Dziwne kule niewiadomego pochodzenia spadły z nieba w Indiach

Kategorie: 

Źródło: India Today

Obywatele z dystryktów Surendranagar, Kheda i Anand w stanie Gujarat w Indiach, donieśli o spadających z nieba metalowych kulach. Jako pierwsi poinformowali o nich mieszkańcy wioski Saila w dystrykcie Surendranagar. Kawałki zostały rozrzucone po polach, a fragmenty odnaleziono łącznie w trzech wioskach.

 

 

Dziwne czarno-srebrne metalowe kule zainteresowały sobą okoliczne Laboratorium Badań Fizycznych (LFI). Jest to rządowy instytut w ramach Departamentu Kosmosu, który prowadzi badania z zakresu nauk o kosmosie. Eksperci uważają, że dziwne metalowe kulki to szczątki satelitów. Dziwne jest tylko to, że żadna z agencji kosmicznych nie przewidziała, upadku ​​szczątków tej wielkości. Niemal zawsze w takich przypadkach, oficjalne ogłoszenie następuje na kilka dni przed incydentem.

Warto wspomnieć że do podobnych zjawisk dochodziło przed kilkoma laty. Jeszcze w 2014 roku metaliczne kule spadły w chińskiej prowincji Heilongjiang. Zidentyfikowano tam łącznie trzy takie niezidentyfikowane obiekty. W tamtym okresie, miejsce upadku tych tajemniczych obiektów zostało odizolowane. Podobno pojawiło się też tam chińskie wojsko.

Tego samego roku, podobną sferę odnaleziono w okolicy plaży Baarah na atolu Haa Alif. Również i w tym przypadku władze Malediwów przesłały na miejsce oddziały Maldives National Defense Force (MNDF). Czy te tajemnicze sfery kryją jakąś zagadkę o której nie mamy nawet pojęcia?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj