Dziwne artefakty sprzed 20 tysięcy lat mogły być częścią większej maszynerii

Kategorie: 

Intrygujące artefakty z przeszłości odkopane w okolicach wschodniego Uralu

W latach 1991-1993 poszukiwacze złota operujący w okolicach rzeki Narada na wschodzie Uralu, znajdowali szereg artefaktów metalowych, będących prawdopodobnie pozostałością jakiejś cywilizacji zamieszkującej tą okolicę. Ponieważ odnajdywano je na głębokościach od 3 do 12 metrów szacuje się, że artefakty pochodzą sprzed około 20 tysięcy lat.

Wielkość tych obiektów zaczyna się od 3 centymetrów a kończy na niesamowitych 0,003 milimetrów. W sumie odnaleziono już tysiące tych obiektów z okolic rzeki Narada i okolicznych strumieni. Prawdopodobnie nigdy by tego nie odnaleziono gdyby nie obecność złota, co powoduje skrupulatne przerzucanie dużej ilości ziemi.

 

Co jeszcze bardziej zaskakuje artefakty są wykonane z różnych metali i tak jak nie dziwi obecność miedzi w większych częściach to fakt, że mniejsze kawałki wykonane są z molibdenu i z tungstenu jest bardzo trudny do wyjaśnienia. Pomijając fakt, że są to bardzo rzadkie metale to jeszcze ich obróbka przed wieloma tysiącami lat wydaje się być czymś niewyobrażalnym.

 

Tungsten jest bardzo gęstym metalem i topi się dopiero w temperaturze 3410 stopni Celsjusza. Zwykle jest stosowany, aby utwardzać stal, ale bywa również używany w żarnikach żarówek. Molibden za to topi się w temperaturze 2650 stopni Celsjusza i jest używany zarówno do utwardzania specjalnych rodzajów stali jak i w celu wykonywania pokryć antykorozyjnych. Nie ma fizycznej możliwości, aby obrabiać takie metale za pomocą prymitywnych dymarek.

 

Idąc tym tropem można powiedzieć, że tego rodzaju utwardzenia materiałów wykonuje się głównie w celu uzyskania twardości koniecznej do przenoszenia dużych naprężeń, na przykład w przemyśle zbrojeniowym lub lotniczym. Zatem istnieje możliwość, że w okolicy rzeki Narady rozbił się kiedyś jakiś obiekt latający, którego pozostałości znajdują się porozrzucane po okolicy. Biorąc pod uwagę precyzję wykonania niektórych elementów wydaje się bardzo prawdopodobne, że stanowiły kiedyś część jakiejś skomplikowanej maszynerii z przeszłości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

"baco" mam dla ciebie prezent

"baco" mam dla ciebie prezent ze stron Nowego Ekranu, jak byś miał zamiar emigrować do Angli to musisz się nauczyć języka hebrajskiego i czytać Biblię w oryginale ! Smile
tu jest text z NE
http://dywagator.nowyekran.pl/post/73514,zatrute-zrodlo-masoneria-7-wspoldzialanie-zydow-i-masonow
"...W Anglii rejudaizacja umysłów najwyższej inteligencji wytwarzała się od początków reformacji. Niemały był wpływ cywilizacji żydowskiej na sprawy Henryka VIII; purytanizm stanowił pod niejednym względem jakby osobną kulturę żydowską, angielski odłam żydowskiej cywilizacji; imigracja radykalnego skrzydła anabaptystów dokonała reszty. Jednym z aktorów rewolucji Cromwella był Manasse ben Izrael (1604-1657) z Amsterdamu, potomek sefardim portugalskich, autor memoriału, który wywarł znaczny wpływ na przyszłego „protektora" . Następnie z inicjatywy Cromwella Tomasz Collier napisał apologię Żydów, a raczej pochwałę, przechodzącą w uwielbienie. Oni mają stać się „głową narodów" i niebawem nastaną czasy, iż „każdy będzie się czuł szczęśliwym, jeżeli będzie mógł dotknąć szaty Żyda. Od nich nadchodzi nasze zbawienie".

