Dziwne dźwięki powróciły, "trąby apokalipsy" słyszano w Holandii, Wielkiej Brytanii i w Maroko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Już od kilku lat, z różnych stron świata docierają informacje na temat dziwnych dźwięków niewiadomego pochodzenia, które słychać jakby z nieba. Szczególnie dużo tego typu incydentów miało miejsce w 2012 i 2013 roku. Potem doszło do uspokojenia i fenomeny te zdarzały się bardzo rzadko. Wygląda na to, że następuje odwrócenie tego trendu, ponieważ od początku stycznia dziwne dźwięki znowu słyszano w wielu miejscach na świecie.

 

Wieczorem 3 stycznia nietypowe głośne odgłosy usłyszeli mieszkańcy Casablanki, Agadiru, Tangeru i innych marokańskich miast. Większość świadków twierdziła potem, że wydawało im się, że ich źródło pochodziło z nieba. Niektórzy zdołali nawet nagrać to zjawisko i opublikowali to w serwisie YouTube.

 

Dzień później, 4 stycznia do podobnego zdarzenia doszło w Bristolu. Dźwięk jaki udało się uchwycić Brytyjczykowi przedstawiającemu się jako Steve, bardzo przypomina ten słyszany w Maroku. Nietypowy hałas niektórzy nazywali transmisją ultra niskich częstotliwości radiowych, ale na próżno szukać autora tej rzekomej transmisji.

 

Niezwykłe harmoniczne odgłosy raportowali również mieszkańcy południa Holandii, gdzie słyszano je 10 stycznia w okolicy miejscowości Pijnacker. Świadkowie twierdzili, że brzmiało to jak jakieś gigantyczne trąby. Świadek, Martijn Mastenbroek twierdzi, że trwało to kilkanaście sekund i słyszała to też jego dziewczyna. Oboje twierdzili, że dźwięki pochodzą z zewnątrz.

 

Wiele osób twierdzi, że dźwięki to nic nadzwyczajnego. Wśród najpopularniejszych wytłumaczeń są takie, że są to odgłosy miast. Tylko, że taki szum miasta jest dźwiękiem raczej jednostajnym i nie ma zmian intensywności jego natężenia. Poza tym było to słyszalne również w obszarach oddalonych od obszarów zurbanizowanych.

 

Teorie naukowe na temat pochodzenia odgłosów zostały sformułowane przez znanego geofizyka z Uniwersytetu w Baku, profesora Elchina Khalilova. Ten uznany naukowiec, jako przewodniczący instytutu przewidywania trzęsień ziemi GNFE, dysponował siecią urządzeń ATROPATENA mierzących odchylenia grawitacyjne rozmieszczonych od Dżakarty do Londynu.

 

Kilka lat temu profesor Khalilov twierdził, że we wnętrzu Ziemi dochodzi do jakichś procesów energetycznych. Spekulował, że są to zjawiska tak potężne, że muszą mieć swój początek w jądrze naszej planety. Khalilov sugeruje, że dziwne dźwięki to w istocie akustyczna postać fal grawitacyjnych, które ulegają zmianie prawdopodobnie w wyniku trwającego przebiegunowania. Jako dowód na postępowanie procesu wskazuje on przyspieszający ostatnio dryf ziemskiego bieguna magnetycznego.

 

Nikt nie wie na pewno czym są te dźwięki, ale można domniemywać, że skoro nagle słyszano je w tylu krajach świata, to nie są to jakieś lokalne dźwięki przemysłowe, ale coś innego. Ze względu na skojarzenia, dźwięki te bywają też nazywane "trąbami apokalipsy". Niektórzy twierdzą, że te nietypowe hałasy zdarzały się już w przeszłości i znajduje się wiele opisów historycznych przedstawiających być może obserwacje podobnych zjawisk nawet w zamierzchłej przeszłości.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Alamasala

Niewiem co to jest mam

Niewiem co to jest mam ogromną nadzieje że znajdzie się na to racjonalne wytlumaczenie bo jestem przerażona , dzieci i inni może i nie potrzebnie się martwią i denerwują mają czarne wizje i boją sie ze bedzie zaraz koniec:-( 

Portret użytkownika inny

Moja teza  tych odglosow jest

Moja teza  tych odglosow jest nieco inna....
Nie wiem czy panstwo mnie zrozumieja ale postaram sie to wyjasnic w prosty sposob. Zaznaczam jednak ze nie badalem tego ani nie sprawdzalem z uwagi na brak wyspecjalizowanego sprzętu.
Ale mozna to teze poprzec nastepujaco, niech kazdy z Panstwa wezmie elastyczna rurke pelna lub spreżysta i zamachnie sie cala sila ramienia czyniac kregi coraz szybciej i mocniej: nadgarstkiem lub cala ręka.
Wytwarzaja Panstwo wowczas nie typowy wir powietrza, czym szybciej Panstwo beda robic te "krecenie"  tym bardziej dokladnie uszlysza panstwo odglosy, jak smigla samolotow.
A dodadzas sobie Panstwo lub wyobraza np dziure o promilu 100 metrow gdzie w podobny sposob rozkrecone jest 
powietrze - wsycane cisnieniem w srodek . maja panstwo odpowiedz
 
 

Portret użytkownika jaa

pewnie są różne źródła tych

pewnie są różne źródła tych dźwięków. Nieraz w nocy, około drugiej, a potem też czasami około czwartej słychać spore dudnienie z nieba. Dawniej było dość systematyczne, bo niemal codziennie, a teraz, to może przez to, że okna zamknięte, to nie zauważam. Ale to na sto procent samolot. Jakiś duży, ale na pewno samolot. Leci wysoko, ale tak dudni, że czuć nawet, jak się powietrze i mury "ruszają". Nie wiem jaka to maszyna, chyba pasażerski, ale może jakiś duży, wojskowy. Może z tych ukraińskich albo amerykańskich, co to są te największe. Innych pasażerkich nawet nie słychać, a co dopiero czuć drgań, a ten jest jakiś inny. Na pewno samolot, bo widziałem światła pozycyjne. Może leci na niższym pułapie?

Portret użytkownika niemand

Ciekawe czy to mialo zwiazek

Ciekawe czy to mialo zwiazek z martwymi kaszalotami znalezionymi kilka dni pozniej na wybrzezu morza polnocnego
Wydaje mi sie ze czesto sie tak zdazalo ze najpierw dziwne dzwieki, a za kilka dni w okolicy znalezione wieloryby albo delfiny na plazy.

Portret użytkownika Nimm

A mnie bajbardziej przypomina

A mnie bajbardziej przypomina to to: https://m.youtube.com/watch?v=-MmWeZHsQzs

I skoro to nie z wnetrza ziemi to moze jakies mocno naladowane czastki? (wiatru slonecznego?) (ekspertem nie jestem...) przebijaja sie do nas. Na pewno maja wplyw na psychike i zachowanie ludzi i wszystkiego na planecie. Co do pola magnetycznego ziemi to dzwieki z wnetrza tudziez pomroki tez sa mozliwe? Biggrin

Portret użytkownika lipka

"Trąby jerychońskie" czy to

"Trąby jerychońskie" czy to współczesna broń psychologiczna?
To tylko jedna z nich.
Trąby jerychońskie, określenie wywodzące się ze Starego Testamentu, związane z historią zdobycia przez Izraelitów pierwszego miasta kananejskiego o nazwie Jerycho; silnie obwarowane, długo stawiało opór Izraelitom. Mury runęły, gdy siedmiu kapłanów zatrąbiło siedem razy na siedmiu trąbach.
Niemiecki bombowiec Junkers (Ju 87 Stuka), który rozpoczął działalność w 1936 roku podczas wojny domowej w Hiszpanii miał wmontowane syreny akustyczne, czyli tzw. „trąby jerychońskie”, uruchamiane podczas wprowadzania samolotu w lot nurkowy, ich dźwięk wywoływał panikę na ziemi.
W czasie wojny wietnamskiej Amerykanie sięgali po środki do walki psychologicznej np. nocą puszczali z głośników nagrania głosów "duchów" tzw. Operacja „Wandering Soul” (Zbłąkane Dusze), wywoływało to panikę wśród żołnierzy przeciwnika.
Nowszy system w skrócie „Squad”, system cichego przekazu informacji wprost do mózgu.
Psywar-wojny psychologiczne i psychotroniczne
Po wojnie w Zatoce Perskiej 1/3 wojaków-weteranów uskarżała się na różnego rodzaju problemy zdrowotne co zakwalifikowano jako syndrom stresu pourazowego, tylko dlaczego po szczegółowych badaniach na grupie z syndromem okazało się, że mają oni pozrywane sieci neuronowe i nie wytwarzały one właściwych połączeń między sobą. Jakiej broni wtedy użyto jest tajemnicą.
https://youtu.be/yV2vv-Wurqo
W 2007 roku Borys Ratnikow (FSB Rosji) powiedział: "nie minie 10 lat jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa".
Ich wpływu na ludzi nie można zobaczyć tak jak nie można zobaczyć fal radiowych. Kto będzie wiedział jakie zjawiska na ziemi są naturalne a jakie wywołane sztucznie.
http://davidicke.pl/forum/bron-elektromagnetyczna-i-kontrola-umyslu-t10833.html
cyt. Proszę wyobrazić sobie następstwa broni, która nie pozostawia po sobie widzialnych śladów - broni, która mogła by niszczyć czołgi, statki i samoloty z szybkością równą prędkości światła. Ta sama technologia, po odpowiednich modyfikacjach, mogłaby dezorientować, a nawet powodować efekt równy zażyciu środków uspakajających przez personel militarny, czyniąc go w rzeczywistości bezradnym na polu bitwy"
"Wyładowanie atmosferyczne jest najbardziej dramatyczną formą energii, jaką możemy znaleźć w naturze. Naukowcom udało się wytworzyć limitowane typy sztucznych wyładowań. Niektórzy uważają, że te mogą być początkiem nowego typu broni bezpośredniej energii, częścią rodzaju broni operującej wewnątrz segmentu częstotliwości radiowej - spektrum elektromagnetycznego i jako taka, nazywanej bronią częstotliwości radiowej"
Trąby jerychońskie
Przenośnie zwrot ten oznacza głuptasa, kogoś łatwowiernego, głuchego na prawdę. Czy to my mamy być tymi głuptasami, dla dobra których wymyśla się nowoczesne bronie, niszczące kataklizmy (bo i takie są możliwości obecnych organizacji wojskowych i rządów), zastraszanie, wymuszanie posłuszeństwa, eliminowanie niewygodnych grup społecznych, przejmowanie upatrzonych terenów lub niszczenie środowiska naturalnego - kataklizmy. Komu służy obecny postęp, czy te ochłapy, którymi karmi się nas wtedy, gdy technologie są już przestarzałe o kilkadziesiąt lat, można uznać działaniem dla dobra ludzkości? Do całkowitej kontroli społeczeństw przez tajne organizacje i ich zbrojne ramię brakuje niewiele. To nie jest zimna wojna przeciwko jakiemuś państwu, to wyścig zbrojeń na niewyobrażalną skalę i może być skierowany przeciwko każdemu państwu, ludności cywilnej, gospodarce, przyrodzie, czy wreszcie całej Ziemi.

Portret użytkownika zadziwiony

Trąby apolkalipsy, koniec

Trąby apolkalipsy, koniec świata, wojna, upadek komety, zagłada ludzkości, wojna atomowa, wojna religijna itd. Ludzie jak debile wyglądają każdego zjawiska o którym można powiedzieć, że przyniesie koniec świata albo wojnę. Niby nie chcą wojny ale schizofrenicznie oczekują jej oznak z takim pragnieniem, strachem i napięciem, że niedługo na klaśnięcie wszyscy masowo obes.ają zbroję.

Portret użytkownika lipka

Ludzie nie wyglądają końca

Ludzie nie wyglądają końca świata ale taką rolę wspaniale kreują mass media prawie że wciskając do gardła (umysłu) informacje wykreowane tylko i wyłącznie w tym celu, że wszyscy czekają na koniec świata, że są znaki, przepowiednie, objawienia, każdy ma uwierzyć, że to ostatni czas spokoju, blablabla. A jak już przygotują ludzi psychicznie to potem dzieje się to co zapowiedzieli wyznaczeni do roli przekaźników ludzie tuby i to jest jednoczesnie potwierdzeniem tego wszystkiego o czym szczekały media i koło się zamyka, zaczarowane koło.

Portret użytkownika zadziwiony

Czekają czekają. Po 500

Czekają czekają. Po 500 kredytów na dom, samochód, studia, wakacje, telefon, komputer, tablet, konsolę, wcyieczkę, ubranie a  w końcu nawet na jedzenie. Potem codziennie praca po 8 h + dojazd i przygotowania - za jakies grosze. Przestać nie można bo "co ludzie powiedzą" albo dzieci jeść wołają. Po kilku latach takiego niewolnictwa tylko deprecha i nadzieja, że jakaś bomba zamiast samobójstwa zakończy ten kierat. Liczba udanych samobójstw to ponad 16 dziennie (nieudanych nawet się nie wspomina). To co roku ponad 6 tysięcy ludzi - dużo wiecej niż ginie w wypadkach samochodowych przed którymi tak bardzo ostrzega dbająca o ludzi władza i unia. Ludzie wręcz modlą się o koniec świata.

Portret użytkownika lipka

Ludzie i kiedyś i teraz żyją

Ludzie i kiedyś i teraz żyją wspomagając się kredytami, problem polega na tym, że kredyty dziś to czystej wody lichwa. 1% ludzi z 6 miliardów żyjących ma więcej pieniędzy niż cała reszta populacji ludzkiej na Ziemi.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

I nie ma  się co  łudzić...

I nie ma  się co  łudzić... Infraczęstotliwości ( poniżej 6Hz) wywołują w ludziach drżenie ukłądu nerwowego, lęk, depresję i wpływają na pracę mózgu. Będą one wykorzystane z pewnością jako broń psychologiczno fizjologiczna..
 projekcja tych dźwięków nie będzie trwała minutek kilka, lecz godzinek kilka... co spowoduje masową histerię i załamanie psychiczne u 95% populacji. Tak to działa. Wiedzieli o tym już Tesla i mu współcześni.
 Walenie w majty ze strachu niejednemu się przydarzy...
 A po tym spęd na tereny stadionów olimpijskich wybudowanych w tym celu w całej Europie i czipowanie bydła...
 Miłego popołudnia i dalszej nadziei, że to "kara Boga"...
 Krzyż oznacza śmierć... Chrześcijanie ten symbol okrutnej śmierci mają za Boga, więc im łatwo będzie przyjąć tę "karę" za czczenie demona Jachwe.

Portret użytkownika suspect

Temat był,ja pisałem i

Temat był,ja pisałem i napisze jeszcze raz. Mieszkam ,ok pół kilometra od rozjezdni kolejowej ,jedne tory prowadzą na bocznicę,jedne do wielkich silosów zbożowych(suszą tam zboże),jeszcze jedne do rafineri .Zimą jest cisza.Za to na wiosnę zaczyna sie i trwa aż do póznej jesieni festiwal takich ''trab''.Niemal kazdego ranka i wieczora słychcać te ''przerażajace''dzwieki trąb i inne odglosy.Rozmawiałem z pracownikami kolejowymi ,którzy obsługuja ta rozjezdnię i oni mówia ,że te dzwieki powstaja przy przepychaniu wagonów na rafinerii tak jak i elewatorach zbozowych a dokładnie na ZAKRETACH torów,ostrzejszych niz na trasie..Wagony  podstawiane sa pod załadunek bardzo dokładnie i powoli.Stad rytmicznosc słyszalnych dzwieków.Rano i wieczorem gdy powietrze jest wilgotne ,slychac te ''traby ''z bardzo daleka.Nikt z mieszkacacych opodal nie robi sobie nic z tego ,troche pomarudza ,ze spac nie moga.Za to w dalekiej Polsce ludzie ładuja w gacie bo ''traby''słychac.Na wielu filmach krażacych w necie widac własnie -tory.

