Dziwne dźwięki są ponownie słyszane na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Myli się ten kto uważa, że na świecie nie słyszy się już dziwnych niezidentyfikowanych dźwięków które są słyszane masowo od 2011 roku. Fenomen ten nieco z powszechną, ale nadal pozostaje niewyjaśniony. Poza tym obserwujemy różne formy dziwnych dźwięków. Oto przegląd najciekawszych obserwacji tego typu.

 

Dziwne dźwięki, zwane również trąbami jerychońskimi, albo trąbami apokalipsy, to przede wszystkim harmoniczne metaliczne odgłosy dobiegające z nieba. Coś podobne słyszeli mieszkańcy Chicago. Miało do tego dojść 1 sierpnia bieżącego roku.

Również w okolicach Chicago słyszano inne nietypowe źródło hałasu dobiegającego z nieba. Miało to miejsce 11 lutego 2019 roku. Świadkowie określili to jako dziwny trwający przewlekle nietypowy hałas. Jednak biorąc pod uwagę zachmurzenie na nagraniu, można uznać, że to co wydaje się dziwne mieszkańcom Chicago, to po prostu przelatujące nisko samoloty podchodzące do lądowania.

Oto kolejne nagranie, tym razem to przypadek dziwnych dźwięków rejestrowanych przez kilka tygodni na terenie Teksasu. Przypominają one niezidentyfikowane odgłosy harmoniczne notowane od kilku lat na całym świecie.

Niektóre przypadki dziwnych dźwięków przypominają strzały na poligonie, słyszane z oddali. Oto przykład z okolicy miejscowości Sanger w stanie Kalifornia. Warto nadmienić, że takie same niezwykłe efekty dźwiękowe są słyszane w okolicach Nowego Jorku, na jeziorze Seneca. Jest to niewyjaśniony fenomen słyszany tam od końca XIX wieku.

Ostatnia kategoria dziwnych dźwięków z jaką zmagają się przede wszystkim mieszkańcy Ameryki Północnej to bardzo głośne wybuchy nieznanego pochodzenia słyszane o różnych porach dnia i nocy. Są tak silne, że niekiedy drżą szyby w oknach.

Najłatwiej jest wytłumaczyć te zjawiska jako gromy dźwiękowe wywoływane przez samoloty wojskowe. Tak się jednak składa że gdy tylko dziennikarze zaczynają pytać o to okoliczne jednostki amerykańskich Sił Powietrznych prawie zawsze wykluczają jakiekolwiek operację lotnicze w okolicach gdzie słyszano to dziwne wybuchy. Zapewne zróżnicowane pod względem typu dziwne dźwięki są wywoływane przez różne zjawiska, ale cechą wspólną tych fenomenów jest to, że często brakuje dla nich racjonalnych wytłumaczeń, a te które są proponowane nie zawsze przekonują świadków tych dzwięków.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zarrot

Prawdopodobnie są dźwięki

Prawdopodobnie są dźwięki które dowodzą teori przebiegunowania ziemi i konkretnie ma już nastąpić między 2022-2024, przez co ziemia straci pole ochronne, które zapewnia magnetyzm biegunów na 3 miesiące. Wówczas będziemy narażeni na silne promieniowanie słoneczne, porównywalne w pewnym stopniu z tym w Czarnobylu. Poprzednio nastąpiło to w roku 1346 i nazwano to Czarną Śmiercią (dżuma). Ponoć cykliczne wydarzenie co 676 lat. Koleny dowód, USA posiada tysiące "trumien" takich czarnych pojemników, jakby się przygotowywali na to co ma nastąpić. Wcześniej były pogłoski, że USA robi zapasy żywności - po co? Kolejny dowód, budowa jakiegoś dużego tunelu od 13 lat (nie pamiętam dobrze, ale chyba gdzieś w Szwajcari?) Kolejny dowód, żydzi budują 3 świątynie(czy jak to tam zwą), i powiadają ludzie że zostało 3.5 roku życia, chyba ta informacja była w połowie tego roku, też nie pamiętam dokładnie. Czyli zgadza się to z rokiem 2022. Wcześniej w filmach hoolywodzkich podawana była subtelnie data 9/11 nim to nastąpiło. Powiadali, że informowali ludzi ale nikt tego nie zauważył. Tak samo podają w niektórych filmach liczbę 676. 

Więc jeżeli to prawda to czeka nas, za jakieś 3 lata, wielka katastrofa. Wzmianki iluminatów że zostanie 500mln ludzi na świecie, to może o to im chodziło? Zakłada się że conajmiej 50-60% ludności umrze z choroby popromiennej.

Portret użytkownika Heinrich2

Ja też słyszałem, 3 razy w

Ja też słyszałem, 3 razy w życiu, raz w okolicach Wrocławia, i dwa razy w górach.

Słyszałem coś jeszcze, kiedyś poszedłem ze znajomą na "grzyby", zaraz pod Wrocławiem,  Szczodre dokładnie, tam kiedyś były poligony ponoć. Było ciepło, słonecznie. Nagle nad drzewami rozległ się dźwięk jakby przelatującego wielkiego, obracającego się bumerangu, brzmio to mniej więcej: wszu wszu wszu.. glosne, trwało może z 4-5sek.. pomyslalbym,że to rotor helikoptera..ale przecież dodatkowy hałas byłby ogromny, poza tym zawirowanie powietrza..a tu nic, nicho, tylko to wszu wszu.. jak się pojawiło, tak ucichło. Najlepsze było chwilę pozniej, weszliśmy w jakby chmurę, rozpylonego gazu pieprzowego..nagle, w środku lasu. To był jakiś 2008 rok.

Portret użytkownika angelus

Nie widzę tutaj jakiś "cudów"

Nie widzę tutaj jakiś "cudów". Z jakichś przyczyn górne warstwy atmosfery ulegają znaczącym zmianom ciśnienia. Owe zmiany ciśnienia generują dźwięki, harmoniczne, lub punktowe ( symulujące wybuchy)

 Czym to może być spowodowane? Ano doświadczeniami z mikrofalami w jonosferze urządzeniami typu HAARP. Lub innymi...

 Znak czasów i znak końca...

Skomentuj