Dziwne fenomeny optyczne na świecie, "skrzydlate słońce" na Hawajach i "krzyż" nad stanem Michigan

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ostatnio nie brakuje na Ziemi dziwnych fenomenów optycznych czy jak chcieliby niektórzy "znaków" końca czasów. W Rosji seryjnie widuje się słońca poboczne wywołane mroźną aurą, ale znacznie dziwniejsze rzeczy widziano niedawno w USA i na Hawajach.

 

Pierwsze z nich to coś, co zostało nazwane "skrzydlate słońce". Do zjawiska doszło 13 stycznia o wschodzie. Zdjęcie wykonał Amy Langley z Koloa na wyspie Kauai na Hawajach. Rzeczywiście wschód słońca uchwycony przez niego wygląda niezwykle, ale nie wiadomo na ile jest to rzeczywiste odzwierciedlenie tego co widział a na ile zachowanie optyki aparatu i ustawień, bo po rozmytym samochodzie można podejrzewać długi czas otwarcia migawki.

[ibimage==26148==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Drugie dziwne zjawisko miało miejsce w miejscowości Buchanan w stanie Michigan. Tam z kolei doszło do obserwacji niezwykłego krzyża podczas wschodu tego samego dnia, 13 stycznia bieżącego roku. Prawdopodobnie mieliśmy tam do czynienia z rzadką obserwacją słupa świetlnego, który powstaje niekiedy przy wschodach i zachodach Słońca. Pionowy filar światła przecina się z bardzo do niego podobnie ubarwioną podłużną chmurą, co stworzyło niezwykły widok krzyża świecącego na niebie.

[ibimage==26149==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście pojawianie się takich fenomenów nie pozostaje niezauważone i wiele osób doszukuje się w nich czegoś szczególnego. Trudno się dziwić, wszak powszechne jest przeświadczenie, że żyjemy w czasach ostatecznych, więc czym byłyby fin de siecle bez konkretnych znaków rzekomo wskazujących na ów nadchodzący koniec?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Helen

Witam Wczoraj  tj 17.01.2016

Witam
Wczoraj  tj 17.01.2016 widziałam zachodzące słońce z którego powstał pionowy słup żółtego światła i utworzyło się drugie słońce. Widok niesamowity. - słońce nad słońcem. Było dokładnie takiej samej wielkości jak zachodzące. Potwierdzam zjawiska.

Portret użytkownika SONIA

coraz więcej zaków jest na

coraz więcej zaków jest na niebie i coraz bardzej zbliża sie chwila pełnego ukazania się Antychryta ,daltego proszę was byscie byli mocni w wierze ,niezachwiani  w nadzeji i żarliwi w miłości ,słowa Matki Bożej Fatimskiej do ojca Gobbiego ,jest kontynuacjia Fatimy 

Portret użytkownika b@ron

jak sie antychryst bedzie

jak sie antychryst bedzie miał ukazać, to napewno nie bedzie ostrzegał jakimiś znakami na niebie...znaki które obserwujemy, są znakami zmian... np. klimatu...który zawsze się zmieniał i zawsze się bedzie zmieniał.
WIARA - cię ogłupi ( uwierzysz że antychryst nadchodzi)
NADZIEJA- cię oszuka ( w ciężkich chwilach które zwalisz na przyjście antychrysta, bedziesz myśleć że bóg ci pomoże...a jednak ci nie pomoże)
MIŁOŚĆ - owszem, zawsze dodaje sił, nawet do walki z niemożliwym...
PS. jak dla mnie fatima, to było przedstawienie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Soniu...i niby "ten kto

Soniu...i niby "ten kto przyjdzie z wielką mocą" bedzie się bawił w jakieś znaki na niebie? zamiast siłą podporządkować sobie ludzi i zabić tych którzy mają zginąć ...skoro piszesz że upadłe i nieupadłe anioły mają moc o jakiej nie śnimy, to po co niby zmieniają się w statki, smoki i takie tam?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika SONIA

Antychryst i jego domony chcą

Antychryst i jego domony chcą stworzyć  królestwo Antychrysa ,dlatego używa wszyskiego by zwodzić ludzi ,Wprowadzając przy pomocy demonów powietrza ufo ,jest to odciagniecie ludzi od Boga ,co mówia ludzie opetani mania ufo ,mówią że ufo ich stworzyło ,że ufo pomoże uratować świat ,sa ludzie którzy maja telepatyczny kontakt ,mówią że ufoludki mówją że ludzie muszą stworzyć 1 swiatowy rząd ,i ma objąć ten rząd 1 człowiek ,to co oni mówią to jest Antychryst ma objąć władzę ,ci co niby nie nadają się ,maja być usunięci z ziemi ,po 1 mówiąc że ufo nas stworzyło jest bachwalstwem 1 przykazaniem ,nie będziesz miał inych Bogów przedemna ,całe przekazy to jest atak na biblię ,i ze biblia kłamnie ,może nie wiesz ale przed potopem ,sytuacjia była podobna jesli chodzi o ufo ,była identyczna ,przekazuje to nam biblia ,w tej chwili sytuacjia na świecie jest taka że Antychryst zmienił go w swoje królestwo ,upadłe anioły mogą przybrać każdą postać jaką chca ,nawet auta ,tylko z tym że w naszym wymiarze długo nie moga utrzymac tego kształtu i zaczynają wariowac ,jak state kosmiczny moze zmienić kilkakrotnie kształ ,1 jest dyskiem ,zachwile ,smok ,zachwilę cygaro ,zachwilę motyl ,za chwilę kula ,?

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

a WIESZ CHO0CIAŻ sonio JAKIM

a WIESZ CHO0CIAŻ sonio JAKIM BYTEM JEST bÓG?? Bóg nie wtrąca się w ludzkie sprawy, bo dał człowiekowi w umysle zapisaną wolną wolę... ma kontakt z własną duszą to jest własnie dzieło Boga i jego wybór.. Ty niestety idziesz do Piekła...

Strony

Skomentuj