Dziwne dźwięki nad USA! Fale uderzeniowe nieznanego pochodzenia odnotowane w amerykańskich miastach

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Philip Vicari

Głośny huk i gwałtowny błysk światła widoczny na poniższym zapisie z monitoringu jednego z domów w Bridgewater w stanie Nowy Jork, oraz bardzo podobne zjawisko, które wstrząsnęło granicą Tijuana-San Diego to temat do dyskusji ostatnich kilku dni. Według mieszkańców było to trzęsienie ziemi, według naukowców... coś innego.

Zdarzenia miały miejsce kolejno 1 i 2 listopada br.  Wbrew opinii mieszkańców do tej pory USGS (United States Geological Survey), ani żadna inna jednostka sejsmologiczna w kraju nie wykryła żadnego trzęsienia ziemi na tym obszarze. Geolog Pat Abbott uważa, że gdyby coś wydarzyło się pod powierzchnią, byłby zarejestrowany przez wiele instrumentów, wykrywających tego typu zjawiska. Mendoza zwrócił uwagę, że zgodnie z zapisami w przyrządach pomiarowych CICESE była to niezidentyfikowana „fala uderzeniowa”. Ale w związku z tym, co ją wywołało?

Sugeruje się, że mogła być spowodowana różnymi sytuacjami, takimi jak potężna eksplozja, przelot naddźwiękowego samolotu, wejście do atmosfery meteorytu lub w niektórych sytuacjach pojawienie się pojazdu UFO. Mimo iż w dalszym ciągu nie wiadomo co mogło spowodować wybuch lub fale uderzeniową w pobliżu Nowego Jorku i San Diego, duża liczba świadków uniemożliwia ignorowanie tej sprawy przez rząd. Bez wątpienia, wspomniane zjawisko miało miejsce, a ludzie mają prawo wiedzieć co przelatuje nad ich głowami. No chyba, że po raz kolejny rząd, zasłoni się tajemnicą państwową.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj