Dziwna skrzynia przypominająca trumnę odkryta na zdjęciu z Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA

Do serii marsjańskich anomalii dochodzi kolejna. Tym razem zapaleńcy studiujący dostępne publicznie zdjęcia z Czerwonej Planety, wynaleźli na jednym z nich coś, co bardzo przypomina ziemską trumnę.

 

Niezwykłą anomalię pierwszy wypatrzył internauta posługujący się nickiem WhatsUpInTheSky37. Twierdzi on, że niezwykłą skrzynię zlokalizował na zdjęciach z łazika Curiosity. Na zdjęciu, które zwróciło jego uwagę widać więcej ciekawych regularnych kształtów. Niektóre z kamieni mogły być w przeszłości częścią większej struktury, na przykład schodów.

[ibimage==23685==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście NASA nie widzi w tych zdjęciach niczego interesującego, a przecież odnalezienie czegoś takiego nie powinno pozostać bez zauważenia. Czy zatem łazik Curiosity zbadał to dziwne znalezisko? Być może, ale oficjalnie nic o tym nie usłyszymy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KoFi+

Ja tu widzę trochę gruzu, ale

Ja tu widzę trochę gruzu, ale ciutkę zastanawiającego gruzu, bo owy gruz ma zbyt dużo prostych kątów 90 stopniowych w formie płaskich płyt... Ogólnie nie lubie takich zdjęc z daleka, gdzie niczemu tak naprawkę nie można się przyjrzeć z bliska Sad

Portret użytkownika isness

Umysły mierne potępiają

Umysły mierne potępiają wszystko co przewyższa ich miarę.Nie zobaczyłbyś nagiej kobiety nawet gdyby stała przed Tobą.Na marsie znajdują się piramidy ułożone w tej samej konfiguracji co na ziemi,są też kilkukrotnie wyższe.Środowisko naukowe wie o tym od 1976r.

Portret użytkownika czesław

 co ciekawe, wszyscy

 co ciekawe, wszyscy komentują "sarkofag"  i w tym zamieszaniu  nie zauważają powyżej na tym pagórku
dwoch gadów.jeden już rozwalony podobny do krokodyla,drugi powyżej zielony podobny do tych z komodo

Portret użytkownika czesław

dodam, że znalazłem jeszcze

dodam, że znalazłem jeszcze dwa olbrzymie jaszczury jeden wystawił pysk na tym kamienistym pagórku nad kanciatym blokiem z lewej strony  drugi z otwartą paszczą  obok niżej.Da się zauważyc walkę z nimi oraz między
sobą bo płoną pojazdy. to jakas baza marsjan?

Portret użytkownika Ebu

 Toz to kufer ze skarbami

 Toz to kufer ze skarbami mojej ŚP Babci Stasi! Zniknal z zamknietej piwnicy bez okien, na prywatnej posesji, w spokojnej okolicy jakies 25 lat temu! Marsyjanscy zlodzieje... I wywalili byle gdzie... Nogi z d**y powyrywam jak dopadne! Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj