Dziwna obserwacja w Brazylii. Gigantyczna istota, UFO czy balon meteorologiczny?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Do niezwykłego zjawiska doszło w Brazylii. Na niebie pojawiło się coć bardzo nietypowego, a jednemu ze świadków udało się to nagrać.

Do zdarzenia doszło 16 grudnia 2018 w mieście Mairipora, w okręgu municypalnym São Paulo. Podczas spaceru roku w miejscowym parku jeden ze świadków zwrócił uwagę na niezwykły obiekt na niebie. Dziwne wydało mu się dopiero to, że widział go o 10 rano gdy wchodzili do parku i gdy spojrzał tam o 13 po południu, nadal był w tym samym miejscu.

 

Udał się do domu i wykorzystał swój aparat fotograficzny z pięćdziesięciokrotnym zoomem optycznym. Skutkiem jego rejestracji jest poniższe nagranie dokumentujące to wydarzenie.

 

Najłatwiejszym wytłumaczeniem dla tego fenomenu jest założenie, że to balon meteorologiczny, Ale takie konstrukcje, nawet zużyte i dryfujące w atmosferze, nie mają w zwyczaju pozostawać w zawisie nad jednym miejscem przez 3 godziny.

 

W sieci pojawiają się rozmaite teorie odnośnie tego czym mogła być ta anomalia. Najczęściej jest ona brana za UFO, albo jakąś gigantyczną istotę podobną do oceanicznej manty.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo ładne zdjęcie !

Bardzo ładne zdjęcie ! Obojętne czy te istoty to UFO byty, czy aniołowie, jako zdjęcie nieznanej formy inteligencji jest ładne... Fajnie by było żeby to były istoty, które opisuje Biblia. Sfotografowane zjawisko może przypominać coś co zostało wspomniane w Biblii, pisaliśmy o tym w atykule pt.: „Jak prowadzić akcję w częściowo zatwardziałym Izraelu ?„, mianowicie w Dziejach 1:9-11 mamy taką informację: „Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu.„, do tego dodajmy relację, która mówi nam, że „Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!” Mat 17:4

Może to te same Ponadświatowe Inteligencje które objawiły się w Fatimie, i na które patrzyło kilkadziesiąt tysięcy ludzi ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj