Dziwna solarna anomalia, albo kolejne tankowanie UFO ze Słońca

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ufolodzy twierdzą, że obcy znowu zatankowali jeden ze swoich pojazdów korzystając ze słonecznej plazmy. Na przestrzeni kilku ostatnich lat coś podobnego zaobserwowano kilkukrotnie zatem pomysł, że są to "tankowania" pojazdów nie jest nowy. Astrofizycy nazywają tą anomalię "protuberancją".

Zdaniem ekspertów od zjawisk paranormalnych, wspiera to forsowaną w niektórych kręgach teorię, że Słońce jest ważnym ogniwem systemu umożliwiającego podróże międzygwiezdne, wręcz czymś w rodzaju gwiezdnych wrót. Podobną funkcję mają pełnić inne gwiazdy, a supermasywne czarne dziury to rodzaje hubów transportowych umożliwiających transport między galaktykami. Czy kolejne rzekome pojazdy, wykrywane w pobliżu naszego Słońca, dowodzą prawdziwości tej fantastycznej teorii?

 

Niezwykłe nagranie wykonał należący do NASA satelita SDO, a konkretnie instrument AIA171. Anomalię zaobserwowano 25 maja, 2017 roku. Niektórzy widzą w tym przekazie zwykły bąbel plazmy, a inni duży okrągły obiekt, albo pojazd i jego pole ochronne w kształcie sfery, znajdujące się w pobliżu naszej gwiazdy. 

 

Zwolennicy tej teorii twierdzą, że plazma emitowana przez Słońce wygląda tak, jakby omiatała ewentualny obiekt osłaniając go i uniemożliwiając w ten sposób ustalenie jego dokładnych konturów. Z kolei naukowcy twierdzą, że ta tajemnicza kula, jest po prostu rzadką anomalią słoneczną, formą protuberancji. Pojawia się ona wtedy, gdy plazma staje się chłodniejsza niż otaczająca Słońce korona gwiazdy o średniej temperaturze dwóch milionów stopni. 

Jak jest w rzeczywistości? Czy to po prostu zjawisko astrofizyczne czy też dowód na obecność obiektów, które pojawiają się cyklicznie w pobliżu tarczy słonecznej? Każdy sam musi stwierdzić co widzi na tym nagraniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Syrius

sciągają energie ze słońca

sciągają energie ze słońca które juz prrzechozi do momentu krytycznego

nasz układ słoneczny wchodzi w chmure magnetyczno-gazową wodoru i helu rozgrzaną do 6000*C
nasa ukrywa to że slonce przyczynia sie do zagrzania ziemi i zwiekszenia janosci planet kilkukrotnie.
slonce nie jest takie samo jak 20 lat temu... tak wiec chemtrails jest po to zeby opoznic to wszystko a reszta grup nie chce żeby doszlo już do skoku. 

 

Portret użytkownika Kacperu

Albo to nie pojazd tylko

Albo to nie pojazd tylko istota która żyje w nieprzyjaznym nam środowisku kosmicznym i żywi się plazmą.. przecież ludzie nie potrafią oddychać w wodzie i nie jest to środowisko nam sprzyjające i nie oznacza to , że inne istoty tam nie żyją prawda? może to kosmiczna pszczółka która zbiera sobie nektar ze słońca Biggrin

Skomentuj