Portret użytkownika niepoprawny

Też mi się to skojarzyło z

Też mi się to skojarzyło z dzwiękiem pociągu na łuku. Czasem jadąc osobowym też słychać ten rumor, właśnie na łukach, szczególnie gdzie tory są już w pewnym stopniu wytarte. Ciekawe czy możliwe jest coś w rodzaju fatamorgany dzwiękowej ?
 Nie mówię, że tak jest, ale jak toś dużo jeździł koleją wie co mam na myśli.
 

Portret użytkownika Won

Pierwszy i drugi filmik

Pierwszy i drugi filmik owszem niezłe są. Ale dwa następne to ewidentne wierutne fejki, od których na YT aż się roi i najczęściej to są bezczelne kopie z filmika z Kijowa z sierpnia 2011 r. Do tego to udawane aktorstwo i gadanie do kamery och jakie to straszne.... I tak jest raczej z każdymi dźwiękami co są identyczne w wielu filmikach, marne kopie i tyle.
Apropos Wojny Światów dźwięki są inne ale momentami troche podobne. I to jest słuszne skojarzenie, bo rasa z tego filmu (to też ta sama rasa co z Dnia Niepodległości) jest w silnym sojuszu z Reptilianami i też bierze udział w demontażu barier czasoprzestrzennych żeby odpłacić się elohimskiemu plugastwu tutaj. Oczywiście reżimowi channelingowcy tego nie powiedzą, bo kompletnie nie zdają sobie nawet z tego sprawy i są wyjątkowo odporni na wiedzę. Jak ktoś potrafi FAKTYCZNIE widzieć poziomy niefizyczne, czy to w snach czy w transie czy na jawie, to z pewnością zobaczy całe armie tego Sojuszu likwidujące wszelki elohimski syf i ich instalacje na Ziemi oraz odbijające na miare możliwości więzione tutaj dusze.
A wojaki z Sojuszu czasami natrafiają na opornych sekciarzy próbujących ich powstrzymać grupowymi medytacjami i mają z tego oczywiście kupę śmiechu Wink I sekciarstwo stawiające opór jest oczywiście natychmiastowo brane na cel i dezintegrowane na wszelkich możliwych poziomach i skutki tego też są wyraźnie widoczne w postaci ich załamań, depresji czy plucia jadem na cały świat oraz rozpaczliwej obrony przed dosłownie wszystkim Wink Nie mówiąc już o tym że USA chce budować urząd obrony planetarnej... Smile

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Noi a co by innego?

Noi a co by innego? Oczywiście. Sądzę, że to produkt zachodnich elit żydowskich np Bilderbergów...
Struktura chemitrali, dzieki swojej nanocząsteczkowej budowie, pod wpływem pewnego promieniowania emitowanego przez HAARP ( a może CERN?) może spełniać rolę membrany głośnikowej i ją właśnie testują.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Twój dźwięk to zwykła

Twój dźwięk to zwykła projekcja dźwięków elektronicznych i nie wywołuje drgań przeponowych w organiźmie ludzkim.
Infradźwięki z nagrania "z nieba" wywołuje takie drgania i jest w szerokim spektrum częstotliwości infradźwiekowych od 1 do 6 Hz.
 Tu drganiu podlega cała atmosfera...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Te dźwięki są pochodzenia

Te dźwięki są pochodzenia sztucznego i projekcja pochodzi z technologii HAARP. Jest elementem składowym testowania projektu Blue Beam.
Projektowany dźwięk podany w w linku nie jest nawet podobny.
Kazdy muzyk z absolutnym słuchem zauważy róznicę.
Składowa infradźwiękowa nie występuje w prezentowanym linku a w sensacyjnych nagraniach "z nieba" występuje.
 Nie sa to żadne pojazdy UFO, ani ziemskie, lecz projekcja Blue Beam, realizowana dzięki chemitralowemu ekranowi nie tylko do projekcji wizualnych, ale również dźwiękowych, dzięki nanotechnologii zastosowanej w chemitrails.
Taki globalny "głośnik" jak i ekran projekcji wizualnych.

