Dziwne dwunożne skrzydlate stwory rzekomo zarejestrowane na niebie nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto dziwne nagranie, które stało się publiczne wczoraj. Jak wynika z opisu nagranie wykonane w Boa Vista w Brazylii przedstawia niezwykłe humanoidalne istoty wyposażone w skrzydła i lecące na niebie.

 

W Brazylii udało się uchwycić na wideo lot dziwnego stworzenia. Operator twierdzi, że myślał, iż obserwował latającego ptaka, ale po zbliżeniu uświadomił sobie, że widzi dwa dziwne dwunożne stworzenia, które przypominają anioły albo wręcz przeciwnie demony.

 

CGI czy nie CGI? Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, co widzi. Nam wydaje się, że nawet pobieżna analiza tego nagrania wskazuje na to, że rzekome brazylijskie istoty latające nie są bytem rzeczywistym, tylko wirtualnym. W pewnym momencie ich ruch jest zakłócony w pewien sposób, i widać, że ta iluzja jest niedoskonała.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Anioly od Boga maja

Anioly od Boga maja wazniejsze sprawy niz latac po chmurkach Smile 
Widac ze to fikcja jakas albo proby hologramu Smile rownie dobrze mogliby definy pokazac zanurzajace sie w chmurach...w Dubaju juz takie hologramy dawno powstaly 

Portret użytkownika gkbvv

Moim zdaniem to nie są

Moim zdaniem to nie są aniołowie ani demony ponieważ  aniołowie i demony nie mają ciała. Podobne jest do aniołów ale to nie są anioły ponieważ duszs nie wygląda jak ciało ale abiołowie wyglądają jak świecąca biała postać bez ciała a to co tu jest na tym zdjęciu to na 100% jest to UFO.

Portret użytkownika sio

Też kiedyś durnie w szkole

Też kiedyś durnie w szkole robili takie numery.
Doczepiali wronom i gołębiom wstążki a inni malowali je na kolorowo.
Głupie żarty - biedne stworzenia
Ale widziałem też drony w formie ptaków.
A jeden ''dron'' tutaj wygląda jak duży ''ptak''
 

Strony

Skomentuj