Dziwna istota wspina się na budynek w Rosji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Prawie rok temu, w grudniu 2013 roku pojawił się pierwszy filmik przedstawiający dziwną istotę, która wchodziła po ścianie bloku mieszkalnego. Przed kilkoma dniami pojawiło się kolejne takie nagranie.

 

Obserwacja istoty o wielometrowych kończynach opublikowana rok temu była tak niesamowita, że niewiele osób uwierzyło, że jest to prawdziwe nagranie. Wśród opinii dominowało przekonanie, że to tylko grafika komputerowa.

[ibimage==23004==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Najnowsze nagranie przedstawia tę samą istotę, która znowu wdrapuje się na jeden z budynków. Większość badaczy stwierdza, że filmik jest warty przynajmniej pogłębionej analizy, ponieważ nie wygląda na typowe CGI.

[ibimage==23005==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Okazuje się, że istnieje miejska legenda tak zwanego Slender Mana, czyli Smukłego Człowieka, który pojawia się niespodziewanie wzbudzając przerażenie dzieci. Według tego mitu istota ta ma 2 do 4 metrów wysokości i zamiast twarzy ma gładką skórę bez jakichkolwiek rysów. Dodatkowo istota ta może wyciągać swe ramiona na kilka metrów.

 

Trzeba przyznać, że to co pokazują oba rosyjskie filmiki świadczy albo o tym, że jest to jakaś realna nieznana nam istota, albo wręcz przeciwnie, CGI wykonane w oparciu o legendę Slender Mana.

 

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wideo/w-rosji-sfilmowano-nieznana-istote-wspinajaca-sie-po-scianie-radzieckiego-wiezowca

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eva levis

dzien dobry. z gory chcialam

dzien dobry.
z gory chcialam przeprosic za literowki..,pisze w sprawie BYTU ktory wspinal sie po scianie wiezowca w rosji.Wiem bardzo dobrze co chce.Jestem bardzo dobrym medium jedynym na swiecie.BYT ten szuka ofiary , serio...ma  wytyczne kogo ma wyszczegolnic do porwania przez wyrzsza , istniejaca inteligencje[ to nie ludzie] ktorzy mu to zlecili...Jest w tym sensie wyspecjalizowanym BYT(EM) aby slurzyc [WYRZSZEJ INTELIGENCJI Z POZA NASZEGO UKLADU W galaktyce]..
pozdrawiam serio prawdziwa jasnowidzka
eva:)

Portret użytkownika stavros

 No. Bylo juz, ale tyko

 No. Bylo juz, ale tyko filmik nr 2. Nr 1 wymiata natomiast. Gatunek ten zamieszkuje blokowiska z wielkiej plyty ze wzgledu na duze skupiska fal radiowo-telewizyjnych, ktorymi sie odzywia. Przez wiekszosc zycia udaje antene telewizyjna Wink

Strony

Skomentuj