Portret użytkownika wolf

Moim zdaniem to jest odglos

Moim zdaniem to jest odglos jakichs statkow kosmicznych dokujacych lub laczacych sie na orbicie okoloziemskiej. Mozliwe, ze nie sa widzialne golym okiem, tylko np. w podeczerwieni, jak wiele obiektow obcego pochodzenia.

Portret użytkownika Str8tt

Witam   Przeglądam czasami

Witam
 
Przeglądam czasami innemedium w przerwach w pracy. Niektóre artykuły są ciekawe inne mniej ale nie spotkałem się jeszcze z ww tematem. Chciałbym podzielić się z wami moją historią którą znają tylko najbliżsci i koledzy dotyczącą właśnie tych dzwięków.
To było dokładnie 9 kwietnia 2012 w Olsztynie. Pamiętam gdyż był to Poniedziałem Wielkanocny który spędzałem u rodziny. Po powrocie do domu koło godziny 21 zachciało mi się biegać. Brat akurat wtedy był zmęczony ale udało mi się namówić kolegę- sąsiada na nocne bieganie. Chwilę po 21 zebraliśmy się i zaczeliśmy bieg w strone "Jarot" i jeziora Bartąg. Po około 1,5 godziny treningu wracaliśmy do domu. Było już koło 23, pogoda i niebo idealne - pamiętam że było bardzo ciepło. Wracaliśmy już na spokojnie truchtem gdy nagle usłyszeliśmy ten dzwięk. Było to w pobliżu lasu gdzie znajduje się antena telewizyjna
http://4.bp.blogspot.com/-elVB7iPGxTI/U1UuXYkXrFI/AAAAAAAAlmc/NS3wl3AvvMA/s1600/olsztyn,+maszt+rtv.1.jpg
Dzwięku nie trzeba opisywać gdyż doskonale zsłychać go na nagraniu. Przypominający trąby na koniec dudniący, przypominający odgłosy jakiejś rafinerii czy grom wie czego, troche przerażający - ma w sobie coś groźnego. Zaczeliśmy z kumplem świdrować niebo gdyż dzwięk ewidentnie pochodził z góry, ale nie z jakiegoś jednego punktu, był jakby wszędzie (?). Wiem że to wydaje się głupie ale liczyłem na niebie na jakiś samolot (przypominam że pogoda była super a niebo czyste), a potem odruchowo spojrzałem w strone antenty - że niby się wali nam na łep czy cos Smile Nic z tych rzeczy.. gdy coś takiego się słyszy a trwało to z 2-3minuty mózg stara się przypasować ten dzwięk do czegoś co zna. Bez kitu Panowie w Olsztynie nie ma rzadnych podniebnych fabrych gdzie w wielkanoc o po 23 ktoś napierdala szlifierką Wink W pewnym momencie myślałem (uwaga bo głupie) że ktoś w nocy leci  balonem i ciśnie ten palnik aby się wznieść czy coś Wink Dzwięki przestały do nas dochodzić a ja z kolegą wróciliśmy zdezorientowani do domu.
Może z 2 tygodnie później obudziła mnie rano mama która akurat przeglądała jakiś serwis informacyjny chyba WP.pl. I puściła mi filmik z tymi dzwiękami. Od razu je poznałem i jeszcze zamulony zapytałem co to było - liczyłem na rozwiązanie zagadki i odpowiedź w stylu "9kwietnia w wielkanoc w Olsztynie trwały pracę nad .. ne wiem.. spawaniem anteny jakimś pulsującym gównem". A tu artykuł o tajemniczych dzwiękach.
 
