Dziwne lądowanie na Księżycu – CAŁY FILM z Kosmicznego studia !

Kategorie: 

Źródło: Argonauta.pl

Dziedzinę telekomunikacji przekazującą ruchomy obraz oraz dźwięk na odległość nazywamy „telewizją”. Sygnał odbierany jest przez odbiornik telewizyjny i przetwarzany na obraz oraz dźwięk, by następnie zostać zarejestrowanym przez nasze sensory. To co odbieramy, to co zostaje w naszych umysłach, jest przyswajane przez świadomość i podświadomość.

 

Przykładowo, jeśli pokazuje się w telewizorni lądowanie na Księżycu, to większość ludzi, odruchowo i podświadomie, wierzy w przekaz ! Przynajmniej w pierwszym momencie wydaje się nam to realną rzeczywistością. Kiedyś telewizja była tak niskiej rozdzielczości, że można było w niej pokazać prawie wszystko, a i tak ludzie wierzyli w to co tam zobaczyli. Od lat 70-tych sytuacja wcale się nie poprawiła.

Większa część ziemskiej populacji wierzy w telewizyjny przekaz. Kto by się zastanawiał nad realnością lądowania na Księżycu, to było już tak dawno, wszystko jest zaklepane, przyklepane i uzgodnione. Lądowanie miało miejsce, a wszelkie analizy doszukujące się tam anomalii muszą pochodzić od szaleńców, albo wielbicieli spisku. Świat jest prosty: z błota wyłoniły się organizmy żywe, z nich powstały istoty myślące, które zbudowały rakiety, by następnie dostać się na Srebrny kosmiczny Glob.

Sukces ludzkości, ale wpierw Amerykanów został odtrąbiony. Reszta jest nieważna. A jaka jest reszta ? Otóż po analizie wielu materiałów wideo, jakie realizowali astronauci NASA, zdjęć jakie robili, można śmiało wywnioskować o istnieniu kosmicznego ale ziemskiego studia nagraniowego ! Jest bardzo dużo materiału audio/video i foto, który to potwierdza, ale kto ma czas, a przede wszystkim chęci, by to obejrzeć i przemyśleć ?! No właśnie: chęci, bo zjawisko dysonansu poznawczego może ludzi odstraszyć od poznania prawdy.

Czy Amerykanie lądowali na Księżycu, czy może były to tylko misje bezzałogowe ? A może wszystko było wyprodukowane w tajnym studio ? Czy mieli, wtedy, w latach 70-tych, odpowiednią technologię, by dolecieć żywymi do Księżyca ? Jeden z zatrudnionych pośrednio przez NASA pracowników, miał za zadanie obliczyć prawdopodobieństw misji na Księżyc, zmienne jakie brał pod uwagę, to: możliwość zderzenie się z mikro asteroidami, usterka urządzeń, promieniowanie pasów Van Allena, ilość paliwa, możliwości pojazdu załogowego, czynnik ludzki, itp…, wyszło mu że sukces misji na Księżyc jest tak mały, iż jest ona skazana na porażkę.

Tym człowiekiem jest Bill Kaysing, prawdziwy naukowiec z krwi i kości. Kierownik „Publikacji technicznych Rocketdyne„. Po wielu latach własnego śledztwa całkowicie odrzucił oficjalną wersję NASA, dotyczącą lądowania Amerykanów na Księżycu. W jego opinii to się nie mogło wydarzyć, przynajmniej tak jak to przedstawia agencja lotów kosmicznych USA. Jak wspomnieliśmy, dowodów na potwierdzenie tego typu twierdzeń jest bardzo duża liczba, dlatego proponujemy państwu pełną wersję filmu o „Kosmicznym Studio Nagraniowym„. Wcześniej mogliście zobaczyć jedynie zwiastun tego materiału, wreszcie możemy zaprosić was polskojęzyczny pełny dokument, opowiadający o dziwnym lądowaniu Amerykanów, ale czy aby na pewno na Księżycu ?

Dziwne lądowanie na Księżycu - CAŁY FILM z Kosmicznego studia !

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dużo faktów wskazuje,

Bardzo dużo faktów wskazuje, że lądowanie na Księżycu było gdzieś na Ziemi, w jakimś studio, podobnie można to zagadnienie rozpatrywać z punktu możliwości technicznych jakimi dysponowała ludzkość w latach 1970 ! A były to czasy "tranzystora łupanego" ! Nie wiadomo nawet, czy istniała szanasa na pełne misje bezzałogowe duzych statków kosmicznych, takie które mogły wylądować na Księżycu i odlecieć stamtąd bezpiecznie i z sukcesem po wykonaniu badań gruntu, docierając do Ziemi..., bo przecież to się nie udaje dziś z Marasem. Jedyne co potrafią ci  z NASA, to wysyłać misje małych pojazdów, ale tylko w jedną stronę !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Leon

 

 

 

Loty na Księżyc odbywały się w okresie Zimnej Wojny i nie mogły się nie udać. Amerykanie zdawali sobie sprawę że po drugiej stronie są bazy obcych, ale nie wiedzieli jak zareaguja. Postanowili zdublowac lot w studio stąd te nie porozumienia, w rezultacie loty się odbyły. Projekt Apollo był zaplanowany do roku 1999 i obejmował budowę baz na innych planetach, ale obcy nie wyrazili zgody i projekt padł, żeby to niewyszlo najaw sami zamówili książkę że nigdy nie byli na Księżycu. Książka plus studio rozwiązały problem do dziś trwają debaty byli nie byli.

https://youtu.be/i-nNM9rS-04?t=1844

https://youtu.be/wn1Lfp9R1m8?t=237

Portret użytkownika lipka

Już moja śp. babcia w czasie

Już moja śp. babcia w czasie tej telewizyjnej bezpośredniej transmisji z lądowania na Księżycu mówiła: "nie wierzta w to co pokazują bo to nieprawda"; z kolei po przemianach '89 roku mój śp. dziadek mówił: "do tej pory rządził kler a teraz będzie rządzić mafia". I jak tu nie wierzyć starszym.

Portret użytkownika Znawca

Ludzie którzy się nie

Ludzie którzy się nie interesują tymi rzeczami uwierzą w każde kłamstwo które wyprodukuje USA ! A kiedyś było łatwiej, telewizja była w latach 1970 wyświetlana na kineskopach, które były bez rozdzielczości ! kombinowali i wykombinowali, a ludzie w to uwierzyli ! Niby kto miał sprawdzić czy dolecieli do Księżyca ? Nikt nie mógł tego sprawdzić ! Rosjanie nie mieli wtedy satelit które by śledziły pojazdy w kosmosie !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Funky Koval

Nie ma takiej mozliwosci zeby

Nie ma takiej mozliwosci zeby glos sie rozchodzil w kosmosie ! nie mogl sie przedostac przez rekawice i cialo kosmonauty. Dzwiek musial leciec poprzez powietrze studia ! Sprawdzcie sobie to w eksperymencie, zreszta dzisiejsi kosmonauci pracujacy na ISS w czasie spacerow nie powoduja zadnych slyszalnych dzwiekow co mozna sprawdzic na filmach NASA !!!

Portret użytkownika Kaja Alexandrowicz

..43:00 - a gdyby w tej linii

..43:00 - a gdyby w tej linii przebiegała pusta przestrzeń? Chodzi mi o to, że na zdj widać obraz dwuwymiarowy a to co fotografujemy (3jwymiar) "spłaszcza"się.Gdyby ta prostopadła ściana była wysoką ścianą, która znajduje się zaraz za dużym spadkiem terenu, na którym stoją astronauci...? Tak jak robi się fotki wysokich gór, które znajdują się w b.bliskiej odległości od wzniesienia na którym fotograf się znajduje(na zdjęciu taki widok się spłaszcza i widać jak zwykłą ścianę w bliskiej odległości, gdy w rzeczywistości między obiektem(ścianą)  a fotografem jest "duża dziura, z której ta ściana wyrasta". Gdyby wyobrazić sobie, że w tej linii przebiega długi wąski "wąwóz"a za nim ta wysoka ściana, czy nie mogłoby  również to sprawiać wrażenie tej linii?..(pomijam tu samą ideę filmu- z którą po obejrzeniu kilku wcześniej dokumentów na YT człowiek zaczyna chcieć się zgodzić).

Strony

Skomentuj