Dziwna nagła śmierć szkockiego ufologa znanego jako Streetcap1

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Fani kanału YouTube tworzonego przez znanego szkockiego ufologa, Grahama McHardy, znanego pod pseudonimem Streetcap1, zastanawiali się dlaczego nie powstają kolejne filmy przedstawiające jego odkrycia, których dokonuje analizując ogólnie dostępne zdjęcia satelitarne Ziemi i innych planet. Okazało się, że ufolog nie żyje. 

 

Słynny wirtualny archeolog i specjalista w zakresie teorii spiskowych, znany pod pseudonimem Streetcap1, zmarł nagle z powodu zatrzymania akcji serca w czerwcu tego roku. Według lekarzy, Graham nie cierpiał na choroby serca, a przyczyny nagłego zatrzymania krążenia są dla nich nieznane. Trudno się dziwić, że wywołało to konsternację w środowisku ufologów. Padają sugestie, że Streetcap1 został "usunięty" przez służby specjalne. 

Zwolennicy teorii morderstwa ufologa twierdzą, że po jego śmierci ufologa z jego kanału YouTube, nagle usunięto kilka szczególnie popularnych filmów, w tym te odnoszące się do hipotezy, że władze ukrywają zbliżanie się do Ziemi planety Nibiru i zabijają tych, którzy starają się odkryć prawdę o obcych, z którymi od dawna mają kontakt, ale ukrywają to przed ludźmi. 

 

Graham McHardy już rok temu ostrzegał, że przeciwko niemu działa CIA, ale było to przeważnie traktowane jako efekt przewrażliwienia. Terwz po jego śmierci nie wygląda to już wyłącznie na lekką paranoję. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

A wystarczy poruszyć temat

A wystarczy poruszyć temat lądowania hamburgera na talerzu, a już zaczyna się najazd trolli. A nie daj boże, poruszyć temat płaskiej ziemi! Ma być tylko oficjalna judaistyczna wiara i historia. Inaczej cie zadziobią w piz.u, za garść szekli. Każdy wierzy w to na co ma ochotę i tyle i wara komu do tego.

kolo21

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Dywagacje na temat

Dywagacje na temat rzeczywistej obecności Ziemian na Księzycu są bez sensu. A dlatego bez sensu, że w eter puszczono mistyfikację studyjna a przwdziwych obrazów obecności ludzi na Księzycu utajniono. I na tym bym skonczyłgłupia dyskusję. Tak wiec Homosiu też się mylisz. Przedstawiasz dowody na wersję studyjną a prawdziwej nikt poza wtajemniczonymi nie oglądał. Te palanty co święcie wierzą w obecność ludzi na Księzycu, przez swoją tepotę ową wiarę również opierają na oficjalnie prezentowanej wersji...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Heinrich2

I po co sie trząchasz Angie?

I po co sie trząchasz Angie? Pewnie jesteś gruby i pocisz się na kwaśno. Wyluzuj.

Grubasy nie są pępkami świata. Btw- im często pępków nie widać.

Do pośredniaka byś poszedł, robotę wziął solidną jakąś, mama przestałaby na ciebie narzekać.

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

każdy tłusty kwaśniak

każdy tłusty kwaśniak pociesza się myślą, że jest lepszy od innych... Nic z tego tłusta dupo... zamiast iść do pośredniaka, mogę ci co najwyżej w tę tłusta dupę zasadzić kopniak... Masz na to ochotę?

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj