Dziwne anomalie słoneczne nie ustają

Kategorie: 

Anomalia widoczna na SOHO

Wszyscy, którzy obserwują to co transmitują solarne obserwatoria moga dojść do wniosku, że okolica Słońca pełna jest jakichś obiektów. Ilość kształtów ujawnianych w okolicy tarczy słonecznej nie przestaje zaskakiwać.

 

Mnogość artefaktów identyfikowanych w zdjęciach otrzymywanych z obserwatoriów typu SOHO czy SDO może zadziwiać. NASA kilkukrotnie wypowiadała sie na tenb temat określając zdumiewające anomalie mianem "artefaktów obrazu". Wszystko wskazuje na to, że jest to zjawisko ciągłe i jakkolwiek zbitki pikseli mogą być rzeczywiście bytami wirtualnymi tak inne anomalie nadal wymagają wyjaśnień.

Dotyczy to zwłaszcza rozmaitych sferycznych obiektów, które odciskały sie wielokrotnie w koronie naszej gwiazdy. Wygląda to tak jakby odbywały się jakieś tankowania. Może po prostu jest to normalny ruch przez portal międzygwiezdny za który robi Słońce. Kto wie czy nie tak banalne może być wyjaśnienie aż takiej aktywności wokół Słońca.

Jak wytłumaczyć takie obserwacje jak ta powyżej? Ewidentnie widać jakiś obiekt i wiązkę prowadząca od niego. Podobne wiązki pojawiają się cyklicznie i wymagałoby to przynajmniej jakiegos wyjaśnienia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Prorok Annunak

Nadejdzie niedługo wielki

Nadejdzie niedługo wielki cielec,otworzą się portale i będziemy uprawiać orgie z innymi rasami.Ziemia stanie się Sodomą i Gomorą.Więc módlcie się wszyscy żeby do tego nie doszło.Chodźcie co niedzielę do kościoła,no chyba że lubicie seks orgie z kosmitami.Jeżeli tak to jesteśmy w jednym klubie:)
 
 
[ibimage==15292==50_procent==50_procent==self==null]
 

Portret użytkownika Leming

Jesteś bardzo porządnym

Jesteś bardzo porządnym człowiekiem baca. Bardzo porządnym, dokładnym, a nawet pedantycznym. Nie lubisz zbędnego bałaganu i bardzo skrupulatnie w swoim świecie sprzątasz, wrzucając odpowiednich ludzi, do odpowiednich szuflad. To bardzo wygodne i zajmuje mało czasu. Nie trzeba przy tym niczym się przejmować ani dużo myśleć, a tobie z pewnością jest to na rękę, prawda? Myślenie jest dobre dla szaraków, albo lemingów. Prawdziwy człowiek, taki jak baca, nie musi się nad niczym zastanawiać, bo już wszystko wie. Ksiądz to ksiądz, nie ważne jakim jest człowiekiem, co myśli i co czuje, dla niego już czeka szuflada dla pedofili, zboczeńców, oszustów i żydów. Ciekaw jestem, w jakiej szufladzie siebie byś umieścił? A może masz tak wysokie mniemanie o sobie, że dla ciebie szuflady zabrakło? Jestem ciekaw co byś zrobił, jakby ci kiedyś żyd albo ksiądz życie uratował, albo komuś z twoich bliskich, jakbyś mógł takiego człowieka poznać i dostrzec, kim naprawdę jest. Miałbyś odwagę dostrzec coś więcej, niż naklejkę na czole, którą sam mu nakleiłeś? Wątpliwe. Dlatego mimo swej arcy doskonałości, a wręcz boskości (prawdopodobne, że sam się za boga uważasz), jesteś zwyczajnie smutnym człowiekiem. Nikim więcej.

Portret użytkownika elkaczorro

wszechświat jest tak

wszechświat jest tak skonstruowany, że jest yin i yang, dobro i zło, jasnośc i ciemność, mężczyzna i kobieta. Moim zdaniem każde słońce, gwiazda ma swój odpowiednik w czarnej dziurze, tzn. Nasza gwiazda jest dla nas słońcem, ale dla innego, pozwolę sobie użyć "wymiaru" jest to czarna dziura, a raczej zakończenie czarnej dziury. To co wpada w czarnej dziurze "słońca", wypada z naszego słońca... tak mi się wydaje, że te wszystkie zarejestrowane obiekty, anomalię są od słońća, a nie do niego...

Skomentuj