Dziwna figura geometryczna pojawiła się na przedmieściach Krasnojarska w Rosji

Kategorie: 

Źródło: Internet

Okazuje się, że piktogramy da się też odnaleźć poza Anglią. Tym razem o najnowszej takiej obserwacji usłyszeliśmy z Rosji.

 

Skomplikowany wzór pojawił się na polu na przedmieściach Krasnojarska w Rosji. Strukturę udało się sfotografować w całej okazałości dzięki wykorzystaniu drona.

[ibimage==22730==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Miejscowi badacze zjawisk paranormalnych sugerują, że piktogramy znalezione pod Krasnojarskiem to taki sam rodzaj zjawisk jak te, które lokalizowane są od kilku dekad w ponad czterdziestu krajach świata. Ponad 90% kręgów powstaje jednak w Anglii.

[ibimage==22731==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Znalezienie takiej struktury w największym kraju świata, czyli Rosji, nie jest rzeczą zwykłą. Sceptycy twierdzą jednak, że te kręgi powstają już nawet nie z wykorzystaniem linki i deski, ale z użyciem kosiarki.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hej

symbol do złudzenia

symbol do złudzenia przypomina jedną z wielu wariacji koła solarnego, 8 ramion (strzalek), trzy kręgi - ale osadzoną na chrześcijańskiej wersji krzyża, ciekawe ... hmm, osmioramienna gwiazda przypisywana jest boskim macierzom: Izis (Isztar), Mat i istnieją poszlaki wiążące ją również ze slowiańską Ładą (Lejla, Lela, Krolowa Niebios i Ziemi - Lelija)

Portret użytkownika TheOgoras

widzę że Rosjanie są

widzę że Rosjanie są dokładniejsi od Anglików nie wyjeżdżaja poza ścieżki w sumie też ładne takie nowe świeże moja ocena to 8 w skali do 10 zaniżona tylko ze względu na niszczenie zieleni teraz kolej na Chinczyków

Portret użytkownika Eptic

Hmm śmieszne... Jak ktoś

Hmm śmieszne... Jak ktoś byłby zdolny zrobić coś takiego lub większego w jedną noc, zostać niezauważonym i zrobić do z niezwykłą dokładnością? W tym wystarczy popatrzeć na to z bliska, np. zboże jest idealnie wygniecione tylko w jedną stronę. Dodatkowo w takich miejscach wykazuję się aktywność "radioaktywną", nie wiem jak to się dokładnie nazywa Sad

Skomentuj