Purytanie w ogóle otaczali Żydów „fanatycznym szacunkiem, a Cromwell marzył wprost o religijnym połączeniu z Żydami (ciąg dalszy marzeń Reuchlina!). Badacze tej sprawy wyliczają cały szereg podobieństw pomiędzy purytanizmem a żydostwem (także „zracjonalizowanie" stosunków płciowych .

„Znany jest wprost fanatyczny szacunek, którym purytanie w wieku XVII w Anglii otaczali Żydów. Religijne poglądy wybitnych ludzi w rodzaju Olivera Cromwella opierały się w zupełności na Starym Testamencie. Cromwell marzył o pojednaniu Starego i Nowego Testamentu, o wewnętrznym szczerym połączeniu żydowskiego ludu bożego i angielskiej purytańskiej gminy bożej. Purytański kaznodzieja, Natanael Holmes (Homesius) niczego nie pragnął tak gorąco, jak stać się sługą Izraela według pism niektórych proroków i służyć mu na kolanach. Życie publiczne i kazania posiadały wprost żydowskie zabarwienie. Gdy mówcy parlamentarni mówili po aramejsku, można by przypuścić, że się jest w Palestynie. Lewellerowie nazywali się wprost „Żydami" i żądali, by prawa państwowe uznały przepisy Tory za obowiązujące dla Anglii. Oficerowie Cromwella proponują mu utworzenie rady państwowej, złożonej z 70 członków podług liczby synhedrystów żydowskich; w parlamencie z roku 1653 zasiada generał Thomas Harrison, anabaptysta, który chciał wraz ze swą partią wprowadzić prawo Mojżeszowe do Anglii; w 1649 roku przedkładają oni parlamentowi wniosek przeniesienia niedzieli na sobotę; „Lew Izraela", wypisano na sztandarze zwycięskich purytanów .

Już Heine powiedział, że „purytanizm jest judaizmem z wieprzowiną" .

W najnowszych czasach Max Weber zgromadził poszlaki, jako purytanizm przejął się żydowskimi zapatrywaniami na kapitalizm, a Sombart wywodzi, jako „dokładne zbadanie dowodzeń Webera wykazało, że wszystkie składniki dogmatów purytańskich, które posiadały podług mnie znaczenie zasadnicze dla ukształtowania ducha kapitalizmu, są zapożyczone ze świata ideałów religijnych żydowskich" .

To wszystko skłoniło Sombarta, iż sformułował pytanie: „Czy to wszystko, co nazywamy purytanizmem, nie jest właściwie w swych rysach zasadniczych judaizmem?" .

Nie ulega wątpliwości, że wytworzyła się osobna kultura angielsko-żydowska. Historia jej (aż do dni dzisiejszych) wymaga osobnej książki.."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Endor

Bo Stary Zakon czyli Stary

Bo Stary Zakon czyli Stary Testament jest uzupełniony przez Jezusa Chrystusa i obowiązuje nadrzędność Nowej Tory jaką jest Nowy Testament, dlatego wszyscy powinni się nawracać i prosić o łaskę i miłosierdzie Boskie oraz o uwolnienie od zwiedzenia ! Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem trzeba zawierzyć

Moim zdaniem trzeba zawierzyć Jezusowi Chrystusowi i jego naukom. Zabili go żydowscy wtajemniczeni kapłani i dlatego świadczy to o prawdziwości jego przesłania i jego nauk. Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

wysoko rozwinięte ludzkie

wysoko rozwinięte ludzkie cywilizacje już kilka, kilkanaście razy wystąpiły wg starych pism, więc to raczej pewne że w miare rozwoju wykopalisk takich rzeczy wypłynie na światło dzienne o wiele wiele więcej.
to tylko ciemne, syjonistyczno masońskie siły starają się zwalić wszystko na jakichś bożków lub kosmitów.
a najstarszą z nich okaze się oczywiście nasza kultura - Słowiańska - genetyka na to właśnie wskazuje a ślady genetyczne są najprecyzyjniejsze  no i oczywiście absolutnie nie do podrobienia.
bardzo prostym testem (podobnym do testu na przyklad na HIV) można będzie wkrótce ustalić kto jest Słowianinem, kto Anglosasem a kto niedobitkiem-Neandertalczykiem - to tylko kwestia kilku najbliższych lat
na poczatku oczywiscie było Słowo a potem zgadnijcie kto był następny?
no właśnie.