Potwierdzone info.. w tamtym okresie dużo o tym czytałem i chyba najlepsze wyjaśnienie jakie znalazłem to
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
 
I te dziwne dzwięki na całym świecie to właśnie wyładowania magnetyczne w atmosferze 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Jak słysze o

Jak słysze o "przebiegunowaniu", to żyłka mi nabrzmiewa w szyji  z powodu konieczości czytania takich idiotyzmów-ściem..
O jakim kuźwa przebiegunowaniu prawisz?
Geometrycznym, czy magnetycznym?
Geometryczne jest niemożliwe a magnetyczne nie istnieje.
 Geometryczne jak bączek puszczony z jednej strony kręci sie na tym samym punkcie i rozkład masy i sił odśrodkowych uniemożliwia jego przebiegunowanie na głowiczkę napędzającą a magnetyczne nie jest możliwe, tak samo jak zmiana bieguna magnetycznego w magnesie z N na S.
 Takie ściemy o przebiegunowaniu może łykać nie uczona tłuszcza i uczona część idiotów.
 Te banialuki wymyśla NWo, aby odwrócić uwagę od swoich testów, planów i realizacji

Portret użytkownika Polsky

Mieszkam koło Olsztyna i też

Mieszkam koło Olsztyna i też coś podobnego słyszałem w nocy w okresie wielkanocnym 3-4 lata temu. To również było koło 23.00 Zastanawiałem się co to jest? Tak jakby jakiś świder w ziemi wiercił. Odgłos niesamowity i zarazem przerażający. Jest bardzo głośny chociaż nie ma źródła i nie można się do niego zbliżyć. U mnie oprócz tego dudnienia słychać było jakby jakiś metal ze starej huśtawki. Dziwne uczucie jak w horrorze. 

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika niebieski52

Tak tak czekaj na

Tak tak
czekaj na żyda;ciekawe czy nie żydzi też czekają na żyda;przypomną ze nieistniejące chrześcijaństwo było odłamem judaizmu a wyznawcami żydzi;katolicyzm zmontowany w 325 r. nie jest chrześcijaństwem mimo że się pod nie podszywa.Kto uważa się za chrześcijanina jest żydem w sensie wyznaniowym.

Portret użytkownika drako_tr.

"Będzie dany znak: "Krzyż i

"Będzie dany znak: "Krzyż i anioły z trąbami pojawią się na niebie...."jeżeli kolejność ma znaczenie, to kicha, (brak krzyża i aniołów) za to dźwięk jest niemalże identyczny jak ten w filmie  "Wojna Światów"... komuś bardzo zależy by wystraszyć ludzi, albo to głupi żart.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika aniam

Masz rację, na niektórych

Masz rację, na niektórych filmach są wykorzystane dźwięki z tego filmu jak np. na tym filmie z arabskimi literkami. Są też filmy z dzwiękami metalicznymi i takie też sama raz słyszałam a że nie byłam sama to dwie osoby będące ze mną potwierdziły że też słyszą owe dźwięki. Ja wiedziałam z netu o takich dźwiękach dlatego szybko na nie zwróciłam uwagę, osoby będące ze mną spekulowały że może gdzieś coś robią. Może i mieli rację ale sam fakt że właśnie tak brzmiące dzwięki pojawiają się na całymnświecie jest nieco zastanawiające.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr.

..."po co niby apokalipsa

..."po co niby apokalipsa miałaby być og łaszana jakimiś trąbami ?" dokładnie tak samo pomyślałem, po co...?
https://www.youtube.com/watch?v=w1hURW6Vxqs
Moim skromnym zdaniem, jakiś "baran" obejrzał "War of the Worlds" skopiował dźwięk, kupił kolumny estradowe ze wzmacniaczem no i ... voilà :)... czemu w tak wielu miejscach i ten sam dźwięk..?..bo obecnie sporo jest na świecie "baranów" Biggrin i mają niezły ubaw Smile

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Strony

Skomentuj