Dziwna istota latająca uchwycona nad Kostaryką

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Do obserwacji niezwykłego obiektu latającego doszło 22 marca 2015 roku w mieście Ciudad Colon na Kostaryce. Świadek tego zdarzenia znajdował się akurat na jednym ze stadionów piłkarskich i dostrzegł coś dziwnego co poruszało się po niebie.

 

Obiekt poruszał się od wschodu do zachodu. Pierwsze skojarzenie świadka obserwacji było takie, że obserwował przelot drona. Jednak Uruchomił aparat fotograficzny i zaczął fotografować to co widzi. Dysponujemy niestety jedynie kilkoma zdjęciami, nie nagrano filmu.

[ibimage==25215==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziwny obiekt ma coś w rodzaju skrzydeł. Widać, że nie odbija zbyt wiele światła słonecznego mimo, że według świadka było to jasny poranek. Po chwili obiekt obniżył lot i zniknął z pola widzenia. Obserwacja została zgłoszona do amerykańskiej organizacji tropiącej niezidentyfikowane obiekty latające Mufon i została zarejestrowana pod numerem 69884.

[ibimage==25216==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście w naszych czasach najbardziej prawdopodobnie wydaje się to, że zaobserwowano jakiś nowy rodzaj drona, ale niektórzy sugerują, że to wygląda jak jakaś nieznana istota latająca ze skrzydłami.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Zmiennokształtne ufoki to

Zmiennokształtne ufoki to mogą być duszee posiadające moce do wpływania albo manipulowania materią, bo przecież energia to też materia więc te ufo to potrafi stworzyć każdy wygląd, może to zależy od tego w jakiej rzeczywistości te dusze się przemieszczają i wtedy muszą się dostosować do danych zamieszkujących daną rzeczywistość istot cielesnych posiadających umysł, bo tak jak ludzie posiadają umysł na który ufo wpływa przez stwarzanie niby statków kosmicznych. UFO zmiennokształtne to są prawdopodobnie jakieś dusze albo inteligencje energetyczne z innego świata, a w Biblii piszę że  część z nich jest uwięziona w innym wymiarze i chcą się przedostać do naszego a inne jeszcze chcą się wcielić i kroją krowy i wysysają krew z krów żeby sobie robićciała tymczasowe w ufo !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Homo sapiens

W mojej ocenie większość

W mojej ocenie większość jeśli nie wszystkie UFO to zmiennokształtne "coś" ! Te byty mają jedynie zachamowania gdy się człowiek odwołuje do Jezusa Chrystusa Syna Boga YHWH, prawdziwego Boga i Jedynego ! Co trzeba podkreślać przy duchowym zjawisku UFO ! (...)Nie ubierając się, w majtkach i podkoszulku, pobiegłem do celi Ojca, drżąc, płacząc i krzycząc, aby opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, i aby prosić go, by odesłał mnie natychmiast do domu rodzinnego. Ojciec nie dał mi nic powiedzieć. Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś". Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. Zasnąłem od razu. On sam przyszedł mnie obudzić po śniadaniu. Kazał mi obiecać, że żadnemu z kolegów nie powiem o straszliwej i przerażającej nocy, i zapewnił mnie, że przeprowadzi mnie z celi do pokoiku, jak się trochę uspokoję. Od tamtej nocy pierwszym, który prosił o dwa błogosławieństwa, byłem ja..." Fragment z książki "Ojciec Pio i Szatan", str.63(...)
 
Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2015/07/ufo-holizm.html
 
Jeżeli chodzi o wspomniane zachamowania to jest o nich mowa w tym filmie !
Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych
https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Cabaj

To jothawuha to co to

To jothawuha to co to jest?jastszurka? pierdoły!Jak mozna wierzyc w ewangelie skoro katolicy nia manipuluja dlaczego niema zapisu,ze Chrystus byl zonaty i mial dzieci z Maryja Magdalena i innych nie pasujacych katolikom przekretow.Katolicyzm jest najgorsza nienawistna wiara pasozytnicza wszyscy tylko czekaja na pomoc Boza(chore).Stawia sie pomniki na pokaz komu to potrzebne wywalone pieniadze nie bede pisal naco mozna bylo wydac klechy sa pazerni ograbiaja wlasnych czlonkow mafii zdzieraja ze starych mlodych chorych i zmarlych nic im nie przejdzie kolo nosa za wszystko trzeba placic za dym i kropidlo.Zal mi ludzi ktorzy dali sie omotac czarnej zarazie.
 

Portret użytkownika Anuradha

Cabaj, a zgadnij, kto tę

Cabaj, a zgadnij, kto tę religię stworzył? Na pewno nie Jezus. Specjalnie powołano kapłanów, aby ogłupiać ludzi i wmówili, że tylkoprzez nich mogą rozmawiać z Bogiem. W ten sposób katolicy całą swoją moc oddają im i latami tkwią w cierpieniu, ufając, że kapłani to "załatwią", a ich modlitwy wpadają jak w kosmiczną czarną dziurę zamiast się manifestować w życiu.

Portret użytkownika baca

he he "nasienie węża" - to

he he "nasienie węża" - to było dobre homoś... uśmiałem się... od razu mi się skojarzyło z nasieniem Monty Pythona...
ale już na poważnie to widzę po analizie tekstu, że do stulejki oraz opętania maryjnego doszedł ci jeszcze ostatnio zespół nieszczelnego jelita...
hmm... teraz już widzisz (jak ten niewierny Tomasz) jak to jest kiedy się pochopnie przyzywa i wywołuje głośno duchy martwych żydów?
trzeba było nie bawić się w satanizm i nie wywoływać niepotrzebnie nasienia jaszczurki jahwe... teraz jesteś potępiony

Portret użytkownika Rafi

baca zlituj się i nie pisz

baca zlituj się i nie pisz nic na IM. Jak tylko widzę twoje posty to mi się słabo robi. Nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz. Nie masz dowodów na to że Bóg i Jezus Chrystus nie istnieją. Za to dowody na jego istnienie są. Jezus Chrystus jest jak najbardziej prawdziwy a jego imię ma ogromną moc. Sam się już o tym przekonałem. Ty go nie szukasz więc go nie znajdziesz. Ale wyśmiewanie go to najgorsze co możesz w tej chwili robić. 
 
Wracaj do swoich nazi kosmitów, hitlera wiecznie żywego i innych pierdół. 

Strony

Skomentuj