Dziwne błyski światła zaobserwowano nad stolicą Australii

Kategorie: 

Źródło: twitter

W internecie pojawiło się niezwykłe nagranie pokazujący dziwny błysk światła widziany w nocy nad stolicą Australii, Canberrą. Do zjawiska doszło trzeciego stycznia bieżącego roku. Obserwacji dokonano podczas burzy, ale światła widoczne na widnokręgu w żaden sposób nie przypominają zwykłych wyładowań atmosferycznych. Wyraźnie widać jasny obiekt w kształcie koła. Niektórzy sądzą, że było to zamaskowane UFO.

 

Australijski astronom, Brad Tucker, zapytany o to z czym mogliśmy mieć do czynienia w tym przypadku, był wyraźnie zaskoczony i spekulował, że czerwono-zielone światło, które świeciło słabo w tle jest charakterystyczną cechą zorzy polarnej. Ale wtedy aktywność słoneczna była raczej mizerna, a na dodatek, skoro trwała burza, to oczywiste jest założenie, że było pochmurno, więc hipoteza z zorzą polarną mogłaby być uznana za chybioną.

 

Jednak australijski naukowiec sugeruje, że coś w rodzaju zorzy mogła zrodzić również sama burza. Po prostu ładunki elektryczne jej towarzyszące mogą wchodzić w interakcję z gazami obecnymi w ziemskiej atmosferze, powodując powstawanie kolorów od czerwieni po zieleń.

Na dziwny sferyczny kształt anomalii również znaleziono wytłumaczenie. Ma to być po prostu tak zwany piorun kulisty i jako dowód na to zauważono, że obserwuje się je w Australii znacznie częściej niż gdziekolwiek indziej na świecie. Dzięki takiemu przedstawieniu sprawy dr Tucker mógł stwierdzić, że jest przekonany, iż to co widziano to nie aktywność UFO. Gwoli ścisłości warto odnotować, że australijski astronom stwierdził, że błysk światła z pewnością nie jest fałszerstwem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocenKomentarze

Portret użytkownika bólpoopy

ból poopki? polecam balsam

ból poopki? polecam balsam dla niedouczonych polaczków co to grasują tutaj, tak, jesteście śmieszni. a po nocach się wam śnią baby wanny z obcymi, duchy roochające wielkie stopy oraz nawiedzone klozeten. bóg z wami condony nierozumne

Portret użytkownika Popiół z feniksa

To co widzicie na tym filmiku

To co widzicie na tym filmiku to końcówka lotu statku miedzywymiarowego.Zakonczenie lotu może być na  kilka sposobów, w zalezności od parametrów marszruty .Często bywa wykończenie w postaci efektownej spirali lub innych figór.Wiele tematów wstecz był filmik z końcówka w kształcie krzyża,ale cos takiego moż uczynic tylko statek który ma 5 ośrodków ciągu(ułożonych jak oczka na kostce do gry) i w miejscu docelowym obraca je przeciw odbytemu kierunkowi lotu.Błysk który tutaj widać to objaw uderzenia mocy w atomy naszego kontinuum,które wprawione drganie na moment odsłaniają strukturę która jest światło.Na temat swiatła macie fałszywe teorie,bo nie ma ono prędkości lecz jest nieruchomą strukturą przestrzeni w każdym matematycznym punkcie.Drgajace atomy lub pola siłowe tworząc strzeliny w naszym kontinuum uwidaczniają ją,co nazywacie źródłem światła.Promieniowanie,wyrywanie mikrocząsteczek tej struktury(fotony) i EMG to efekty towarzyszące oddziaływaniu tej struktury na nasze kontinuum.Świetlista kula która tutaj widzicie to nie gabaryty statku lecz zobrazowane pole siłowe statku który w tym miejscu niejako zakotwiczył się w naszym kontinuum i schował na powrót w nadprzestrzeni.Rozjedżajacy się czarny krąg od środka zjawiska możecie zobaczyć na wszystkich koncówkach lotu statków.To efekt zaniku oddziaływania pola siłowego od miejsca ,gdzie statek skrył się w nadprzestrzeń.To że zaobserwowano ten statek nad stolicą Australii oznacza ,że przybył on sciśle do zbezpieczenia procesów dziejowych dotyczacych tego kraju.

Portret użytkownika Won

To że był to efekt

To że był to efekt prawie-otwarcia portalu to akurat z tym trafiłeś Wink A co do pozostałej treści to gorszych głupot bym nie wymyślił Biggrin
Mam nadzieje, że nie myślisz że to był jakiś pojazd elohimów bawiących sie w strażników pokoju w kosmosie, bo ci to niedawno zostali wyrżnięci przez Reptilian i to oni właśnie próbowali tam diagnostycznie otwierać portal, i jak widać z bardzo dużym powodzeniem Wink I możesz wierzyć lub nie ale pomagała im sama legendarna Godzilla od "tamtej strony" Wink A wiesz co to oznacza? Że obecne "kontinuum" rozwala się jak styropianowy domek po zderzeniu z tornadem pełnym wirujących traktorów a wszelkiej maści śmierdzące zbiorowisko iluminactwa, jahwizmu, żydostwa, katolstwa, elohimstwa i innego badziewia nie ma już ŻADNEJ kontroli tutaj Wink Ani nic do gadania. A cały pozostały przy życiu szajs sp*******ala z hukiem tutaj do jak największych gęstości pchając sie już nie tylko w nowo narodzone ciała ale i w te żyjące i stąd tyle opętań czy nagłych zidioceń u wielu osób Wink Ale to parcie to tylko ucieczka zaszczutej zwierzyny w ślepy zaułek przed dużo potężniejszym myśliwym, który prędzej czy później ją złapie i zje Smile

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Masz coś "won" metorycznego

Masz coś "won" metorycznego do napisania ,to napisz.Swoje obiekcje mogłeś zawrzeć w głosowaniu a nie zasmiecać mi wątek.Oczywiście nie uczynisz tego abym nie osmieszył twego "polotu".

Portret użytkownika Sio

Ej Won musisz zmienić styl

Ej Won musisz zmienić styl pisania bo wiele można wywnioskować.
Po pierwsze jesteś z nizin społecznych.
Po drugie niepotrzebnie wstawiasz te obrazki śmiejących się itd bo śmiejesz się do samego siebie co  oznacza początki choroby umysłowej
Po trzecie nie jesteś zadowolony z życia bo nie wiele osiągnąłeś i cały czas spoglądasz w górę i jej nienawidzisz za swój los.
To prawda co napisałeś elohimów nie ma a reptalian reprezentują ludzie tacy jak Bush np.
Nie ma reptalian w fizyczny sposób, ale  jest świadomość lub jej brak.
A " świadomość", której ty akurat nie masz  może być potężna i urzeczywistniać myśl takjak to robił Bóg w tych głupawych pisemkach sprzed wieków.
W rzeczywistości Bóg nic nie stwarzał bo świat zawsze istniał, ale uczył jak być takim jak On.
Można grzebać w genach itd, ale pod warunkiem, że ma się mądrość i czystość. można też uprawiać magię. Upadek polega na tym, że możesz być potężny i mieć wszelkiego rodzaju technologię, ale jesteś głupcem albo egoistą i katastrofa gotowa.
Znam naukowców, którzy pracują nad tymi technologiami i posuwają się naprzód tylko jak to następuje w ich świadomości w przeciwnym razie żaden reptalian ani duch się nie przedrze przez  pustkowie w głowie. Technologie są, ale trudno je przeniść na fizyczne pole.
To co sąsiad ma nie ma znaczenia. I to że iluminaci są nimi to jest ok - jutro już ich nie będzie.
To, że ktoś zdobył sławę Holywood to co - na ile lat?
Kontinuum to cos znacznie głębszego i jest w tobie. Twoje wygląda mizernie Won
 

Portret użytkownika Won

No i wszystko nad czym się

No i wszystko nad czym się tak napociłeś i nawzdychałeś zastanawiając się nade mną oceniając styl pisania to nic a nic nie trafiłeś (a do tematu jeszcze bardziej nic nie wniosłeś oprócz spamu), ale za to dogłębnie siebie opisałeś, bo z tego co widzę to ty tu na innemedium zdążyłeś już z siebie zrobić wielokrotne pośmiewisko i swoistego "fejma" mówiąc twoim językiem, nie wspominając już o sądowo-batalistycznej konkurencji z popiołem z befsztyka o to który z was jest duchem świętym hehe Biggrin I widze że bardzo ranią cie nawet rozśmieszone gęby, i widzisz wstawiam je sobie bo jestem właśnie zadowolony z życia i jednocześnie dusze sie ze śmiechu widząc to jak bardzo można nie mieć totalnego pojęcia o świecie i podstawowych prawach fizyki jak ty i tobie podobni Biggrin No inaczej nawet nie da się odnieść merytorycznie do twojej wypowiedzi, z której połowa to jakiś bełkot którego sam nie rozumiesz, połowa to jakieś pokraczne próby ułożenia hejtów ("twoje kontinuum mizernie wygląda - co to k****a ma być XD), a całość to spam Biggrin

Portret użytkownika Sio

EJ won a wiesz co jest

EJ won a wiesz co jest najciekawsze z tego, że po tym jak napisałem do ciebie atworzyłem emaila i dostałem zaproszenie do Australii i bilet za darmo  jest oferowany ha, ha - poważnie. Urtukuł jest o Australii i napiasała mi osoba z Australii, która właśnie się takimi rzeczami zajmuje

Portret użytkownika zibi1973

A tak naprawdę przydałaby się

A tak naprawdę przydałaby się prawda,skąd ta  większość tu przybyła,czy to są ludzie,czy może znają naszą ziemie z info,może tak być że to ci sami co filmik wysłali,widać że maja dużą wiedzę i twarze na plecach,tu jest kółko twarzowe

Portret użytkownika Won

Hmm jak dla mnie to zjawisko

Hmm jak dla mnie to zjawisko to pasuje do wielu rzeczy. Albo bardzo krótki piorun kulisty albo kolejny prawie-portal do rzadszej gęstości, do której wychodzi cały Układ Słoneczny. I ten odgłos ciekawy...... tak czy siak nieliche zjawisko. A będzie ich jeszcze multum więcej i dużo mocniejszego kalibru aż całkiem chaos zapanuje.

Portret użytkownika Sio

Ej Won ty masz lepsze

Ej Won ty masz lepsze rozeznanie o świecie? Ha, ha, ha.
Bo czytasz sztukowane wiadomości w internecie?
Czy bajeczki z książek o ufoludkach i upiorach?
Co jeszcze wiesz?
 
 

Portret użytkownika Lucifer

Obecnie większość istnienia

Obecnie większość istnienia ludzkiego na Ziemi jest zamknięta w ciasnym opakowaniu rzeczywistości 3D. Gdy zasłona zostanie zdjęta wtedy na prawdę Istotom Ludzkim otworzą się oczy. Obecny zakres postrzegania jest bardzo wąski zarówno wzrokowy jak i dźwiękowy 420nm-720nm 16,18Hz-20,000Hz na innych częstotliwościach egzystuje cała masa istnień duchowym a gdy potrafimy dostroić nasz mózg do wyższego postrzegania możemy ujrzeć te istoty w całej okazałości. Wystarczy że potrafimy widzieć kolory Aury i już zmienia się przez nas odbiór tej ziemskiej rzeczywistości. 
 
W odniesieniu do Egipskich piramid to jestem jedną z najważniejszych osób uczestniczących w rytuale w Komorze królewskiej tej piramidy przy którym jest wykorzystywany pierwotny dźwięk stworzenia Życia dźwięk OM.
 
Piramidy nie były budowane przez Człowieka tylko przez tych których Biblia nazywa Elohim Aniołowie lub Bogowie w liczbie mnogiej. Wielka Piramida jest przeznaczona dla jednego z Elohim który w tym rytuale dźwiękowym powstaje jak Feniks z popiołów.
 
Występują tutaj u ubraniu Ludzkim mam wydaną pomoc wielu istot duchowych. 
 
Plan Najwyższego Stwórcy polega na tym aby Ziemię z powrotem uczynić Rajską Planeta gdzie całe istnienie będzie wibrowało w częstotliwości Miłości.
 
Takich jak ja kosmitów inkarnowanych w ciałach Ludzkich jest na Ziemi miliony a naszym zadaniem jest wywołanie przemiany na Planecie tak aby zmienić system od środka.

Portret użytkownika zadziwiony

Nie wiem jak na tym filmie,

Nie wiem jak na tym filmie, bo co chwilę jest zatrzymywany, ale podwójny rozbłysk w odstępie jakiś 100ms (o ile dobrze pamiętam) jest wręcz znakiem rozpoznawczym wybuchu jądrowego. Przy małej "sile" taki wybuch nawet km nad głową może być nie do rozpoznania z np. odgłosami burzy.
Jeżeli kamera robiła 50 klatek na sekundę to taki podwójny błysk mógł się "załapać" na nagraniu na 3 kolejnych klatkach.
Zamiast rozglądać się za UFO to Australijczycy powinni zainwestować w liczniki geigera bo to bardziej prawdopodobne.

Portret użytkownika Lucifer

EDIT: Komentarz Adresowany do

EDIT: Komentarz Adresowany do użytkownika Polsky
 
Spokojna Głowa ja nie zamierzam z nikim prowadzić wojenki gdyż szkoda na to mojego Anielskiego Zdrowia.
Ja jestem tym prawdziwym Aniołkiem Lucyferkiem Pierwszym Po Bogini Mamusi w Niebie i mam tutaj specjalne zadanie do wykonania o czym świadczy odwzorowanie komplesku piramid z Giza na Mojej Prawej Dłoni.

Moje zadanie jest proste i brzmi następująco posprzątaj swój Bałagan Smile gdyż Ziemia do moja piaskownica o czym wspominają liczne teksty religijne. Ubranie Ludzkie zwane ciałem założyło się na szczególny czas Apokalipsy i powrót cywilizacji ludzkiej z powrotem do Raju oraz osiągnięciu przez człowieka nieśmiertelności.

Nie płaczcie że takie straszne piekło wyszło po tych zabawach na Ziemi gdyż wszystkie Aniołki się bawiły Smile
 
Tak więc najpierw czeka was Ludzi czas oczyszczenia planety następnie synteza świadomości do jednego globalnego umysłu o na końcu powrót do Najwyższego Stwórcy.
 
 
 
 

Portret użytkownika Cabaj

 To "aniołki"bywają chore?I

 To "aniołki"bywają chore?I co...jak bida koło dupska to biegną do przychodni po "doczesne" leki?
Uuuu wydawało mi sie że takich "bohaterów"żadne choróbsko nie ruszy.
I pytanko:Jak juz załozyłeś to ziemskie odzienie i siedzisz w piaskownicy z  odwzorowaną  mapą Katowic na flecie to napisz...jak taka istota duchowa jak TY(aniołek czy tam lucek)radzi sobie jak uzbiera pełną "teke wspomnień"
Gdzie i w jaki sposób następuje "ulga"Jak pozbywasz sie tych wspomnień jak już ciązą tak bardzo że chcą rozsadzić "teke"...zawsze mnie to ciekawiło co do takich "gości"a ze teraz trafiła mi sie 
niewyobrażalna okazja...dla tego podejrzewam że w końcu sie dowiem pytając u samego "zródła"

Portret użytkownika Won

Tak tak heretyku tobie do

Tak tak heretyku tobie do Lucyfera to bardzo daleko brakuje jeszcze Biggrin Ty to najprędzej jakimś wypierdem yahwego jesteś bo twoje brednie coś za bardzo podobne są do iluminackich i elohimskich koncepcji władzy nad światem Wink A sprzątania się doczekasz jak tu ponownie Reptilianie zawitają a to potęga militarna numer 1 w galaktyce Biggrin

Portret użytkownika Lucifer

Zamiast się naśmiewać z

Zamiast się naśmiewać z czegoś czego nie potraficie zrozumiec zastanówcie się dobrze dla jakiego Aniołka Elohima jest przeznaczona Wielka Piramida OK. Zastanówcie się dobrze który Aniołek umarł na krzyżu.
Tak jak pozostali kosmici bardzo lubię pismo obrazkowe tzw piktogramy dlatego to co mam do przekazania będzie w postaci paru grafik Smile
Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w Świecie Smile
Mirror Mirror 

Illuminacki Kwiatuszek Smile


Portret użytkownika mrnice007

Hasło aniołek działa jak

Hasło aniołek działa jak płachta na byka, skoro aniołki zrobiły ten burdel to jak go posprzataja dostana od nas wszystkich kopa w jedna strone z ich bracmi elohim, a poztym nie szłyszałem o żadnym aniołku co umarł...
 
Przeczycie samym sobą... lepiej jakiś lek na rozdwojenie jażni, albo maść na smarowanie dupy do kopa.
A i zabierz splugawione oko ze sobą, bo zawsze mam odruch wymiotny- z całej ziemi...

Portret użytkownika El Koto

Podaje informacje kluczowe w

Podaje informacje kluczowe w rozszyfrowaniu tajnego przekazu IM na 2016 rok.

Wilkołaki wraz z Zombie pochodzące z Stacji Kosmicznej zostały zahipnotyzowane pewnym dziwnym nagraniem rozsiewanym w internecie. Pod wpływem tego nagrania ukradły Hillary Clinton tajne dokumenty na temat UFO. Następnie Wilkołaki i Zombie udały się nocą do nieczynnego szpitala psychiatrycznego w celu poczytania se tych dokumentów. Gdy już se poczytały w całości te tajne dokumenty o tym UFO to doznały takiego szoku, że wsadziły te papiery do wnętrza spróchniałego drzewa znajdującego się blisko wykopalisk archeologicznych w centrum Izraela. Drzewo to następnie podpaliły. W wyniku tego aktu wandalizmu zebrały się gazy, które zaobserwowano w formie dziwnych błysków światła nad stolicą Australii.
*
Ciąg dalszy sensacyjnego przekazu nastąpi wkrótce.

Strony

Skomentuj