Dziwne dźwięki usłyszeli tym razem mieszkańcy Filadelfii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mieszkańcy Filadelfii usłyszeli dziwne dźwięki już na początku marca. Niektórzy zdołali nagrać te dziwaczne odgłosy płynące z nieba. Z wpisów na portalach społecznościowych wynika, że takie dziwaczne odgłosy słyszano już od kilku lat.

 

Ostatnio jednak doszło do zauważalnej intensyfikacji tych tajemniczych zjawisk. Niektórzy słyszą coś takiego i od razu tłumaczą to sobie jakoś uznając, że to odgłosy jakiegoś zakładu pracy jednak jak wynika z przekazów świadków ustalenie źródła odgłosu nie jest łatwe i wydaje się on dobiegać z wszystkich stron.

 

W tym konkretnym przypadku niezwykły odgłos może być powiązany z frontem pogodowym, który nadciągał nad Filadelfię. Jednak fakt, że liczni obserwatorzy mieli kłopot z lokalizacją kierunku z którego to dobiega jest dziwny, ponieważ zwykle, gdy nadchodzi burza, wiadmo skąd słychać gromy.

 

Oczywiście, jest to tylko jedno z wytłumaczeń. Eksperci sugerują, że można przyjąć, iż odpowiadają za to fale elektromagnetyczne towarzyszące aktywności sejsmicznej. Możemy założyć, że to, co dzieje się poniżej oraz zmiany w składzie atmosfery mogą występować jednocześnie przez co mają silny komponent elektryczny.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Podejrzewam ze to któryś z

Podejrzewam ze to któryś z tych mianowanych "świętych"ma niestrawność i stąd takie dzwięki.Co poniektórzy nawet twierdzą że z piekła też wydobywją się dzwięki...jęki..Nagle dusze dostały świeże struny głosowe i wyją w niebogłosy.Ciemnota nie ma granic!

Portret użytkownika Adam

Hej, Panie i Panowie, Tw

Hej,
Panie i Panowie,
Tw dźwięki to spuszczanie pary z jakiejś elektrociepłowni. Kiedyś w Warszawie (mieszkam na Pradze Północ) i mam okna na C Kawęczyn tak robili i to jest dokładnie ten sam dźwięk. Tak samo spuszczała parę EC Żerań i dźwięk jest taki sam - a słyszałem go w nocy na Pradze w okolicach DW Wschodniego . 
Czemu spuszczali parę nie mam pojęcia.
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika niezarejestrowany

Sranie w banie, że tak

Sranie w banie, że tak powiem.
Co za idiotyczny sposób prezentowania faktów, dźwięki razem z podkładem muzycznym.
Jaką wartość i sens przedstawia taka kakafonia dźwiękowa?
Czy to spektakl muzyczny?
Używanie rozumu chyba boli, ale trzeba trenować

Portret użytkownika baca

wyścigi? w sumie możliwe, że

wyścigi?
w sumie możliwe, że właśnie tak brzmią puszczone po betonie wyścigowe konie... jeszcze nigdy nie widziałem takiego zjawiska
ale kiedy się tak dobrze wsłuchać to jest logiczne i bardzo prawdopodobne, że tym koniom przywiązano do ogonów jakieś beczki albo choboki po emulsji...
posiadasz Pasjonat normalnie słuch absolutny Smile

Strony

Skomentuj