Dziwna istota wspina się na budynek w Rosji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Prawie rok temu, w grudniu 2013 roku pojawił się pierwszy filmik przedstawiający dziwną istotę, która wchodziła po ścianie bloku mieszkalnego. Przed kilkoma dniami pojawiło się kolejne takie nagranie.

 

Obserwacja istoty o wielometrowych kończynach opublikowana rok temu była tak niesamowita, że niewiele osób uwierzyło, że jest to prawdziwe nagranie. Wśród opinii dominowało przekonanie, że to tylko grafika komputerowa.

Najnowsze nagranie przedstawia tę samą istotę, która znowu wdrapuje się na jeden z budynków. Większość badaczy stwierdza, że filmik jest warty przynajmniej pogłębionej analizy, ponieważ nie wygląda na typowe CGI.

Okazuje się, że istnieje miejska legenda tak zwanego Slender Mana, czyli Smukłego Człowieka, który pojawia się niespodziewanie wzbudzając przerażenie dzieci. Według tego mitu istota ta ma 2 do 4 metrów wysokości i zamiast twarzy ma gładką skórę bez jakichkolwiek rysów. Dodatkowo istota ta może wyciągać swe ramiona na kilka metrów.

 

Trzeba przyznać, że to co pokazują oba rosyjskie filmiki świadczy albo o tym, że jest to jakaś realna nieznana nam istota, albo wręcz przeciwnie, CGI wykonane w oparciu o legendę Slender Mana.

 

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wideo/w-rosji-sfilmowano-nieznana-istote-wspinajaca-sie-po-scianie-radzieckiego-wiezowca

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eva levis

dzien dobry. z gory chcialam

dzien dobry.
z gory chcialam przeprosic za literowki..,pisze w sprawie BYTU ktory wspinal sie po scianie wiezowca w rosji.Wiem bardzo dobrze co chce.Jestem bardzo dobrym medium jedynym na swiecie.BYT ten szuka ofiary , serio...ma  wytyczne kogo ma wyszczegolnic do porwania przez wyrzsza , istniejaca inteligencje[ to nie ludzie] ktorzy mu to zlecili...Jest w tym sensie wyspecjalizowanym BYT(EM) aby slurzyc [WYRZSZEJ INTELIGENCJI Z POZA NASZEGO UKLADU W galaktyce]..
pozdrawiam serio prawdziwa jasnowidzka
eva:)

Portret użytkownika stavros

 No. Bylo juz, ale tyko

 No. Bylo juz, ale tyko filmik nr 2. Nr 1 wymiata natomiast. Gatunek ten zamieszkuje blokowiska z wielkiej plyty ze wzgledu na duze skupiska fal radiowo-telewizyjnych, ktorymi sie odzywia. Przez wiekszosc zycia udaje antene telewizyjna Wink

Strony

Skomentuj