Dziwne ataki na zwierzęta domowe w Rosji

Kategorie: 

www.1tv.ru

Nie tylko Francja i Ukraina doświadczyły ostatnio dziwnych ataków na zwierzęta hodowlane. Podobne przypadki zarejestrowano w niektórych regionach Rosji .  Mieszkańcy są na tropie bestii, która, mimo, że nikt nie widział jej na własne oczy, wzbudza prawdziwy strach. W okolicy miejscowości Tyumen i Chelyabinsk w wiejskich gospodarstwach zaczęły się powtarzać ataki nieznanego drapieżnika, który sądząc po szkodach jest bardzo silny i przebiegły, oraz poluje na zwierzęta.

Jeden z rolników poszedł niedawno, aby nakarmić zwierzęta z rana i zobaczył straszny obraz.  40 królików, dwie świnie i 17 kurcząt zostało zabitych.  Były widoczne otwarte rany, ślady pazurów na ciele zwierząt i na ogrodzeniu.  Świadek, Vladimir Chernov mówi, że widział dziwną istotę jak ogromny pies, która wybiegła z jego podwórka.  Ten widok zaskoczył człowieka, nawet bardziej niż śmierć zwierząt.  Podobno zwierzę stanęło na tylnych nogach i spokojnie przeskoczyło płot.

 

Zaskakujące było to, że zwierzęta nie były zjedzone, po prostu zostały zabite. Gdy Chernov zadzwonił na policję pytając, co to mogło być usłyszał w odpowiedzi niby żartobliwie, że była to chupacabra i był też drugi przypadek gdzie dziwne zwierzę zabiło ponad 80 królików.

We wsiach w okolicy Tyumenu dzisiaj mieszkańcy są już gotowi uwierzyć w istnienie chupacabry, mitycznego zwierzęcia, które wysysa krew zwierząt. Legenda o nim urodziła się w Puerto Rico, ponad pół wieku temu.  W przypadkach z Ukrainy i z Rosji jest tyle podobieństw do tych mających miejsce w kulturze latynoskiej, że trudno inaczej wytłumaczyć takie ataki. Okazało się, że nieproszeni goście w ostatnich miesiącach zaatakowali tam zwierzęta, w co najmniej pięciu zagrodach z okolicznych wsi.

"Nie powiedziałbym, że jest to psem i nie powiedziałbym, że to wilk!  Moja żona i ja udaliśmy się do drzwi, wstał i podniósł się patrząc na nas, nie wiedzieliśmy, co mamy robić.  To wygląda na bardzo inteligentne zwierzę."- mówi rolnik Alexander Petrov.

W pobliżu miejscowości Chelyabinsk również znajduje się dziesiątki martwych królików, a także ślady pazurów. Oficjalnie policjanci z Tyumenu wierzą, że za ataki nie odpowiada żadne kryptozwierze tylko dzikie psy. To wytłumaczenie jest bardzo wygodne, ale może być dalekie od rzeczywistości.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Znalazłem arcyciekawy wpis  z

Znalazłem arcyciekawy wpis  z Nowego Ekranu !
Pod głównym textem że niby pochodzimy od małp ktoś napisał tak:
"Jednak trzeba zadać sobie pytanie dlaczego murzyni nie wytworzyli żadnej cywilizacji ?! Ich cywilizacja jak to opisuje znawca cywilizacji Koneczny staneła na poziomie szałasów i trybu rodowego ?! No bo skoro ludzie biali są tacy sami jak nam się wciska w telewizorni to w afryce powninny stać drapacze chmur a dziś zamiast japońskich super technologii byśmy mieli w domach murzyńskie LCD czy inne cudeńka ?! Musi być jakaś wielka różnica która warunkuje murzynów do bycia tak specyficznym człowiekiem ?! Bo że są ludzmi to ja tego nie neguje ! Są ale innym rodzajem i do czegoś innego stworzeni zostali jeśli takie wnioski mogę wysnuć na podstawie podejścia Biblijnego to tego zagadnienie..."
http://gps65.nowyekran.pl/post/75016,czlowiek-pochodzi-od-malpy
 
I to jest słuszne pytanie ! Dlaczego nie ma żadnej cywilizacji murzyńskiej ?! Dlaczego są inne cywilizacje z europyn usa, czy chin ?
Murzyni to zagadka cywilizacyjna !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Tak się akurat dziwnie

Tak się akurat dziwnie składa, że najstarsze istniejące do dzisiaj nawet jedenastopiętrowe wieżowce nie powstały ani w USA ani w Europie ale już W DRUGIM WIEKU NASZEJ ERY w Jemenie na granicy Afryki i Azji, na samym południu Półwyspu Arabskiego. Nie zbudowały ich żadne ,,nordyckie białasy" ale Arabowie i czarna ludność. Nigdy tam nie byłam ale widziałam zdjęcia w ksiażkach poświęconych dawnym kulturom, a później w necie. Robią duże wrażenie, zwłaszcza gdy ma się świadomość, że są wykonane z naturalnych surowców, głównie z gliny. To budownictwo jest zbyt zaawansowane, by było pierwsze. Prawdopodobnie już dużo wcześniej budowano podobne wieżowce, tylko nie miały one możliwości przetrwania.

Portret użytkownika Endor

Każdy, kto praktykuje

Każdy, kto praktykuje najróżniejsze formy magii, satanizmu, astrologii, spirytyzmu, wróżbiarstwa lub staje się członkiem masonerii, występuje przeciwko pierwszemu przykazaniu, czyli popełnia grzech śmiertelny. Podobnie grzeszą ci wszyscy, którzy odwołują się do praktyk hinduskich, tybetańskich, chcąc wykorzystać starożytne mity i symbole, aby posłużyć się ich tajemną mocą przez poddanie się prowadzeniu złego ducha. Jest to ciężki grzech nieposłuszeństwa Duchowi Świętemu oraz odrzucenia przewodnictwa Anioła Stróża. Tak więc każdy, kto posługuje się wahadełkiem, kartami tarota, udaje się z prośbą o pomoc do wróżbitów, magów, uzdrowicieli, wróżących z kart lub tych, którzy mówią, że działają za pośrednictwem ducha-przewodnika, wyraża w ten sposób swój brak wiary w miłość Boga i otwiera się na działanie złych duchów

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika saiko

nie znam pierwszego

nie znam pierwszego przykazania, ani Twojego Boga. Czy zatem popełniłem grzech używając swojego wahadełka w stosunku do żony? A czy Zona moja popełniła grzech bujając się na nim? cyt.: "Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia."
no to czekam, wskazuj.

Portret użytkownika emil

Skoro chrzescijanizm jest

Skoro chrzescijanizm jest jedyna słuszną religią to co z pozostalymi ludzmi ktorzy oddaja czesć buddzie,sziwie,allahowi i tym podobnym,sa poganami i smażą sie w piekle czy trafiają do raju zgodnego z ich wierzeniami?Gdybys urodzil sie w krajach islamskich plulbyś na chrześcijan. Wazne że my jako ludzie mamy swiadomosć istnienia wyższej siły i nieważne czy nazywamy go Jahwe,Allahem,Bogiem,kriszną a nawet Manitou bo nasze modlitwy i tak trafiają do wspólnego tworcy.Gdybyśmy to zrozumieli na Ziemi byłoby o wiele mniej cierpienia.Modl się do Boga,ja pomodle się do Manitou,i tak modlitwy trafią pod wspolny adres. Myśl a nie slepo wierz.

Strony

Skomentuj