Dziwna skrzynia przypominająca trumnę odkryta na zdjęciu z Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA

Do serii marsjańskich anomalii dochodzi kolejna. Tym razem zapaleńcy studiujący dostępne publicznie zdjęcia z Czerwonej Planety, wynaleźli na jednym z nich coś, co bardzo przypomina ziemską trumnę.

 

Niezwykłą anomalię pierwszy wypatrzył internauta posługujący się nickiem WhatsUpInTheSky37. Twierdzi on, że niezwykłą skrzynię zlokalizował na zdjęciach z łazika Curiosity. Na zdjęciu, które zwróciło jego uwagę widać więcej ciekawych regularnych kształtów. Niektóre z kamieni mogły być w przeszłości częścią większej struktury, na przykład schodów.

Oczywiście NASA nie widzi w tych zdjęciach niczego interesującego, a przecież odnalezienie czegoś takiego nie powinno pozostać bez zauważenia. Czy zatem łazik Curiosity zbadał to dziwne znalezisko? Być może, ale oficjalnie nic o tym nie usłyszymy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika KoFi+

Ja tu widzę trochę gruzu, ale

Ja tu widzę trochę gruzu, ale ciutkę zastanawiającego gruzu, bo owy gruz ma zbyt dużo prostych kątów 90 stopniowych w formie płaskich płyt... Ogólnie nie lubie takich zdjęc z daleka, gdzie niczemu tak naprawkę nie można się przyjrzeć z bliska Sad

Portret użytkownika isness

Umysły mierne potępiają

Umysły mierne potępiają wszystko co przewyższa ich miarę.Nie zobaczyłbyś nagiej kobiety nawet gdyby stała przed Tobą.Na marsie znajdują się piramidy ułożone w tej samej konfiguracji co na ziemi,są też kilkukrotnie wyższe.Środowisko naukowe wie o tym od 1976r.

Portret użytkownika czesław

 co ciekawe, wszyscy

 co ciekawe, wszyscy komentują "sarkofag"  i w tym zamieszaniu  nie zauważają powyżej na tym pagórku
dwoch gadów.jeden już rozwalony podobny do krokodyla,drugi powyżej zielony podobny do tych z komodo

Portret użytkownika czesław

dodam, że znalazłem jeszcze

dodam, że znalazłem jeszcze dwa olbrzymie jaszczury jeden wystawił pysk na tym kamienistym pagórku nad kanciatym blokiem z lewej strony  drugi z otwartą paszczą  obok niżej.Da się zauważyc walkę z nimi oraz między
sobą bo płoną pojazdy. to jakas baza marsjan?

Portret użytkownika Ebu

 Toz to kufer ze skarbami

 Toz to kufer ze skarbami mojej ŚP Babci Stasi! Zniknal z zamknietej piwnicy bez okien, na prywatnej posesji, w spokojnej okolicy jakies 25 lat temu! Marsyjanscy zlodzieje... I wywalili byle gdzie... Nogi z d**y powyrywam jak dopadne! Biggrin

Portret użytkownika Nieważny

 Najprościej, żeby rozwiac

 Najprościej, żeby rozwiac wątpliwości dziwnych przedmiotów na Marsie, należałoby je fajnie zeskanowac, dane
przesłac na Ziemię...i zwyczajnie wydrukowac w super drukarce 3D. Od i cała historyja...

Portret użytkownika szybki lopes

nie ma skali odniesienia więc

nie ma skali odniesienia więc rozmiary "trumny" są ..... takie jakie są :D- a zdjęcie to fake - kilka "skał"  jest dołożonych a trumnę ktoś zapomniał obrobić albo specjalnie nie zapomniał - tyle w temacie  
ps. to nie był photoshop tylko coś lepszego ale niechluj albo chluj spartolił lub też nie schrzanił i jest to specjajnie wrzucony plik, by coś wywołać ...... oby nie wilka z lasu Biggrin

ossa jacta est Biggrin

Portret użytkownika ...

Najdziwniejsze w tych

Najdziwniejsze w tych zdjęciach z powierzchni Marsa jest to, że na żadnym z nich Zibi1973 NIE WIDZI ŻADNYCH TWARZY !!! To może oznaczać tylko jedno... te zdjęcia SĄ RETUSZOWANE !!!

Portret użytkownika El Koto

aaaaa nie widać ich bo

aaaaa nie widać ich bo jaszczury są niewidzialne Blum 3 kolega czesław ma te specjalne okulary i dlatego je widzi - my ich nie zobaczymy, moja żona mówi że też je czasem widzi gdy idzie do sklepu po zakupy - tz widzi te jaszczury oraz gady, ale tylko jak założy moje specjalne okulary przeznaczone do latania w kosmos (o takie jak na zdjęciu:)

Wink

Portret użytkownika czesław

Ei Koto widzę ze tylko

Ei Koto widzę ze tylko patrzysz i  wstawiasz głupie komentarze robiąc smiech z siebie.Temat jest bardzo
poważny.Do tej pory karmili nas fałszywym poglądem o marsie.Kiedy coś wycieknie to zawsze znajdzie się
grupa negująca prawdę.Zastanów się dlaczego wszystkie zdjęcia są retuszowane.wskazał bym ci konkretnie ale nie wiem jak wrzucic z kompa zdjęcie.to może byś uwierzył w życie na marsie.

Portret użytkownika czesław

Juszka wrzuciłem linka do

Juszka wrzuciłem linka do zdjęcia na którym widac takie same ale posiekane.zdjęcie zostało mocno zmodyfikowane, np.zakryli skałą jaszczura ale i tak widac pazury pod nią.do tego jeszcze inne dziwolągi.
jak dobrze pooglądasz to jeszcze  te niby sarkofagi zobaczysz. i nie tylko

Skomentuj