Dziwne artefakty sprzed 20 tysięcy lat mogły być częścią większej maszynerii

Kategorie: 

Intrygujące artefakty z przeszłości odkopane w okolicach wschodniego Uralu

W latach 1991-1993 poszukiwacze złota operujący w okolicach rzeki Narada na wschodzie Uralu, znajdowali szereg artefaktów metalowych, będących prawdopodobnie pozostałością jakiejś cywilizacji zamieszkującej tą okolicę. Ponieważ odnajdywano je na głębokościach od 3 do 12 metrów szacuje się, że artefakty pochodzą sprzed około 20 tysięcy lat.

Wielkość tych obiektów zaczyna się od 3 centymetrów a kończy na niesamowitych 0,003 milimetrów. W sumie odnaleziono już tysiące tych obiektów z okolic rzeki Narada i okolicznych strumieni. Prawdopodobnie nigdy by tego nie odnaleziono gdyby nie obecność złota, co powoduje skrupulatne przerzucanie dużej ilości ziemi.

 

Co jeszcze bardziej zaskakuje artefakty są wykonane z różnych metali i tak jak nie dziwi obecność miedzi w większych częściach to fakt, że mniejsze kawałki wykonane są z molibdenu i z tungstenu jest bardzo trudny do wyjaśnienia. Pomijając fakt, że są to bardzo rzadkie metale to jeszcze ich obróbka przed wieloma tysiącami lat wydaje się być czymś niewyobrażalnym.

 

Tungsten jest bardzo gęstym metalem i topi się dopiero w temperaturze 3410 stopni Celsjusza. Zwykle jest stosowany, aby utwardzać stal, ale bywa również używany w żarnikach żarówek. Molibden za to topi się w temperaturze 2650 stopni Celsjusza i jest używany zarówno do utwardzania specjalnych rodzajów stali jak i w celu wykonywania pokryć antykorozyjnych. Nie ma fizycznej możliwości, aby obrabiać takie metale za pomocą prymitywnych dymarek.

 

Idąc tym tropem można powiedzieć, że tego rodzaju utwardzenia materiałów wykonuje się głównie w celu uzyskania twardości koniecznej do przenoszenia dużych naprężeń, na przykład w przemyśle zbrojeniowym lub lotniczym. Zatem istnieje możliwość, że w okolicy rzeki Narady rozbił się kiedyś jakiś obiekt latający, którego pozostałości znajdują się porozrzucane po okolicy. Biorąc pod uwagę precyzję wykonania niektórych elementów wydaje się bardzo prawdopodobne, że stanowiły kiedyś część jakiejś skomplikowanej maszynerii z przeszłości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

"baco" mam dla ciebie prezent

"baco" mam dla ciebie prezent ze stron Nowego Ekranu, jak byś miał zamiar emigrować do Angli to musisz się nauczyć języka hebrajskiego i czytać Biblię w oryginale ! Smile
tu jest text z NE
http://dywagator.nowyekran.pl/post/73514,zatrute-zrodlo-masoneria-7-wspoldzialanie-zydow-i-masonow
"...W Anglii rejudaizacja umysłów najwyższej inteligencji wytwarzała się od początków reformacji. Niemały był wpływ cywilizacji żydowskiej na sprawy Henryka VIII; purytanizm stanowił pod niejednym względem jakby osobną kulturę żydowską, angielski odłam żydowskiej cywilizacji; imigracja radykalnego skrzydła anabaptystów dokonała reszty. Jednym z aktorów rewolucji Cromwella był Manasse ben Izrael (1604-1657) z Amsterdamu, potomek sefardim portugalskich, autor memoriału, który wywarł znaczny wpływ na przyszłego „protektora" . Następnie z inicjatywy Cromwella Tomasz Collier napisał apologię Żydów, a raczej pochwałę, przechodzącą w uwielbienie. Oni mają stać się „głową narodów" i niebawem nastaną czasy, iż „każdy będzie się czuł szczęśliwym, jeżeli będzie mógł dotknąć szaty Żyda. Od nich nadchodzi nasze zbawienie".

Purytanie w ogóle otaczali Żydów „fanatycznym szacunkiem, a Cromwell marzył wprost o religijnym połączeniu z Żydami (ciąg dalszy marzeń Reuchlina!). Badacze tej sprawy wyliczają cały szereg podobieństw pomiędzy purytanizmem a żydostwem (także „zracjonalizowanie" stosunków płciowych .

„Znany jest wprost fanatyczny szacunek, którym purytanie w wieku XVII w Anglii otaczali Żydów. Religijne poglądy wybitnych ludzi w rodzaju Olivera Cromwella opierały się w zupełności na Starym Testamencie. Cromwell marzył o pojednaniu Starego i Nowego Testamentu, o wewnętrznym szczerym połączeniu żydowskiego ludu bożego i angielskiej purytańskiej gminy bożej. Purytański kaznodzieja, Natanael Holmes (Homesius) niczego nie pragnął tak gorąco, jak stać się sługą Izraela według pism niektórych proroków i służyć mu na kolanach. Życie publiczne i kazania posiadały wprost żydowskie zabarwienie. Gdy mówcy parlamentarni mówili po aramejsku, można by przypuścić, że się jest w Palestynie. Lewellerowie nazywali się wprost „Żydami" i żądali, by prawa państwowe uznały przepisy Tory za obowiązujące dla Anglii. Oficerowie Cromwella proponują mu utworzenie rady państwowej, złożonej z 70 członków podług liczby synhedrystów żydowskich; w parlamencie z roku 1653 zasiada generał Thomas Harrison, anabaptysta, który chciał wraz ze swą partią wprowadzić prawo Mojżeszowe do Anglii; w 1649 roku przedkładają oni parlamentowi wniosek przeniesienia niedzieli na sobotę; „Lew Izraela", wypisano na sztandarze zwycięskich purytanów .

Już Heine powiedział, że „purytanizm jest judaizmem z wieprzowiną" .

W najnowszych czasach Max Weber zgromadził poszlaki, jako purytanizm przejął się żydowskimi zapatrywaniami na kapitalizm, a Sombart wywodzi, jako „dokładne zbadanie dowodzeń Webera wykazało, że wszystkie składniki dogmatów purytańskich, które posiadały podług mnie znaczenie zasadnicze dla ukształtowania ducha kapitalizmu, są zapożyczone ze świata ideałów religijnych żydowskich" .

To wszystko skłoniło Sombarta, iż sformułował pytanie: „Czy to wszystko, co nazywamy purytanizmem, nie jest właściwie w swych rysach zasadniczych judaizmem?" .

Nie ulega wątpliwości, że wytworzyła się osobna kultura angielsko-żydowska. Historia jej (aż do dni dzisiejszych) wymaga osobnej książki.."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Endor

Bo Stary Zakon czyli Stary

Bo Stary Zakon czyli Stary Testament jest uzupełniony przez Jezusa Chrystusa i obowiązuje nadrzędność Nowej Tory jaką jest Nowy Testament, dlatego wszyscy powinni się nawracać i prosić o łaskę i miłosierdzie Boskie oraz o uwolnienie od zwiedzenia ! Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Endor

Moim zdaniem trzeba zawierzyć

Moim zdaniem trzeba zawierzyć Jezusowi Chrystusowi i jego naukom. Zabili go żydowscy wtajemniczeni kapłani i dlatego świadczy to o prawdziwości jego przesłania i jego nauk. Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

wysoko rozwinięte ludzkie

wysoko rozwinięte ludzkie cywilizacje już kilka, kilkanaście razy wystąpiły wg starych pism, więc to raczej pewne że w miare rozwoju wykopalisk takich rzeczy wypłynie na światło dzienne o wiele wiele więcej.
to tylko ciemne, syjonistyczno masońskie siły starają się zwalić wszystko na jakichś bożków lub kosmitów.
a najstarszą z nich okaze się oczywiście nasza kultura - Słowiańska - genetyka na to właśnie wskazuje a ślady genetyczne są najprecyzyjniejsze  no i oczywiście absolutnie nie do podrobienia.
bardzo prostym testem (podobnym do testu na przyklad na HIV) można będzie wkrótce ustalić kto jest Słowianinem, kto Anglosasem a kto niedobitkiem-Neandertalczykiem - to tylko kwestia kilku najbliższych lat
na poczatku oczywiscie było Słowo a potem zgadnijcie kto był następny?
no właśnie.

Portret użytkownika elo

i tu się mylisz Słowianie to

i tu się mylisz
Słowianie to mordercza wschodnia dzicz, przywleki się tu bo ich w 6 wieku wypędzono za to że byli cytuje: "Złodzejami, mordercami, gwałcicielami, bandytami." O Słowianach stare pisma Bizantyjskie piszą że jak ujżysz  Słowianinia to za oreż chwytaj bo jeśli tego nie uczynisz toś jest trup.
A tak swoją drogą prawdziwy Słowianin w VI - X wieku jakby tylko zobaczył twój nos Baco zagięty (lub prosty) w inne stronę niż ich nosy - toby cie siekerką zarąbał bez słowa ... oni faktycznie nieśli "słowo" .... jedno słowo oni nieśli .... śmierć.

Portret użytkownika Ariel

W ten sposób można napisać o

W ten sposób można napisać o wszystkich narodach. Każdy ma coś za uszami. Jednak jest faktem, że Rzymscykatolicy robili wszystko by zniszczyć kulturę Słowian. Z żadną z nacji nie robili tak zawziętych i zajadłych krucjat. IMHO można to porównać tylko z tym co było w Amerykach. Dzisiaj o żadnej z nacji nie ma tak nikłych informacji jak o Słowianach.

Dopiero niedawno okazało się, że Słowianie mieli swoje własne pismo. Tak, mieli pismo runiczne. Czy ktoś wie, że Etruskowie którzy dali początek kulturze Rzymian zaczynają być traktowani przez kolejnych badaczy jako Słowianie. Wszystko na to wskazuje w świetle ostatnich badań.

Za największych wrogów Słowian uchodzili Khazarowie. Dostali póżniej odpowiedniego łupnia, ale do dzisiaj nienawiść pozostała.

Zdrówko.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

...No i dobrze to robili do

...No i dobrze to robili do czasu Kazimierza Wielkiego...
 Jak mu syjońska suka wcisnęła się do łoża... przestał być Słowianinem...
 Bizantyjczycy słusznie się bali Slowian... Sami byli zakłamanymi, rozpustnymi wyrodkami sług ciemności...
Słowianie byli na swoich ziemiach od zaludnienia jej potomkiem Noego - Nimroda (Lesz), posiadające" boskie moce", który ukrył się z rodziną w nieprzebytych puszczach od obecnej Białowieży po lublin, uciekając przed swoimi braćmi po śmieci Noego jako faworyzowany pretendent do shedy po nim...
Pod koniec swojego życia ( 220 lat) oszalał i zaszył się jak pustelnik w puszczy i ślad po nim zaginął..
Ekspansję nowy lud zaczął za cesarstwa rzymskiego i Bizancjum, którym dał w kość..
Agresja ta była typową strategią obrony przez atak...
Materiały, na których przedmówca się opierał, są czysto syjonistyczną propagandą.
 

Portret użytkownika seoth

Wedlug mnie Nasi przodkowie

Wedlug mnie Nasi przodkowie dostali lub zostali pouczeni jak uzywac tych wszystkich technologi przez pozaziemska cywilizacje. Po co i dlaczego? Poki co to pytanie pozostaje dla mnie zagadka. Z pozostala trescia zgadzam sie z Toba w 100% Jako ze nie jestem tu nowy to wiem, ze do kosmitow jestes nastawiony sceptycznie, ale! Co bys powiedzial gdybym Ci zaoferowal serie filmow na YT pt.: "Starożytni kosmici". Fakt, faktem niekiedy teorie sa naciagane, lecz o wiele wiecej jest takich, ktorym trudno zaprzeczyc widzac na calym swiecie tak wiele namacalnych dowodow. Pozdrawiam!:)

Portret użytkownika seoth

Kiedys pierwsi poszukiwacze

Kiedys pierwsi poszukiwacze zlota, przecedzali recznie cale rzeki w poszukiwaniu tego cennego kruszcu. Wydobycie to nazywamy okruchowym. Oczywiscie z czasem zapotrzebowanie na zloto roslo, ludzie zajmujacy sie szukaniem zwyczajnie nie wyrabial. Tak wiec ktorys z nich wpadl na pomysl zbudowania pierwszej zautomatyzowanej odcedzarki. Z biegiem czasu maszyny te byly coraz wydajniejsze, a co za tym idzie odcedzaly coraz to mniejsze barylki. W taki o to sposob dzisiejsi poszukiwacze zlota(nadal tak sami sie nazywaja) doszli wrecz do perfekcji w odcedzaniu jak najmniejszych kawalkow, gdyz w dzisiejszych czasach trudno jest znalesc wieksze barylki w ten wlasnie sposob. Jak mozna sie domyslac skoro juz z rzek odcedzili wszystko, to tez zaczeli oni przekopywac koparkami mozliwe miejsca wystepowania zlota. Takie wydobycie ciagle nazywa sie okruchowym, nie mylic z gornictwem. Blum 3
 
Zalaczam cytat z Wiki: "Złoto znajdowane jest w rudach złożonych ze skał posiadających bardzo małe lub mikroskopijne ilości złota"
 
 Mam nadzieje, ze moja odpowiedz Cie usatysfakcjonuje. Peace! Smile

Portret użytkownika janusz

Za mało tego jest,mówiąc

Za mało tego jest,mówiąc uczciwie ,aby można było jednoznacznie stwierdzić że w dawnych czasach mieliśmy do czynienia z zaawansowanom technologią.Trzeba ciągle szukać ,bo same zachowane mitologie wielu ludów nie mogą być traktowane jako koronny dowód.Pozdrawiam.

Portret użytkownika seoth

Z tego co zauwazylem pod

Z tego co zauwazylem pod prawie kazdym artykulem negujesz namacalne dowody, dowody na istnienie rzeczy, ktore sa skutecznie ukrywane dzieki tzw "elicie". Bo to wlasnie w ich interesie to oni kontroluja prawie kazdy rzad, kazdy wiekszy koncern farmaceutyczny nalezy do tych samych osob lub jest przez nie kontrolowany, tak samo jak koncerny naftowe i tym podobne, ktore posiadaja zloza na laczna wartosc 280 miliardow $$$(i to tylko pieniadze koncernow naftowych!), ci sami ludzie kontroluja prawie kazda dziedzine naszego zycia! Powiedz mi dlaczego w szkolnych podrecznikach od dekad nie zmienilo sie prawie nic?! Dlaczego pomimo tak zaawansowanej techniki jak posiadamy dzis, nadal uzywamy aut spalinowych mimo tego, ze dobrze wiemy jakie sa tego skutki?! Dlaczego nasza fizyka jak i medycyna od klikudziesieciu lat praktycznie stoi w miejscu?! A teraz powiedz mi dlaczego w przeciwienstwie do ww dziedzin, technika wojskowa rozwija sie bardzo szybko?! Bo wlasnie na wojnach, ktore sami sztucznie tworza, zyskuja najwiecej! Tak wiem zaraz zaczniesz oglupianie, sianie ich systemowej propagandy... Nie wiem czy masz z tego jakies zyski, czy poprostu oglupili Cie do tego stopnia, ze dla Ciebie to czego nie ma w glownym nurcie mediow jest nie prawda? Powiem tylko ze od dawna sa leki lub terapie na dzis "nieuleczalne" choroby np. raka, ale przeciez nie moga do tego dopuscic by to ujrzalo swiatlo dzienne bo korporacje farmaceutyczne liczylyby staraty w miliardach $! To samo jest w dziedzinie fizyki, np silniki na elektrycznosc byly wprowadzone juz w latach 70, ale "kapneli" sie ze to im zyskow nie przyniesie wiec to "ukrucili" i to ze juz ladnych pare lat temu zostalo zbudowane urzadzenie pobierajace energie z otoczenia(tak wlasnie z OTOCZENIA!!), czemu o tym sie nie mowi...?! Bo ci sami ludzie kontroluja to wszystko i straty jakieby poniesli liczyliby w miliardach jak nie tryliardach dolarow... Zaraz powiesz, a gdzie dowody na to wszytko?(juz tak masz w zwyczaju, ze ktos Ci pokazuje na cos dowod, a Ty dalej swoje...) Jak bedziesz chcial to w internecie znajdziesz wszystko o czym napisalem, sam nie mam zamiaru Ci ich przytaczac zrobilem to raz, lecz Ty nadal nie dostrzegales prawdy wiec tym razem nie bede sie fatygowal...
 
