Dziwne dźwięki zarejestrowane na Słowacji

Kategorie: 

Źródło: Google

Piekło to wymiar lub stan, który ludzie wyobrażają sobie na rozmaite sposoby! W głowach wielu osób funkcjonuje przeświadczenie, że jest to ognisty świat, w którym demony torturują duszę, natomiast inni uważają, że tak naprawdę jest to po prostu myśl o niemożności spotkania się ze Stworzycielem. Jaka jest prawda? Tego z pewnością przed śmiercią i oby po śmierci się nie dowiemy, ale niektórzy przekonują, że znaki istnienia piekła zaczynają ukazywać się na Ziemi. Mowa o dość strasznym nagraniu, które pewien mężczyzna wykonał na Słowacji 15 października tego roku!

 

Materiał ukazuje przerażające odgłosy, przypominające ryk jakiegoś wielkiego i rozwścieczonego stwora. Oczywiście opinii na temat filmu jest bardo dużo: Jedni mówią tu o związkach z tajemniczym projektem HAARP, który ma rzekomo tworzyć różnego rodzaju iluzje i straszyć ludzkość, by łatwiej było nad nią panować, natomiast można też odnaleźć tezy, że te dźwięki to prawdziwe odgłosy z piekła  i mają za zadanie  ostrzec świat przed czynieniem zła. Czy, jednak są prawdziwe, czy może to po prostu zwykła przeróbka to jak zwykle ciężko określić? A, Wy jak sądzicie?

Kilkadziesiąt lat temu, Rosjanie rzekomo nagrali dźwięki pochodzące z piekła, miały one wydobywać sie z najgłębszego z odwiertów dokonanego w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku na Półwyspie Kolskim. Jednak to co uznano za odgłos piekła może być tak naprawdę odgłosem wnętrza Ziemi.

Podobne dziwne dźwięki słyszane są regularnie już od 2011 roku. Tutaj i tutaj znajduje się ich bogate archiwum. Ostatni wypadek rejestracji dzwięków na Słowacji wskazuje na to, że zjawisko powróciło i być może należy się spodziewać kolejnych takich nagrań z innych części świata.

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Ten Słowak mógł wyciąć

Ten Słowak mógł wyciąć kawałek filmu pornola...wyciął stękanie...zwolnił tempo nagrania i podłożył pod filmik...i jeeest! potwór.Takich filmików moge zrobić pincet.Drugie nagranie rusków...nic prostszego...wejść do chlewu wygłodniałych świń i właczyć rec nagrać kwik...i mamy piekło.Z drugiej strony jak bardzo musi być ktoś chory żeby uwierzyć w dzwięki rzekomych dusz....kto je wyposażył w struny głosowe?Jak truchło gnije 2 metry w glebie...cyrk.Jakoś nigdzienie słychać żeby ktoś sie odezwał po odkorkowaniu.Ile jeszcze można wymyśleś żeby choć kiepsko zaistnieć.

Portret użytkownika SevenSeven77

Nawiązując do różnych teorii

Nawiązując do różnych teorii na temat replitan , pustego wnętrza ziemi , rasie znajdującej się pod naszymi stopami fragment: "Materiał ukazuje przerażające odgłosy, przypominające ryk jakiegoś wielkiego i rozwścieczonego stwora." może trafnie opisywać całą sytuacje

Portret użytkownika Srallinn

Już jakiś czas temu mówiłem,

Już jakiś czas temu mówiłem, że "innemedium" to kolejny z wielu żałosnych brukowców. Dezinformacja, ściemnianie, błędy, słabe tłumaczenie, wyolbrzymianie do granic absurdu, bezpodstawne konkluzje etc. Jednym słowem B R U K O W I E C typu Fuckt i SE i inne badziewie. Dzięki tallinnowi i innym jemu podobnym M@tis, admin, Scarlet.. zaniżają i to konkretnie ocenę portalu.

Portret użytkownika b@ron

a wyjaśnij mi w takim razie,

a wyjaśnij mi w takim razie, co cię tutaj przyciągło? innemedium to portal dla ludzi o otwartych umysłach i trudno żeby tu opisywać wiadomości z kraju i ze świata... tak trudno to pojąć?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ajagupi

O żesz... Czy mnie ucho nie

O żesz... Czy mnie ucho nie myli? Chodzi o ten ostatni film. Czyżby lektor wreszcie przyłożył się do czytania? Jeśli tak, to gratuluję! Smile Jak dla mnie było bardzo dobrze. Nie musi być profesjonalnie. Wystarczy, że będzie zrozumiale.

Skomentuj