Dziwne dźwięki słyszano w Rumunii i w Indiach

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Temat dziwnych dźwięków powraca. Tym razem niezwykłe harmoniczne odgłosy słyszano w Rumunii i w Indiach. W obu przypadkach pojawiły się również nagrania dokumentujące to zjawisko.

W Rumunii dziwne odgłosy słyszane w okolicy miasta Tulcea. Z opisu wynika, że doszło do tego pod koniec marca bieżącego roku. Autor nagrania twierdzi, że nie może to być odgłos helikoptera, wiatru, eksplozji ani czegoś takiego, a najbliższy port lotniczy znajduje się 16 km od tego miejsca i jest nieużywany od 2014 roku.

Według słów świadka odgłos był przejmujący i czuć było wibrację w powietrzu, którą porównał do uczucia gdy stoi się bardzo blisko dużego głośnika.

Równie intrygujące odgłosy zarejestrowano 1 maja 2019 roku w mieście Kurseong, w Zachodnim Bengalu. Również w tym przypadku nie znaleziono wytłumaczenie dla tego fenomenu dźwiękowego.

Wśród hipotez odnośnie tego co może wywoływać te niepokojące harmoniczne odgłosy można wspomnieć o takich, które zakładają, że ma to związek z polem magnetycznym i jądrem ziemi, kolizjami płyt tektonicznych, lub ciśnieniem atmosferycznym.

 

Nie brakuje również teorii, że ma to związek z pracami konstrukcyjnymi nad nowymi budynkami, albo, że jest to skutek przejeżdżania w pobliżu pociągów. Oczywiście sa też opinie, że jest to skutek działania broni klimatycznych typu HAARP. Za to dla fanów Biblii będą to zawsze Trąby Apokalipsy. Faktem jest, że te zjawiska występują i nie wiadomo dlaczego.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Król Europy

to był odgłos dodrukowywania

to był odgłos dodrukowywania martwych dusz do list wyborczych. Jakoś trzeba odzyskać uciekające koryto kochani. W zamian nowe sankcje do was i artykuł 7. To buziaki. Wracam na białym koniu, już niedługo się zobaczymy i będziecie ekstatycznie mnie witali na Okęciu. 

Skomentuj