Dziwne chmury nad meksykańskim stanem Michoacan

Kategorie: 

Źródło: http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/581317/ufo-mexico-Michoacan-spaceship-proof-extraterrestrials-lenticular-cloud

21 stycznia 2017 kilku mieszkańców meksykańskiego stanu Michoacan było świadkami dziwnego zjawiska meteorologicznego, która powstało nad wzgórzami Teherias. Ogromne, wielowarstwowe, ciemnoszare chmury wisiały na niebie co najmniej przez godzinę. Miejscowi, oglądający to niesamowite zjawisko, opowiadają, że nigdy wcześniej nie widzieli czegoś podobnego.

 

 

Jakiś czas po dostrzeżeniu chmury u jej podstawy pojawiła się okrągła tarcza z zaokrąglonymi krawędziami, która wyróżniła się kolorem i kształtem od reszty struktury. Uczeni, komentujący zjawisko, mówią o chmurach soczewkowych, ale autorytatywny ufolog Scott C. Waring zapewnia, że w dziwnym obłoku ukrył się latający spodek obcych, tak aby nie szokować mieszkańców Ziemi.

 

 

„Ludzie są bardzo wrażliwi, a obcy nie chcą stać się przyczyną ich traumy. Oni po prostu czuwają nad nami” - powiedział Scott. „Oni chcą, żeby ludzie się uspokoili i pomyśleli, że nie jest to UFO, a po prostu zwykła chmura. Obcy wolą nie czynić autodestrukcji i nie chcą szkodzić ludziom. Dla nas jest to dziwne, ale nie możemy osądzać przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, którzy są odporni na naszą kulturę".

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hemh

ile razy wam pisalem o tym ze

ile razy wam pisalem o tym ze na niebie pojawiaja sie dziwne obiekty w ksztalcie oka, krawedz oka + zrenica... wysylalem wam moje prywatne zdjecia ale nie chcieliscie ich zbadac obserwoje te obiekty juz od okolo 8 miesiecy niestety nie mam aparatu lustrzanki bo nie mam pieniedzy... moge tylko robic zdjecia tym co mam u brata na kompie mam 45gb materialow (zdjec i filmikow) z tymi obiektami obserwojcie niebo w godzinach zahchodu i wschodu slonca i szukajcie w chmuracvh dziwnych konturow np. w ksztalcie oka Smile nie wiem co to ale mi sie wydaje ze taka technologia jest niemozliwa i jeszcze ten ksztalt czesto te oczy byly w parach dlatego mi sie wydaje ze to cos nadprzyrodzonego.... Pozdrawiam i nie zartuje,,, mozecie tez -popatrzec na ziemie z satelity na youtube jest kanal na zywo tam tez mozna dostrzec te ksztalty 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj