Dziwne miraże pojawiły się na niebie nad Zagrzebiem

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Zagrzebiu na niebie w chmurach, widziano dziwny miraż przedstawiający jakieś budynki.  Wieżowce pojawiły się ponad chmurami.

 

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia 2016 roku. Na niebie nad stolicą Chorwacji, nagle pojawił się dziwny rozmyty budynek, a potem kolejne.

 

Zwrócono uwagę, że podobne dziwne zjawisko miało miejsce w ubiegłym roku, w mieście Foshan, w prowincji Guangdong w Chinach. Już wtedy zastanawiano się czy to optyka, czy jakieś projekcie z innych wszechświatów? Nie można też wykluczyć, że prawda jest nieco bardziej prozaiczna. To tajemnicze zjawisko w chmurach to tak zwany 'Miraż'.

Miraż z Chin

Jest to złudzenie optyczne, które mogą być widoczne na lądzie i na morzu. Dochodzi do niego wtedy, gdy promienie świetlne przechodzą przez warstwy powietrza o różnych temperaturach. Czasami odbicie optyczne i inwersja mogą powodować soczewkowanie, co powoduje upiorne obrazy odległych obiektów w chmurach lub powyżej nich.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika olo

A może to skutek

A może to skutek eksperymentów z wykorzystaniem wielkiego zderzacza hadronów, być może nasza czasoprzestrzeń zderzyła się z inną czasoprzestrzenią i oba swiaty ulegną stopniowej  zagładzie. Naukowcy nie są w stanie tego naprawić, bo nie zdawali sobie, że można tak łatwo zniszczyć tą czasoprzestrzeń. Tak to jest jak się daje dziecku guzik od broni atomowej. Panie chroń nas od Trampów i jemu podobnych szaleńców.

Portret użytkownika Kae Mka

u nas od miesiaca sie

u nas od miesiaca sie pojawiaja oczy na niebie i rozne dziwne zjawiska ostatnio byly 2slonca ale [ciach] z innemedium nawet nie sprawdza wyslanych przeze mnie zdjec Pozdrawiam

Strony

Skomentuj