Dziwne dźwięki usłyszeli tym razem mieszkańcy Filadelfii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Mieszkańcy Filadelfii usłyszeli dziwne dźwięki już na początku marca. Niektórzy zdołali nagrać te dziwaczne odgłosy płynące z nieba. Z wpisów na portalach społecznościowych wynika, że takie dziwaczne odgłosy słyszano już od kilku lat.

 

Ostatnio jednak doszło do zauważalnej intensyfikacji tych tajemniczych zjawisk. Niektórzy słyszą coś takiego i od razu tłumaczą to sobie jakoś uznając, że to odgłosy jakiegoś zakładu pracy jednak jak wynika z przekazów świadków ustalenie źródła odgłosu nie jest łatwe i wydaje się on dobiegać z wszystkich stron.

 

W tym konkretnym przypadku niezwykły odgłos może być powiązany z frontem pogodowym, który nadciągał nad Filadelfię. Jednak fakt, że liczni obserwatorzy mieli kłopot z lokalizacją kierunku z którego to dobiega jest dziwny, ponieważ zwykle, gdy nadchodzi burza, wiadmo skąd słychać gromy.

 

Oczywiście, jest to tylko jedno z wytłumaczeń. Eksperci sugerują, że można przyjąć, iż odpowiadają za to fale elektromagnetyczne towarzyszące aktywności sejsmicznej. Możemy założyć, że to, co dzieje się poniżej oraz zmiany w składzie atmosfery mogą występować jednocześnie przez co mają silny komponent elektryczny.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Podejrzewam ze to któryś z

Podejrzewam ze to któryś z tych mianowanych "świętych"ma niestrawność i stąd takie dzwięki.Co poniektórzy nawet twierdzą że z piekła też wydobywją się dzwięki...jęki..Nagle dusze dostały świeże struny głosowe i wyją w niebogłosy.Ciemnota nie ma granic!

Portret użytkownika Adam

Hej, Panie i Panowie, Tw

Hej,
Panie i Panowie,
Tw dźwięki to spuszczanie pary z jakiejś elektrociepłowni. Kiedyś w Warszawie (mieszkam na Pradze Północ) i mam okna na C Kawęczyn tak robili i to jest dokładnie ten sam dźwięk. Tak samo spuszczała parę EC Żerań i dźwięk jest taki sam - a słyszałem go w nocy na Pradze w okolicach DW Wschodniego . 
Czemu spuszczali parę nie mam pojęcia.
Pozdrawiam.
 

Portret użytkownika niezarejestrowany

Sranie w banie, że tak

Sranie w banie, że tak powiem.
Co za idiotyczny sposób prezentowania faktów, dźwięki razem z podkładem muzycznym.
Jaką wartość i sens przedstawia taka kakafonia dźwiękowa?
Czy to spektakl muzyczny?
Używanie rozumu chyba boli, ale trzeba trenować

Portret użytkownika baca

wyścigi? w sumie możliwe, że

wyścigi?
w sumie możliwe, że właśnie tak brzmią puszczone po betonie wyścigowe konie... jeszcze nigdy nie widziałem takiego zjawiska
ale kiedy się tak dobrze wsłuchać to jest logiczne i bardzo prawdopodobne, że tym koniom przywiązano do ogonów jakieś beczki albo choboki po emulsji...
posiadasz Pasjonat normalnie słuch absolutny Smile

Portret użytkownika Matrika

Witam.Wiem że nie na temat

Witam.Wiem że nie na temat ale mam pytanko.Przeglądająć google Mars natrafiłam na ciekawy obiekt tzn.jakby skamielniała dłoń,palce.znajduję sie w Of Craters nadErosion:Opportunity Examines ''Beagle'' szukałam jakiś wzmianek na ten temat ale cisza w inernecie

Portret użytkownika Karen

Podobno zdobyli już

Podobno zdobyli już technologię zasłonową. My tego nie widzimy ponieważ uruchomione jest pole siłowe niwelujące obraz. Chciałabym się mylić, bo taka technologia w łapach syjonistycznej mafii byłaby bardzo groźna!

Skomentuj