Dodam jeszcze kilka zdani na temat Twojego komentarza odnosnie bozonu higgsa. Nie wiem czy wiesz ale kiedys ludzie mysleli ze najmniejsza rzecza jaka istnieje jest ludzka komorka, pare lat pozniej Ci sami ludzie stwierdzili ze jednak mniejszy jest atom, jeszcze troche pozniej odkryli ze atom ma jadro, a wokol niego kraza proton i elektron no i co? Oczywiscie doszli do wniosku ze to juz musi byc najmniejsza rzecz we wszechswiecie, a co sie okazalo z czasem ze sa jeszcze mniejszcze rzeczy, neutrony, kwarki, planki itp itd i teraz ze niby odkryli bozon higgsa ktory jak sami twierdza tylko na ulamki sekundy pojawia sie w naszym wymiarze... To ja Ci mowie, ze za pare lat znajda jeszcze cos mniejszego, a wtedy co powiedza? Tak, tak "tym razem to juz napewno najmniejsza rzecz we wszechswiecie". A ja Ci mowie ze tak mozna bez konca znajdowac coraz mniejsze i mniejsze rzeczy... Tak na to tez sa dowody... To samo jest w druga strone kiedys ziemia byla najwieksza, pozniej stwierdzili ze slonce jest najwieksze, itp, itd, a najnowsze odkrycia pokazuja tak ogromne obiekty jak nasz uklad sloneczny... To moja ostatnia odpowiedz na Twoje "brednie" ktore sa poparte "faktami naukowymi"... Mam nadzieje, ze w pore obudzisz sie z tego letargu. Oczywiscie jesli nie jestes slugusem systemu majacym na celu szerzenie ich propagandy w jedynym miejscu w ktorym jeszcze panuje wolnosc. Pozdrawiam Swiadomych! Smile

Portret użytkownika janusz

Ja kolego nie jestem niczyim

Ja kolego nie jestem niczyim sługusem natomiast smieszy mnie opieranie się na jakiś tam żródłach tylko dlatego że są one niejako poza oficjalnym obiegiem.Nie mam żadnej wątpliwosci co do tego że nasza wiedza o świecie jest wiedzą ułomną jak również nie mam żadnych złudzeń co do tego że jesteśmy ciągle manipulowani,okłamywani,wyzyskiwani,itp.To robią nasi braćia,czyli ludzie.Ja przyjełem taką własną drogę poszukiwań,ty możesz isć drogą inną,masz przecież do tego pełne prawo.Piszesz o nauce,nauka jest dziedziną  bardz ułomną,bo niestety pomimo tylu lat jej rozwoju i łożenia na nią ogromnych środków,nie dała ona odpowiedzi na pytania dotyczące miejsca człowieka w świecie,a to przecież myślę jest to podstawowe pytanie.Myślę również że takiej odpowiedzi nie da,bo cały paradygmat nauki sformułowany już trochę dawno temu został niejako sformułowany w spośób będący opozycją do wizji świata oferowanej przez religię.Taką drogą to niestety poszło i gdyby np.kryzyz polityczno gospodarczy w świecie starożytnym nie mjał by miejsca to wynalazek Herona,maszyna parowa,miałby szansę być wdrożony w życie,a więc całe średniowiecze,by nasz pewno omineło i byśmy już byli dużo dalej.Potrzebne jest niejako trochę inne spojrzenie na świat z pominięciem całej metody naukowej i dobrże że to się dzieje,bo coraz więcej osób tym się zajmuje.Natomiast używanie jako jedynego argumentu,bo to prżecież forum dyskusyjne,odsyłania do jakiś tam materiałów internetowych nie jest żadnym argumentem.Jest pewną formą ucieczki z pominięciem naijstotniejszych kwestii.Podobnie jak nasze życie tak i cały internet jest zmanipulowany,wierżaj mi że jeśli wiele z tych materiałów miało by jakąkolwiek wartośc to zostało by już dawno usuniętych a ślad po tych piewcach rewelacji by już dawno zaginoł.
Być może że tych poziomów jest cała masa,choćby wypowiedż dalajlamy z przed lat,ale to przecież trżeba weryfikować,więc trżeba nieustannie szukać.Nic nie robić to znaczy poddać się i posługiwać się tylko spekulacjami myślowymi ?.Nie pod każdym artykułem neguje.Jest sporo moich wypowiedzi o zupełnie innym charakterze.W kwestii roku 2012 mam swoje zdanie i go nie zmienię,chyba żeby tobie się to udało ,pod wpływem przytoczonych argumentów.
Pozdrawiam.

