Dziwne dźwięki pojawiły się ponownie! Tym razem słyszano je na Hawajach!

Kategorie: 

Źródło: Snippins

Po niezwykle długiej przerwie, dziwne dźwięki pojawiły się po raz kolejny. Tym razem, niezwykłe metaliczne odgłosy były słyszane na Hawajach. Nie mamy pewności co do dokładnej daty zdarzenia jednakże jego publikacja na platformie Youtube miała miejsce 3 kwietnia bieżącego roku.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, domniemanym świadkiem zdarzenia który zdołał zarejestrować ten niezwykły fenomen dźwiękowy, jest Youtuber o pseudonimie Snippins. Z racji tego iż nie podzielił się on żadną historią na temat powstawania tego filmu, nie mamy pewności czy to na pewno on jest jego autorem. Równie prawdopodobnym jest to że nadesłał mu go ktoś znajomy.

Patrząc na dotychczasowe filmy na tym kanale pokroju "top 7 najbardziej uroczych psów" lub "7 najniebezpieczniejszych dróg na świecie" trudno nie odnieść wrażenia że rejestracja dziwnych dźwięków mogła być jedynie mistyfikacją. Oczywiście sam fakt istnienia innych filmów na jego kanale jeszcze o niczym nie świadczy, jednakże wiarygodność Snippinsa w tym kontekście wydaje się dość dyskusyjna. Szczególnie biorąc pod uwagę clickbaitowe tytuły stosowane w innych produkcjach jego autorstwa.

O ile uda nam się potwierdzić autentyczność tego nagrania, dziwne dźwięki z Hawajów byłyby kolejnym przykładem serii niesamowitych anomalii dźwiękowych zachodzących już od blisko 10 lat. Metaliczne odgłosy były słyszane już niemalże we wszystkich zakątkach globu a geneza tego zjawiska pozostaje nieznana. Oczywiście sugerowano już rozmaite teorie uwzględniające osobliwą aktywność sejsmiczną czy tak zwane "trzęsienia nieba". Jednakże na ten moment, dziwne dźwięki pozostają nierozwiązaną zagadką.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Deuter

Te zdarzenia z dżwiękami,

Te zdarzenia z dżwiękami, które są autentyczne moga pochodzić od zaawansowanych technologii maszyn drążących (czy raczej wytapiających ) tunele podziemne. Kiedy te atomowe machiny przetapiają sie przez skały czasami wydaja własnie takie dżwięki

Portret użytkownika Andrzej Zarczynski

Bardzo  silne  buczenie 

Bardzo  silne  buczenie  przypominajace  silniki  startujacego  samolotu  mialo  miejsce 6-tego  kwietnia  wieczorem  w  Jerozolimie.  Trwalo  to  kilka  godzin - byl  to  dzwiek  przerazajacy i  po  10  polozylem  sie  spac.  Nie  dalo  sie  stwierdzic  skad  pochodzly  te  dzwieki.  6 i 7 -my  kwietnia  to byly  dni  swiateczne  - koniec  pesach  i nastepowal  szabat.  Dlatego  wiec  nie  mogly  to  byc  normalne  dzwieki  przemyslowe.  Nie  nagrywalem  tego  bo  nie  mam  obecnie  takiego  sprzetu  ale  ten  dzwiek  tez  obezwladnia - nastepnego  dnia  bylem  bardzo  zmeczony.  Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

zastanawiam się które

zastanawiam się które zjawisko potrwa dłużej, te w którym afroamerykanie dźwięki nagrywają kamerą wideo czy te drugie, w którym afroamerykanie zdjęcia Księżyca robią czarno białym telefonem zamiast kolorowym ala "te odległe galaktyki" teleskopem Hubbla?

uruchomienie kory mózgowej to mały krok dla ludzkości ale wielki dla afroamerykanina...

Skomentuj