Portret użytkownika elo

i tu się mylisz Słowianie to

i tu się mylisz
Słowianie to mordercza wschodnia dzicz, przywleki się tu bo ich w 6 wieku wypędzono za to że byli cytuje: "Złodzejami, mordercami, gwałcicielami, bandytami." O Słowianach stare pisma Bizantyjskie piszą że jak ujżysz  Słowianinia to za oreż chwytaj bo jeśli tego nie uczynisz toś jest trup.
A tak swoją drogą prawdziwy Słowianin w VI - X wieku jakby tylko zobaczył twój nos Baco zagięty (lub prosty) w inne stronę niż ich nosy - toby cie siekerką zarąbał bez słowa ... oni faktycznie nieśli "słowo" .... jedno słowo oni nieśli .... śmierć.

Portret użytkownika Ariel

W ten sposób można napisać o

W ten sposób można napisać o wszystkich narodach. Każdy ma coś za uszami. Jednak jest faktem, że Rzymscykatolicy robili wszystko by zniszczyć kulturę Słowian. Z żadną z nacji nie robili tak zawziętych i zajadłych krucjat. IMHO można to porównać tylko z tym co było w Amerykach. Dzisiaj o żadnej z nacji nie ma tak nikłych informacji jak o Słowianach.

Dopiero niedawno okazało się, że Słowianie mieli swoje własne pismo. Tak, mieli pismo runiczne. Czy ktoś wie, że Etruskowie którzy dali początek kulturze Rzymian zaczynają być traktowani przez kolejnych badaczy jako Słowianie. Wszystko na to wskazuje w świetle ostatnich badań.

Za największych wrogów Słowian uchodzili Khazarowie. Dostali póżniej odpowiedniego łupnia, ale do dzisiaj nienawiść pozostała.

Zdrówko.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...No i dobrze to robili do

...No i dobrze to robili do czasu Kazimierza Wielkiego...
 Jak mu syjońska suka wcisnęła się do łoża... przestał być Słowianinem...
 Bizantyjczycy słusznie się bali Slowian... Sami byli zakłamanymi, rozpustnymi wyrodkami sług ciemności...
Słowianie byli na swoich ziemiach od zaludnienia jej potomkiem Noego - Nimroda (Lesz), posiadające" boskie moce", który ukrył się z rodziną w nieprzebytych puszczach od obecnej Białowieży po lublin, uciekając przed swoimi braćmi po śmieci Noego jako faworyzowany pretendent do shedy po nim...
Pod koniec swojego życia ( 220 lat) oszalał i zaszył się jak pustelnik w puszczy i ślad po nim zaginął..
Ekspansję nowy lud zaczął za cesarstwa rzymskiego i Bizancjum, którym dał w kość..
Agresja ta była typową strategią obrony przez atak...
Materiały, na których przedmówca się opierał, są czysto syjonistyczną propagandą.
 

Portret użytkownika seoth

Wedlug mnie Nasi przodkowie

Wedlug mnie Nasi przodkowie dostali lub zostali pouczeni jak uzywac tych wszystkich technologi przez pozaziemska cywilizacje. Po co i dlaczego? Poki co to pytanie pozostaje dla mnie zagadka. Z pozostala trescia zgadzam sie z Toba w 100% Jako ze nie jestem tu nowy to wiem, ze do kosmitow jestes nastawiony sceptycznie, ale! Co bys powiedzial gdybym Ci zaoferowal serie filmow na YT pt.: "Starożytni kosmici". Fakt, faktem niekiedy teorie sa naciagane, lecz o wiele wiecej jest takich, ktorym trudno zaprzeczyc widzac na calym swiecie tak wiele namacalnych dowodow. Pozdrawiam!:)

Strony

Skomentuj