoskonałość aparatu fotograficznego. Fenomen pozostaje nierozpoznany.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika alienn

Anioł..demon..zwał jak zwał..

Anioł..demon..zwał jak zwał.. jest tego sporo na niebie..tylko ciężko uchwycić latają bardzo szybko i ludzkie oko nie jest w stanie je wychwycić. Widać dopiero na filmie lub zdjęciu w postaci rozmazanej. To żadne ptaki czy owady jak większość ogrniczonych umysłów sobie tłumaczy. Te w ruchu widać wyraźnie i nie problem je uchwycić przy prędkości z jaką latają. Mam takich więcej i to na filmie. Często towarzyszy im wiatr i "nietypowe" chmury. Ptaki milknął.. otwórzcie się w końcu i zrzuccie balast, blokdę narzycon przez system..i przestańcie widzieć tylko swój czubek nosa..i na tym koniec..nic więcej nie istnieje..bo tak wpojono.

Portret użytkownika Roki

wasz świat to świat naukowej

wasz świat to świat naukowej fantazji a rajcuje was przede wszystkim, bo z założenia odrzuca Boga łamiąc przy tym regułę otwartości na różne możliwości. Jest to pierwszy stopień lucyferianizmu bunt wobec praw Boga które jednak w pokrętny sposób po przez etykę jeszcze większość ludzi uznaje wyższe stopnie lycferianizmu odrzucają kolejno wszelkie prawa -tfu- etyki i stają się "czystą" doktryną szatana TY JESTEŚ BOGIEM ale wracając... Wystarczy trochę poczytać o fizyce kwantowej i rozjaśnia się w umyśle pod warunkiem otwartego myślenia a sama fizyka kwantowa bez metafizycznych założeń które nie są naukowe jest gówno warta i niczego nie rozstrzyga po prostu ktoś odkrył sposób aby "udowodnić" cokolwiek by sobie wymarzył...

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika Roki

Jesteś zakłamanym pseudo

Jesteś zakłamanym pseudo satanistą który boi się przyznać że to jednak ludzie czynią tu swoją wolę i to ludzie odpowiadają za najgorsze cierpienia i to ludzie odwracają głowę widząc cierpienie i to ludzie zajmują się sobą olewając innych. Zresztą świat humanistów jest kompletnie bezcelowy i non stop karmią się bajkami o cudach kompletnie pozbawionych logiki i oderwanych od rzeczywistości
1. Życie powstało z martwej materii samo z siebie z jakiegoś tajemniczego powodu nagle pstryk plus miliardy lat i masz i czy to ma jakiś sens, gdzie jest przyczynowo skutkowy zapłon aby to się stało, gdzie inteligencja która musiała to obserwować aby wyszło z kwantowej superpozycji i stało się ciałem. W XVII, XVIII wieku ludzie wierzyli że roabki powstają z brudu wy w XXI wieku wierzycie że powstaliście z zupy martwych kamieni zapewne mocno upapranych pseudo białkami i innym brudem...hehehehe...no gratuluje postępu!!!!
2. Przemiana jednego gatunku w drugi hehehe czy naprawdę nie widzicie jakie to idiotyczne. Przecież jeżeli jest to prawda to non stop powinno zachodzić, bo przecież jakaś głupia ewolucja nie ma inteligencji aby uznać hmmm no ok już te małpy są tym co chciałem otrzymać a te robaki to w ogóle cudo.... Nigdy nie odnotowano powstania nowych genów a tylko rekombinacje genów rodziców danego osobnika!!!!
3. Powstanie materii, czasu, energii i co naj gorsze czegoś co nazywamy prawami fizyki w wyniku wielkiej eksplozji i gdzie tu sens?
4. Zakłamane przyjmowanie założeń że coś może być stałe const w tak zmiennych warunkach np. Pewien dr. odkrył jeden z brudnych sekrecików nauki otóż prędkość światła była w ciągu ostatnich 60 lat wielokrotnie korygowana w zapisie. Doktorek ma teorię o fluktuacjach naszej rzeczywistości ale ja mam inną nie swoją ale mocną: LUDZIE KŁAMIĄ NA POTĘGĘ DLA SWYCH KORZYŚCI.
5. Jedna z dziwniejszych rzeczy która jest kompletnie nie logiczna i przeczy teorii ewolucji. Jeżeli teoria ewolucji jest prawdą to czemu mamy etykę? Etyka powstała na bazie moralności która pochodzi z Prawa Bożego i Nauki Jezusa Chrystusa. Dla humanisty ateisty będącego w świecie walki o przetrwanie gatunku to kompletnie idiotyczne przestrzegać etyki to paradoks!!!

Idę se przez Warszafkę patrzę i z trudem oczom wierzę. Ludzie dzieci zamiast dobra, Boga, Jezusa Chrystusa, Dobrej Nowiny, Życia Wiecznego wybierają zombi, apokalipsę, śmierć, gwałt, zniszczenie...

Portret użytkownika zibi1973

Ja to się tak zastanawiam jak

Ja to się tak zastanawiam jak to będzie wyglądało  już po zakończeniu   życia na ziemi i po przejściu przez światełko w tunelu i jak dojdzie do ostatecznego rozliczenia to nie wiem czy czasem nie będzie lepiej wyrzucić mnie w ogóle że  istniałem.dość długo nad tym myślałem i będę miał pytanie oczywiście jak będzie taka możliwość

Strony

Skomentuj