Dziwne dwunożne skrzydlate stwory rzekomo zarejestrowane na niebie nad Brazylią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto dziwne nagranie, które stało się publiczne wczoraj. Jak wynika z opisu nagranie wykonane w Boa Vista w Brazylii przedstawia niezwykłe humanoidalne istoty wyposażone w skrzydła i lecące na niebie.

 

W Brazylii udało się uchwycić na wideo lot dziwnego stworzenia. Operator twierdzi, że myślał, iż obserwował latającego ptaka, ale po zbliżeniu uświadomił sobie, że widzi dwa dziwne dwunożne stworzenia, które przypominają anioły albo wręcz przeciwnie demony.

 

CGI czy nie CGI? Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, co widzi. Nam wydaje się, że nawet pobieżna analiza tego nagrania wskazuje na to, że rzekome brazylijskie istoty latające nie są bytem rzeczywistym, tylko wirtualnym. W pewnym momencie ich ruch jest zakłócony w pewien sposób, i widać, że ta iluzja jest niedoskonała.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gkbvv

Moim zdaniem to nie są

Moim zdaniem to nie są aniołowie ani demony ponieważ  aniołowie i demony nie mają ciała. Podobne jest do aniołów ale to nie są anioły ponieważ duszs nie wygląda jak ciało ale abiołowie wyglądają jak świecąca biała postać bez ciała a to co tu jest na tym zdjęciu to na 100% jest to UFO.

Portret użytkownika sio

Też kiedyś durnie w szkole

Też kiedyś durnie w szkole robili takie numery.
Doczepiali wronom i gołębiom wstążki a inni malowali je na kolorowo.
Głupie żarty - biedne stworzenia
Ale widziałem też drony w formie ptaków.
A jeden ''dron'' tutaj wygląda jak duży ''ptak''
 

Portret użytkownika DRON

Są skrzydlate stworzenia

Są skrzydlate stworzenia rozumne,ale na tym filmie jest to szyte zbyt grubymi nićmi.Obliczcie ich wzrost na podstawie odległości i rozmiarów chmur oraz przedmiotów terenowych.Mi wychodzi na oko 50-100m wzrostu.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Odległość widać w niektórych

Odległość widać w niektórych momentach filmu po budynkach w terenie,natomiast chmury i ich kłęby mają wymiary właściwe swojemu rodzajowi,co można znaleść w wiedzy meteorologicznej.Ja się w to nie bawiłem ,dlatego moje obliczenie ma taki zakres tolerancji 5o-100m.Niemniej rzeczywisty rozmiar tego "pokazu"mieści się napewno w nim.

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

To Dedal i jego syn Ikar .

To Dedal i jego syn Ikar . Znowu polecieli w przestworza, sprawdzić nowe skrzydła,bo w tych czasach wosk zastąpiła parafina, no i gęsiego pierza pod dostatkiem jest. No ale z tego co widać to chyba będą musieli jeszcze trochę potrenować z tym lataniem.

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Portret użytkownika Helmut

Wiem, że "strzelam sobie w

Wiem, że "strzelam sobie w łeb", ale widziałem coś podobnego. Tyle tylko, że było to wielkości dłoni dziecka i latało dużo szybciej. Widziałem "to" w październiku w Częstochowie nad akwenem wodnym. Byłem trzeźwy(!) Przeleciało "to" ok. 5-ciu metrów ode mnie, kolor ciemno-szary.

Portret użytkownika Helmut

Być może. Przeleciało  to

Być może. Przeleciało  to szybko - widziałem to przez ok. 3-5 sekund. Pytanie podstawowe czy te Fruczaki występuję w Częstochowie (szczególnie pod koniec października) - nie jestem ornitologiem, ale odnoszę wrażenie, że te Fruczaki lubią ciepełko.

Portret użytkownika baca

najprawdopodobniej widziałeś

najprawdopodobniej widziałeś dłoń ciemnoskórego dziecka matki boskiej częstochowskiej szybko lecącą nad akwenem wodnym...

wytrzymaj w abstynencji Helmut to być może stopy i pozostałe fragmenty ciał odnajdziesz...

Portret użytkownika Q...

Skrzydła najwyraźniej służą

Skrzydła najwyraźniej służą tym obywatelom aniołom do ozdoby. Ich ruch nijak nie przekłada się na trajektorię po której się przemieszczają, nawet po uwzględnieniu  tego że mogły ulec chęci igraszek mających być podobnymi do tych jakie wykonują ptaki drapieżne, np. orły.   To co widać na filmie to nie jest lot aerodynamiczny. Jeśli zdjęcia miałyby być prawdziwe to unoszenie wynikać musiałoby ze zdolności do lewitacji. Sądząc jednak po niedoskonałościach trajektorii, jest to model fizyczny lotu z jakiegoś programu do obróbki grafiki 3D,  nałożony na prawdziwy obraz chmur czyli "hoax" dla naiwnych, nic więcej. 

Portret użytkownika aniol

Zgadza sie to lewitacja jest

Zgadza sie to lewitacja jest glowna sila wznosna w tym locie a skrzydla chociaz same sa w stanie uniesc na krotki dystans sluza raczej jako stateczniki dla lewitacji chociaz moge sie mylic bo zadko uzywalem skrzydel przy lewitacji. Anioly w prozni (przestrzen miedzyplanetarna) rowniez maja skrzydla i rowniez "fruwaja" jednak raczej nie dzieki silom aerodynamicznym jak to okreslacie.

Skomentuj