Dziwne błyszczące UFO zostało zaobserwowane przez kamery ISS

Kategorie: 

Youtube

Zaskakujące obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających, wykonywane dzięki transmisjom z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie powinny już chyba nikogo dziwić. Z różnych powodów obserwacja UFO które zostało uchwycone przez kanał Youtube Streetcap1 wyraźnie wyróżnia się na tle pozostałych.

 

 

Dziwny obiekt zaobserwowany na orbicie okołoziemskiej emitował jakiś rodzaj światła. Zdaniem niektórych, mogło to być światło skanera oceniającego parametry naszej planety na podstawie określonego wycinka atmosfery. Naturalnie nie ma co oczekiwać głębszych rozważań NASA na temat natury tego zjawiska, ponieważ niewątpliwie zostanie ono okrzyknięte mianem artefaktu obrazu.

 

Nagranie z dziwnym obiektem umieszczone na kanale Streetcap1 wyraźnie pokazuje, że obiekt przemieszcza się w stronę prawej krawędzi ekranu. Jest to o tyle zastanawiające, że sam obiekt jest widoczny nawet po tym, gdy błyszcząca powierzchnia oceanu znika już z kadru. Nie dość, że znacznie osłabia to teorię z błędem matrycy aparatu, to wstępnie wyklucza to też hipotezę wedle której dziwny obiekt był odbiciem powierzchni wody. Na dzień dzisiejszy, sprawa ta pozostaje bez odpowiedzi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zadziwiony

Gdyby UFOki istniały to

Gdyby UFOki istniały to naprawdę miałyby niesamowity ubaw widząc co bierzemy za ich "zaawansowane urządzenia "i przejawy "obcej inteligencji". Były już rzucane miski, gwiazdy, samoloty, latawce, balony w Meksyku jako formacje UFO "lecące w szyku świadczącym o wysokiej inteligencji nimi kierujących", lampiony, przelatujące muchy ptaki i śmieci, a teraz modne są wszelkiego rodzaju odblaski.

Portret użytkownika vonteck

Im bardziej rozmyta flara, im

Im bardziej rozmyta flara, im bardziej pikselowaty piksel, tym większa tajemnica Smile
Jak to jest, że obecnie każdy telefon nagrywa w hd, a jakoś do tej pory nikt nie przedstawił nagrania prawdziwego ufo, oczywiście pomijam wszelkiej maści fejki, które zalewają internet.

Portret użytkownika pako1205

Również, jak b@ron, uważam,

Również, jak b@ron, uważam, że to refleks odbitego światła w jakiejś rzadko spotykanej kombinacji, czy taką przypominającą ją. Ośmielę się nadmienić, że to zjawisko nie wygląda na dziejące się w oddali. :/

Skomentuj