Dziwne fenomeny optyczne na świecie, "skrzydlate słońce" na Hawajach i "krzyż" nad stanem Michigan

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ostatnio nie brakuje na Ziemi dziwnych fenomenów optycznych czy jak chcieliby niektórzy "znaków" końca czasów. W Rosji seryjnie widuje się słońca poboczne wywołane mroźną aurą, ale znacznie dziwniejsze rzeczy widziano niedawno w USA i na Hawajach.

 

Pierwsze z nich to coś, co zostało nazwane "skrzydlate słońce". Do zjawiska doszło 13 stycznia o wschodzie. Zdjęcie wykonał Amy Langley z Koloa na wyspie Kauai na Hawajach. Rzeczywiście wschód słońca uchwycony przez niego wygląda niezwykle, ale nie wiadomo na ile jest to rzeczywiste odzwierciedlenie tego co widział a na ile zachowanie optyki aparatu i ustawień, bo po rozmytym samochodzie można podejrzewać długi czas otwarcia migawki.

Drugie dziwne zjawisko miało miejsce w miejscowości Buchanan w stanie Michigan. Tam z kolei doszło do obserwacji niezwykłego krzyża podczas wschodu tego samego dnia, 13 stycznia bieżącego roku. Prawdopodobnie mieliśmy tam do czynienia z rzadką obserwacją słupa świetlnego, który powstaje niekiedy przy wschodach i zachodach Słońca. Pionowy filar światła przecina się z bardzo do niego podobnie ubarwioną podłużną chmurą, co stworzyło niezwykły widok krzyża świecącego na niebie.

Oczywiście pojawianie się takich fenomenów nie pozostaje niezauważone i wiele osób doszukuje się w nich czegoś szczególnego. Trudno się dziwić, wszak powszechne jest przeświadczenie, że żyjemy w czasach ostatecznych, więc czym byłyby fin de siecle bez konkretnych znaków rzekomo wskazujących na ów nadchodzący koniec?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Helen

Witam Wczoraj  tj 17.01.2016

Witam
Wczoraj  tj 17.01.2016 widziałam zachodzące słońce z którego powstał pionowy słup żółtego światła i utworzyło się drugie słońce. Widok niesamowity. - słońce nad słońcem. Było dokładnie takiej samej wielkości jak zachodzące. Potwierdzam zjawiska.

Portret użytkownika SONIA

coraz więcej zaków jest na

coraz więcej zaków jest na niebie i coraz bardzej zbliża sie chwila pełnego ukazania się Antychryta ,daltego proszę was byscie byli mocni w wierze ,niezachwiani  w nadzeji i żarliwi w miłości ,słowa Matki Bożej Fatimskiej do ojca Gobbiego ,jest kontynuacjia Fatimy 

Portret użytkownika b@ron

jak sie antychryst bedzie

jak sie antychryst bedzie miał ukazać, to napewno nie bedzie ostrzegał jakimiś znakami na niebie...znaki które obserwujemy, są znakami zmian... np. klimatu...który zawsze się zmieniał i zawsze się bedzie zmieniał.
WIARA - cię ogłupi ( uwierzysz że antychryst nadchodzi)
NADZIEJA- cię oszuka ( w ciężkich chwilach które zwalisz na przyjście antychrysta, bedziesz myśleć że bóg ci pomoże...a jednak ci nie pomoże)
MIŁOŚĆ - owszem, zawsze dodaje sił, nawet do walki z niemożliwym...
PS. jak dla mnie fatima, to było przedstawienie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Soniu...i niby "ten kto

Soniu...i niby "ten kto przyjdzie z wielką mocą" bedzie się bawił w jakieś znaki na niebie? zamiast siłą podporządkować sobie ludzi i zabić tych którzy mają zginąć ...skoro piszesz że upadłe i nieupadłe anioły mają moc o jakiej nie śnimy, to po co niby zmieniają się w statki, smoki i takie tam?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika SONIA

Antychryst i jego domony chcą

Antychryst i jego domony chcą stworzyć  królestwo Antychrysa ,dlatego używa wszyskiego by zwodzić ludzi ,Wprowadzając przy pomocy demonów powietrza ufo ,jest to odciagniecie ludzi od Boga ,co mówia ludzie opetani mania ufo ,mówią że ufo ich stworzyło ,że ufo pomoże uratować świat ,sa ludzie którzy maja telepatyczny kontakt ,mówią że ufoludki mówją że ludzie muszą stworzyć 1 swiatowy rząd ,i ma objąć ten rząd 1 człowiek ,to co oni mówią to jest Antychryst ma objąć władzę ,ci co niby nie nadają się ,maja być usunięci z ziemi ,po 1 mówiąc że ufo nas stworzyło jest bachwalstwem 1 przykazaniem ,nie będziesz miał inych Bogów przedemna ,całe przekazy to jest atak na biblię ,i ze biblia kłamnie ,może nie wiesz ale przed potopem ,sytuacjia była podobna jesli chodzi o ufo ,była identyczna ,przekazuje to nam biblia ,w tej chwili sytuacjia na świecie jest taka że Antychryst zmienił go w swoje królestwo ,upadłe anioły mogą przybrać każdą postać jaką chca ,nawet auta ,tylko z tym że w naszym wymiarze długo nie moga utrzymac tego kształtu i zaczynają wariowac ,jak state kosmiczny moze zmienić kilkakrotnie kształ ,1 jest dyskiem ,zachwile ,smok ,zachwilę cygaro ,zachwilę motyl ,za chwilę kula ,?

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

a WIESZ CHO0CIAŻ sonio JAKIM

a WIESZ CHO0CIAŻ sonio JAKIM BYTEM JEST bÓG?? Bóg nie wtrąca się w ludzkie sprawy, bo dał człowiekowi w umysle zapisaną wolną wolę... ma kontakt z własną duszą to jest własnie dzieło Boga i jego wybór.. Ty niestety idziesz do Piekła...

Portret użytkownika lipka

Cieakwam co na to ten 1%

Cieakwam co na to ten 1% multimiliarderów, czy im jeden rząd nie będzie przeszkadzał w zbijaniu fortun czy może to ta elyta szykuje sie do rządów nad głupimi ludźmi. To ci rzygający pieniędzmi mają technologie, wojsko, naukowców, banki, posiadłości, zamki, jachty oceaniczne, odrzutowce a może i ufo i wszystko co im się zamarzy, teraz marzy im się zostać cesarzami, władcami Ziemi, będą dla maluczkich bogiem i wyrocznią, na ich kiwnięcie palcem będą się działy "cuda". To im się marzy, bo ile można żyć w ukryciu jak nie można poczuć i zobaczyć swojej władzy nad światem. Póki co tylko nad światem ziemskim. Biedna Ziemia i ludzie, którzy tego doświadczą.

Portret użytkownika SONIA

dzięki tym ludziom Antychryst

dzięki tym ludziom Antychryst dojdzie do władzy ,na poczatku bedzie pokazywał jaki on jest dobry ,uczciwy ,wiarygodny ,na początku ,potem pokaze swoie prawdziwe oblicze i ich pozabija ,Antychryst będzie zabijał kzdego kto wierzy ,nie mam tylko namyśli katolików ,on bedzie zabijał jesli kto coś wierzy ,jehowy ,muzłumanów ,żydów ,bedzie chciał by tylko jemu odawać pokłon ,nie bedzie tolerował żadnej wiary ,masonów też będzie zabijał 

Portret użytkownika SONIA

""A ów niegodziwiec przyjdzie

""A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, I wśród wszelkich podstępnych OSZUSTW wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ NIE PRZYJĘLI miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I DLATEGO zsyła Bóg na nich OSTRY OBŁĘD, tak iż wierzą KŁAMSTWU, Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy NIE UWIERZYLI prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości." 
2 Tesaloniczan 2 (9-12) tyle w tym temacie