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A ja uważam, że te szczątki

A ja uważam, że te szczątki pochodzą sprzed ok. 5 000 lat - sprzed Potopu...
I służyły do wytapiania złota bezpośrednio ze złoża w drodze indukcji polaryzacyjnej, tj takiej, która przenikała przez skałę a napotykając na Au wzbudzała temperaturę ok. 1500 st C roztapiając złoto, które rozszerzając się termicznie rozsadzało skalne złoże i wypływało na wierzch...
 No a co może nie mam racji?!...

Portret użytkownika Xystos

egipskie heroglify w 19

egipskie heroglify w 19 wieku,klinowe pismo Sumeru w 20 wieku
udalo sie rozszyfrowac,wiemy wiec conieco o tych starozytnych czasach
.. ale i oni niewiedzieli wszystkiego co ich starozytni wiedzieli

jezeli chcemy zrozumiec wiecej trzeba otworzyc sie na te szczatki
pradawnych cywilizacji ktore czasami same nam w rece wpadaja
myslac kategoriami ktore nam w szkolach w glowy wlozono
nigdy niezrozumiemy histori ludzkosci,niezrozumiemy tez kosmosu

zanim cokolwiek zrozumiemy zginiemy w nastenym okresie
wielkiego wymierania

potrzeba nam niekonwencjonalnych naukowcow i ich niekonwencjonalnych teori
fellachy beda medrkowac jak zawsze medrkowali,trzeba ich ignorowac

Portret użytkownika Hefajstos

Niestety, dziś nauka to

Niestety, dziś nauka to religia. Dogmaty, świętości, prawa i zasady nie do ruszenia. Na podstawie podręcznikowej wiedzy można wnioskować, że przeszłość była prymitywna. Wydaje się, że jak ludzie budowali domy czy narzędzia z kamienia, to byli dzicy i prymitywni, bo przecież dziś mamy tyle innych cudownych i wspaniałych materiałów. Tymczasem te prymitywne rzeczy z kamienia dotrwały często w dobrym stanie do dnia dzisiejszego, kiedy to nasze cuda techniki rozpieprzają się po kilku latach. Więc kto tu jest tak naprawdę prymitywny? Wielu z nas ocenia przeszłość przez pryzmat głupiej pychy niektórych naukowców i badaczy. Zaszczepiono w nas to poczucie wyższości i lepszości. A przecież kiedyś ludzie znali kosmos równie dobrze, a nawet lepiej niż my. Ich narzędzia były o wiele bardziej wytrzymałe niż nasze. Dziś myśliwy polega na swojej broni. Kiedyś myśliwy polegał na swoim nosie, słuchu i umiejętnościach. Dziś we wszystkim wyręcza nas komputer. Kiedyś ludzie sami liczyli, zapamiętywali, główkowali. Mówi się, że nie mieli kiedyś tej techniki, którą mamy dziś, ale może tak naprawdę wcale jej nie potrzebowali?
Nauka zwykła też wrzucać wszystko, czego nie potrafi wyjaśnić do worka z wierzeniami i religią. Jest jakaś budowla, którą dziś byłoby trudno nam wykonać ze wszystkimi naszymi cudami techniki? To oczywiście robota napalonych religijnych fanatyków, bo kogóż by innego? Odnajduje się cmentarz dzieci albo zwierząt? Oczywiście robota napalonych religijnych fanatyków, składających ofiary bogom. Widziane z lotu ptaka gigantyczne wzory na ziemi, zawstydzające wszystkich naszych grafficiarzy? Robota napalonych religijnych fanatyków. I tak jest prawie zawsze, a dobrze dziś wiemy, że nauka od dawna gardzi religią i próbuje przyrównać ją do prymitywnych bzdur i fantazji. Prawie każdy pseudo ateistka uważa dziś, że niemal wszystko, co ma związek z religią jest prymitywne, brutalne i dzikie. Dlatego też tak wielu ludzi sądzi, że taka właśnie była przeszłość.

Skomentuj