Dziwna maszyna latająca nad Londynem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Świadkami niezwykłego zjawiska zostali niektórzy mieszkańcy północnego Londynu. Z ich opisów wynika, że na kilka minut w powietrzu zawisł niezidentyfikowany obiekt latający.

 

Nietypowy obiekt dało się zauważyć w świetle dnia. Lokalne media donosiły o dziwnym obracającym się pojeździe dzisiejszych czasach taka obserwacja od razu trafia do sieci społecznościowych i tak samo było również tym razem.

[ibimage==21333==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jak piszą niektóre osoby początkowo wydawało się, że to ptak, ale szybko okazało się, że jest to jakiś wehikuł zawieszony nad metropolią. Po około 5 minutach maszyna poleciała w stronę Highbury.

[ibimage==21334==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziennikarze z Daily Mirror zwracają uwagę, że w obszarze, w którym doszło do zdarzenia były już w tym roku co najmniej cztery podobne przypadki. Ostatni miał miejsce w marcu bieżącego roku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Przyglądnij się dokładniej

Przyglądnij się dokładniej swoim bliskim i znajomym. Może ci się wydawać, że znasz ich przejścia i najważniejsze powiązania. Ale czy jest tak naprawdę? Wszakże, zgodnie z moimi badaniami, istnieje ukryty składnik ich życia, z obecności którego nawet oni sami nie zdają sobie sprawy. Podobnie bowiem jak ty sam (a także i ja), oni wszyscy są "nieświadomymi ofiarami powtarzalnych uprowadzeń do UFO", czyli osobami systematycznie uprowadzanymi do UFO bez swojej wiedzy i woli, jednak nie mającymi najmniejszego pojęcia o istnieniu tych uprowadzeń. Nocami, najczęściej pomiędzy 2 a 5 nad ranem, gdy pogrążeni oni są w głębokim śnie, do ich sypialni wnika niewidzialny wehikuł UFO z grupą nieziemsko wyglądających istot. Umieszczają one na stole operacyjnym swego statku zahipnotyzowaną uprzednio przez siebie osobę na jaką właśnie przyszła kolej do uprowadzenia i do eksploatacji biologicznej. Poczym poddają ją różnorodnym zabiegom eksploatacyjnym, o przebiegu których ciągle niewiele nam jeszcze wiadomo. W niemal wszystkich przypadkach zabiegi te są bolesne i upokarzające. Bardzo często też kończą się one zgwałceniem tej osoby przez UFOnautę lub UFOnautkę. Potem, z użyciem specjalnej hipnotyzującej maszyny dokładnie wymazują kluczowe fakty z jej pamięci. Przez to nie jest ona w stanie niczego sobie potem przypomnieć. Ponadto całe uprowadzenie ukrywają poza sztucznie zaindukowanym "snem maskującym". W normalnych więc okolicznościach, po uprowadzeniu pozostaje ofiarze jedynie niewielka migrena, a tylko niekiedy również inne następstwa - np. przesterowanie czy nawet przepalenie któregoś z pobliskich urządzeń elektrycznych.
Kim więc są owe "nieświadome ofiary systematycznych uprowadzeń do UFO"? Ano, do ich grupy należy każdy z nas, włączając w to i ciebie czytelniku, a także wszystkie osoby jakie najbardziej kochasz. Każdy z nas jest bowiem powtarzalnie zabierany na pokład UFO, nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Niniejszy zaś rozdział udowodni ci to ponad wszelką wątpliwość. Zabieranie to nie następuje tylko raz w życiu, ale jest powtarzane wielokrotnie i to w sposób wysoce systematyczny. Jak to wynika z moich dotychczasowych ustaleń, dla każdego z nas następuje ono nie rzadzej niż co 3 miesiące. (Niektórzy z nas, włączając w to i mnie, uprowadzani są jednak aż kilka razy na tydzień.) Moje dotychczasowe badania wykazują też, że na pokładzie UFO wszyscy jesteśmy eksploatowani przez okupujące nas wysoko zaawansowane technicznie, chociaż zupełnie upadłe moralnie, cywilizacje szatańskich pasożytów z UFO. Cywilizacjom tym służymy głównie jako dawcy materiału reprodukcyjnego (spermy i ovum), chociaż inne surowce opisywane w podrozdziale U4.1 też są od nas rabowane. Nasza eksploatacja jest podobnie nieludzka i bezpardonowa, jak kiedyś było niewolnictwo i kolonializm, lub jak ciągle jest biologiczne wykorzystywanie naszych zwierząt domowych.
Fakt, że wszyscy jesteśmy powtarzalnie uprowadzani do UFO, można sobie samemu obiektywnie udowodnić. Dowody naszych własnych uprowadzeń do UFO dają się bowiem szybko ujawniać za pomocą procedur rozpoznawczych opisanych szczegółowo w treści niniejszego rozdziału. Procedury te można zapoczątkować znalezieniem u siebie i u swoich bliskich charakterystycznego "dowodu uprowadzeń do UFO", czyli blizny powstającej w efekcie zainstalowania implantu w kości nogi każdego mieszkańca Ziemi. Ten implant w nodze każdego z nas, to rodzaj telepatycznego nadajnika podobnego w działaniu do urządzeń instalowanych przez naszych naukowców w obrożach monitorowanych przez nich dzikich zwierząt. Wygląd oraz położenie tej blizny opisane są szczegółowo w podrozdziale U3.1 niniejszego tomu.
Niestety, wielu hipnotycznie zamanipulowanych przez UFO ludzi nie chce uznać jej wymowy i wmawia sobie oraz innym, że owa blizna została spowodowana czynnikami nie mającymi nic wspólnego z UFO, takimi jak przykładowo przypadkowe skaleczenie w dzieciństwie, ugryzienie psa, czy ospa wietrzna. Stąd, niezależnie od niej, możliwe jest też obiektywne potwierdzenie faktu swego uprowadzania do UFO, za pośrednictwem całego szeregu innych wskaźników, lub poprzez instrumentalne wykrycie momentu w którym owo uprowadzenie następuje. Najprostszym urządzeniem umożliwiającym takie wykrycie

Portret użytkownika dejw

ale głupoty nic takiego nie

ale głupoty nic takiego nie mam i moja rodzina też nie, ani znajomi, którzy chodź trochę wierzą w te teorie o ufo też nie posiadają Blum 3 
wierzę w nole itd. bo każdy logicznie myślący człowiek wie, że bóg to przybysz z innej planety i, że piramid sami nie wystrugali, że skoro jest tyle planet podobnych do naszej to napewno gdzieś są inne cywilizacje mniej lub bardziej rozwinięte od nas, i, że księżyc nie powinien w ogóle istnieć i powinien się obracać a tego nie robi co przeczy prawom fizyki, ale bez jaj wiercenie dziur w nodze na śpiocha i gwałty Blum 3 to jest ściema jakaś, jak Cie zgwałcił ufonauta to współczuję.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pomijając ten przypadek i te

Pomijając ten przypadek i te zdjęcia z Londynu, to Ufo w Polsce jest tym co ma wpływ na "polskich" polityków, pisałem wcześniej że ci ludzie muszą się słuchać tajnych stowarzyszeń, lub co gorsza należą do tych organizacji kontrolowanych przez te istoty ! Dlatego w Polsce jest tak jak jest, temat jest niebezpieczny więc się ograniczę do kilku zdań, jeden z najpoważniejszych badaczy tego tematy, profesor uniwersytecki badając tajne organizacje na świeie i w Polsce opisał ich działanie na szczytach wtajemniczenia jako tych dosłownie odbierających telefon ! Dlatego holywood wykorzystał ten motyw.  Sami ci opętani władcy twierdzą że ich siła psycho-duchowa pochodzi od istot innowymiarowych ! W Polsce mamy to co mamy dzięki zaangażowaniu się ludzi władzy w te sprawy ! Ci co są w dużej części autonomiczni i chrześcijańscy to Viktor Orban i Putin. Dlatego taki atak na chrześcijaństwo, które jest ponad tymi siłami, jest siłą i Duchem stojącym wyżej od Watchers ! To zapewne wiecie z przekazu Henocha i innych które umieszczałem.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Nazwisko i imię tego profesora zatrzymam na razie bez publikacji, ci co się interesują tymi sprawami zapewne wiedzą o kogo chodzi, napisał kilka książek w tym temacie.
Osobiście Watchersi są dla mnie niebezpieczni, kiedyś osoba bardzo mi bliska, którą kochałem została prawdopodobnie porwana do ufo, miała typowe objawy porwania i gwałtu ufologicznego, problemy z osobowością, dlatego podchodzę do sprawy bardzo poważnie.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika xxxxx

No dobra, może i telefonem

No dobra, może i telefonem zdjęcie robione, ale dlaczego na tyle obserwacji tych dziwadeł ani jedno nie jest wyraźne? Nawet te robione z bliska chupakabrom, syrenom i innym kryptozwierzakom też są zawsze niewyraźne.
Czy ktoś znalazł na tym portalu artykuł z wyraźnymi zdjęciami ufo ?

Strony

Skomentuj