Dziwne latające kamienie uwiecznione w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W pobliżu miejscowości Slade Community w hrabstwie Powell w stanie Kentucky (USA) miała miejsce dziwna obserwacja. Okolica ta słynie z pięknych krajobrazów i często przyjeżdżają tam turyści, zwłaszcza wspinacze wspinający się po skałach w wąwozie rzeki Red River.  To właśnie jeden ze wspinaczy zrobił to niezwykłe zdjęcie.

 

Mężczyzna fotografował swoich znajomych - kobietę i dziewczynkę - stojących na skraju urwiska. Dopiero potem przeglądając zdjęcia zauważył anomalię w prawym górnym rogu tego ujęcia. Ten turysta zrobił w tym miejscu kilka zdjęć jedno po drugim, ale tylko na jednym z nich znajdowały się te trzy kamienie, które zdawały się szybować w powietrzu. 

 

To, że są to kamienie, a nie owady, które wpadły w kadr, jest wyraźnie widoczne. Co więcej, takiego wyraźnego zdjęcia nie można uzyskać, jeśli ktoś po prostu podrzuci kamienie w powietrze podczas jego wykonywania. Pojawiły się sugestie, że te rzekome kamienie to po prostu UFO. Sprawą zainteresowali się już specjaliści z amerykańskiej grupy badaczy zjawisk paranormalnych MUFON , którzy również nie byli w stanie podać logicznego wyjaśnienia tego, co znalazło się na tym zdjęciu.

Według nich przedmioty te wyglądają jak zwykłe kamienie, ale nie wiadomo dlaczego wisiały w powietrzu i dlaczego nie były widoczne na innych fotografiach. Według jednej z hipotez, ten turysta uchwycił moment błędu w hologramie, matriksie. Ostatecznie teoria, że ​​wszyscy żyjemy w jakiejś symulacji - programie komputerowym - z roku na rok zyskuje na popularności.  

 

Warto również zadać sobie pytanie dlaczego obiekty te przypominały kamienie. Zwolennicy teorii rezerwatu, zakładającej, że Ziemia jest rodzajem kosmicznego ZOO, twierdzą, że obcy, którzy nas "hodują" i "chronią", obserwują nas w najlepszy sposób jaki potrafią, a udawanie kamieni, które na dodatek można dostrzec tylko za pomocą aparatu fotograficznego, to dobry sposób kamuflażu.

Być może istnieje jednak całkiem przyziemne rozwiązanie tej dziwnej obserwacji. Obecnie jednak nie jest ono znane.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

To są prawdopodobnie istoty

To są prawdopodobnie istoty hylemorficzne, które mogą przybierać każdą formę ! A tak przy okazji za jakiś czas zamkną kanał homosapiens na YouTube, wściekli się za film o masońskiej przepowiedni zniszczenia Izraela ! Już niebawem bo mi napisali...

Tajemnica biblijnej symboliki istot z innego wymiaru

https://youtu.be/-AXb-_n4pZY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj