Dziwna obserwacja z pokładu ISS - czyżby rodzaj portalu?

Kategorie: 

Źródło: kadr z USSTREAM

Obserwacje, które udało się zarejestrować dzięki przekazom z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej obfitują w wiele niezidentyfikowanych obiektów. Większość z przypadków obserwacji takich UFO tłumaczona jest jako zabłąkane i bezpańskie kosmiczne śmieci. Tym razem jednak zarejestrowano coś innego.

 

Wyraźnie widać, że jest to coś dużego. Niektórzy popuszczali wodzy fantazji sugerując, że to co widziano to jakiś rodzaj międzywymiarowego portalu, albo tunelu podprzestrzennego. Padały też propozycje, że jest to zamaskowane UFO, które usiłuje pozostać niewidocznym dla ludzi.

 

Paradoksalnie hipoteza z portalem międzywymiarowym nie jest aż tak do końca nierealna, ponieważ NASA niedawno ogłosiła światu, że takie wrota do innych wszechświatów rzeczywiście istnieją i otwierają się każdego dnia. Jednak zdaniem agencji kosmicznej dzieje się tak przede wszystkim na skutek działalności Słońca.

 
Z pewnością opanowanie tej technologii jest kluczowe dla skutecznej ekspansji w Galaktyce. Jeśli przyjmiemy, że rasy pozaziemskie istnieją, to z pewnością posiadły zdolność podróżowania przez zaginanie czasoprzestrzeni, a dla nas, nieświadomych tej technologii, ich przylot może wyglądać właśnie tak jak w tym przypadku.
 
 
 
 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Satmet

Witam 

Witam 

Z pewnością jest to portal , jeżeli miała by być jakaś broń to napewno portal też jest tak zwana  bronią bo nigdy nie wiadomo co z takiego czegoś może się pojawić pozdrawiam.

Portret użytkownika dd

Jakość jak zwykle słaba -

Jakość jak zwykle słaba - prawdopodobnie kwestia optyki użytego aparatu. Dlaczego nie ma z tego jakiegoś filmiku, albo opisu świadków skro już przedostało się do sieci zdjęcie?A może po prostu świat jest znacznie nudniejszy i prostszy niż tutaj opisywany. Oby nie, oby było jeszcze co odkrywać i oby jeszcze było się nad czym zastanawiać.

Skomentuj