Dziwne anomalie świetlne na niebie nad Niemcami

Kategorie: 

Źródło: internet

Internauci raportują, że 18 kwietnia bieżącego roku, około godziny 20:40, w niemieckiej Turyngii, widziano dziwne światła. Naoczny świadek twierdzi, że widział coś co nazwał "kulami plazmy".

Według świadka anomalie pojawiały się jedna po drugiej tworząc wspólnie dość jasny obiekt, a po chwili wszystkie zniknęły.

 

Niektórzy twierdzą, że tego dnia widziano coś podobnego kilkukrotnie. Brakuje jednak sensownego wytłumaczenia dla pochodzenia takiej niezwykłej anomalii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Janekk

Najszerszą grupą, która

Najszerszą grupą, która mogłaby opowiedzieć o cudach na niebie są wędkarze łowiący w nocy. Uwierzcie mi wiem co mówię. Zresztą macie w rodzinie lub wśród znajomych wędkarza wybierzcie się z którymś na 2-3 nocki poobserwujcie niebo i sami się przekonajcie, że zakręcające samoloty lub lasery to nie to...

Portret użytkownika Homo sapiens

Lubie świetlne anomalie, bo

Lubie świetlne anomalie, bo one potwierdzają przybywanie tu Niebiańskich Inteligencji z innych wymiarów, chociaż wiele z nich może tu prowadzić swój nierozpoznany bliżej proceder. Część z nich to Czuwający Nieba, którzy jak wiemy nasłuchują ! Część z tych istot "schodzi" z Nieba do naszej rzeczywistości i mogą temu towarzyszyć efekty świetlne...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Stank

Normalny widok zakręcającego

Normalny widok zakręcającego samolotu zwłaszcza widoczny w półmroku lub nawet w słoneczny dzień zależne od kąta obserwowanego zakręcającego samolotu i świateł na skrzydłach. Koń by się uśmiał...

Portret użytkownika Alojzy

Dlaczego brak sensownego

Dlaczego brak sensownego wytłumaczenia? Zakładając, że to nie odblask w soczewce obiektywu to proszę bardzo: mocny laser którego wiązka trafiła na warstwę kurzu w atmosferze.
Już dawno budowano "piorunochrony" z laserów o częstotliwości światła na tyle wysokiej, żeby zjonizować powietrze np. nad wrażliwymi instalacjami.

Skomentuj