Portret użytkownika SONIA

znaki na niebie ,nazywane

znaki na niebie ,nazywane przez człowieka ufo ,jednym z orędzi Matki Bożej jest podane ,Antychryst z demonami powietrza będą czynic fałszywe znaki  na niebie ,i ludzkośc bardzej sie zepsuje ,na tym to polega ,ostatnio jest ich coraz wiecej tych ufo ,niektóre z nich maja problem z utrzymanie formy które przybrały w naszym wymiarze ,upadły anioł może przybrać formę jaka chcą ,coraz więcej ludzi którzy fascynują się ufo ,z o0bserwcji ich mówią że to nie są ufoludki tylko demony ,sorri za błędy 

Portret użytkownika zibi1973

Nie to nie, może ludzie gdy

Nie to nie, może ludzie gdy zrozumieją to zaczną się jednoczyć,może jakaś dobra dusza się znajdzie,myślicie że kotlet z talerza może doprowadzić do tego że nigdy już się może jedzący nie najeść i głodny może chodzić,czyli ziemia będzie na zawsze skreślona                                                                                                                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/50e66183109c7a0a

Portret użytkownika zibi1973

Powiem ci coś sandrunio ,z

Powiem ci coś sandrunio ,z tym szukaniem to bym uważał,wiesz  co widać u człowieka jak przechodzi w inny wymiar,każdy to ma w głowie,jeden twierdzi że anioł inny Jezus ciekaw jestem jak odbiorą to ludzie,starałem się jak mogłem,może pole zostanie na ziemi,,nikt nie będzie zadowolony,słyszałem że ten czarny coś tam brał i nie może być mistrzem, a z śmiercią już się pogodziłem dawno,nawet po śmierci będziesz słyszeć o zibi, żywy będzie jak Michael,no chyba nie będzie nikt przywracał mnie do życia,a jak już będzie miało dojść to na pewno na wizji będzie, to do jutra poczekam z tamtym,widziałaś fajną brykę była po pożarze zobacz jak odszykowana,jak by co to po śmierci więcej pozdrawiam                                                                                                      http://www.fotosik.pl/zdjecie/000516aa20e6504e                                                                                                                                                         http://www.fotosik.pl/zdjecie/a1e5ce0e9bf6c57c                                                                                                                                                      

Portret użytkownika zibi1973

Czy oni mi oddadzą moją

Czy oni mi oddadzą moją wygraną, zostałem oszukany,dokładnie 20061.09,te zakłady to ciuciubabka,ciekaw jestem czy bukmacherzy to w ogóle widzieli,chcę zwrotu mojej wygranej                                                                                                                                    http://www.fotosik.pl/zdjecie/95ea0224396db80b                                                                                                                                                http://www.fotosik.pl/zdjecie/a3a995833d49d555                                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/8a7dee48715f4a46                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/zdjecie/657ef939cd82af94                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/zdjecie/b2e11e632f66fcee                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/zdjecie/2875afdd69bdc788                                                                                                                                                        http://www.fotosik.pl/zdjecie/1f051d430f7bd8e2                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/zdjecie/e008dd7d387035bd                                                                                                                                                      http://www.fotosik.pl/zdjecie/a486cc17439434bc                                                                                                                                               

Portret użytkownika  sandra

Szkoda że twój stan sie

Szkoda że twój stan sie pogarsza.Oprócz prostokatów i kresek pojawiły sie kwadraty.
Czy to już ostatnie stadium?Czy wprowadzisz jeszcze może romby i trójkąty?
Można ci jakos pomóc?Zaczynam sie martwić.
Może lepiej zagraj w programie [Pokaż swoją twarz]
 

Portret użytkownika Andy

Ja widziałem coś

Ja widziałem coś takiego.
Kilkanaście lat temu jadąc wraz ze wspólnikiem z Warszawy do Łodzi - jeszcze starą trasą - gdzieś w okolicy Rawy Maz. widzieliśmy taki właśnie krzyż, tylko że ...odwrócony. Nie domyślam się jakiegoś znaczenia ale faktycznie tak było.

Portret użytkownika Io600

Doszukuję się logiki i nie

Doszukuję się logiki i nie mogę jej znaleźć adminie. Skąd wziąłeś hipotezę, że takie zjawisko to "znak końca czasów"? Było tam napisane pod tym słońcem, wyświetlało się jakoś obok, a może elfy przelatywały i przekazały radosnym zaśpiewem, że to "znak końca czasów"? A może po tych zjawiskach do gubernatora przyszedł list z informacją od samego Archanioła Gabriela, że to "znak końca czasów".
Ja myślę, że to było po prostu zjawisko optyczne.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Optycznie patrząc, to jesteś

Optycznie patrząc, to jesteś idiotą... "Zjawisko optyczne"... NIGDY przedtem nie było takiego "rzadkiego naturalnego zjawiska"...
 Czuwasz na straży zidiocenia forumowiczów? Nagle sie okazało, że pochodzenie zjawiska w pojęciu internautów może mieć określone sztuczne i inwazyjne pochodzenie od żydowskich elit?
 Nie da się wam omamić populacji "boskimi znakami apokalipsy", więc to są teraz naturalne zjawiska?
 Spadaj hasbaro ...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Wg mnie to testy technologii

Wg mnie to testy technologii Blue Beam, chyba, że obróbka fotoshopa...
 Technologia Blue Beam testowana musi być na zjawiskach naturalnych, aby nie wzbudzać podejrzeń myślących i ogłupić tłuszczę...

Portret użytkownika Cabaj

To "skrzydlate

To "skrzydlate słońce"bardziej mi przypomina leżącą babe z dużymi stopami(może w gumofilcach) i  nogami uniesionymi do góry z wypiętym dupskiem....czekającą aż ją ktoś dobrze wytraktorzy...w te i nazod.

Portret użytkownika antynwo

Przecierz odrazu widac ze to

Przecierz odrazu widac ze to blue beam,a wy lykacie wszystko jak leci..Wtc 9.11 tez te samoloty to zwykle hologramy warto troche postudiowac na necie i wglebic sie i poszperac.Czlowiek sklada wszystko w calosc jak puzzle i dostaje olsnienia w jakich czasach wymiarze przyszlo mu egzystowac z diablami,trzeba temu podolac i walczyc z silami zla fuck the reptile ! Ci ktorzy dostali dar swojego obudzenia swiadomosci dobrze wiedza a czym ja tu staram sie poinformwac co niektorych bio robotow co nic nie lapia chodzace zombie pod mind control i frequency.Nie bojcie sie glosic prawdy.

Portret użytkownika Raffi5000

No...poprostu wyobraziłem

No...poprostu wyobraziłem sobie Ciebie, nak naparzasz dłutkiem
W miedzianej blaszce, aby zrobic miedzioryt tego zjawiska. Ten pośpiech, zacieklość i jezyk wysuniety na bok w zaangażowaniu nad tą pracą. Biggrin

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Tego krzyża, to raczej w

Tego krzyża, to raczej w naturalny sposób wyjaśnić się nie da... nie wierzę, że to znaki ale napewno trzeba przyznać, że na niebie dziwy się dzieją ostatnio...
W 2014 roku pisałem tu o dziwnych światłach na niebie jakie zaobserwowałem //innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-swiatla-niebie
wczoraj dużo jaśniejsza łuna wystąpiła z południowej strony, obserwacje z małopolski około 18-tej godziny doprawdy nie sposób wyjaśnić skąd to się bierze i co to jest, tym raze jednak byłem pozbawiony czegokolwiek, czym mógłbym to uwiecznić.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj