Dziwne obiekty nad Australią i Niemcami

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Bardzo nietypowe zjawisko na niebie zarejestrowano w odstępie mniej więcej dwóch tygodni zarówno w Australii jak i w Niemczech. Nagrania przedstawiają prawdopodobnie ten sam obiekt. Można powiedzieć, że oba obiekty wyglądają na cylindryczne.

 

Pozornie może to wyglądać jak lecący samolot z nietypową smugą kondensacyjną, ale smugi raczej nie lecą razem z samolotem, a tak to wygląda. Szczególnie na nagraniu z Niemiec.

W obu przypadkach zaobserwowano, że obiekt w pewnym momencie znika, co dodatkowo wyklucza hipotezę dziwnej smugi kondensacyjnej. Skoro to jednak nie był samolot to, co zaobserwowano?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna, ale biorąc pod uwagę wystąpienie tych zjawisk w odstępie 18 dni raczej wyklucza, że było to zwykłe złudzenie optyczne.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika LeszekOO

Pewnie tak :) Chełmża -

Pewnie tak Smile Chełmża - mieszkańcy tejże mogli się poczuć urażeni moją niedbałością w zapisywaniu nazwy ich miejscowości za co ich przepraszam , reszcie którym to przeszkadzało radzę nie zwracać na to uwagi nie to było istotne w moim wpisie . Chyba że lubią się czepiać Smile takich mam w "głębokim"poszanowaniu . 
 

Portret użytkownika Satori

Dokładnie tak sam obiekt jak

Dokładnie tak sam obiekt jak na filmie #2 widzieliśmy. 19 maj ja i moja dziewczyna byliśmy w parku w luboniu k/Poznania. Śledziliśmy go wzrokiem, ale kiedy schował się za chmurą już za niej nie wyleciał. Leciał na zachód..

Portret użytkownika zibi1973

ONI latają ,ale jak ludzie

ONI latają ,ale jak ludzie się obudzą że nie są sami to z podziwu nie wyjdą,rządasy dobrze wiedzą ale wszystko uciszają,wyśmiewają,kiedy wreszcie ludzie przestaną być oszukiwani to stracą wiare do rządzących i poprostu ich oleją 

Portret użytkownika dBx

W przypadku pierwszego filmu

W przypadku pierwszego filmu to już jest po prostu nudne, TO JEST SAMOLOT - ZWYKŁY LINIOWIEC W ODLEGŁOŚCI NP. 100KM ! Nisko nad horyzontem, widzimy go i jego smugę kondensacyjną z tyłu, a więc jest ona pozornie bardzo krótka ale to złudzenie optyczne.
Każdy kto mieszka "pod korytarzem", który jest na kierunku zachodnim, jak np. w Poznaniu zna to zjawisko, świetnie to widać tuż po zachodzie na czystym niebie, tuż nad horyzontem, samoloty wyglądają jak komety, są w rzeczywistości nad Świebodzinem albo nawet już nad Odrą ale są jeszcze widoczne właśnie w tej postaci jak na pierwszym filmie.
A drugi to cholera wie co to ? Takie rzeczy też czasami fruwają, także nad Poznaniem !

Portret użytkownika kija

Ciekawe zjawisko, wygląda to

Ciekawe zjawisko, wygląda to tak jak by, albo śmieć kosmiczny palił się w atmosferze, albo jakiś bliżej niezidentyfikowany obiekt wchodził w nadprzeszczeń. Możliwe że ziemski albo pozaziemski, ale stawiał bym na jakiś ziemski obiekt pojazd kosmiczny.

Portret użytkownika oświecony

za niedługo jak grad

za niedługo jak grad wielkości strusiego jajka spadnie komuś na głowe to też będą mówić ludziom że to złudzenie optyczne albo halucynacje, albo jak lasy się będą palić to też nasze halucynacje lub psychiczne urojenia i najlepiej powiedzieć bezmózgowym ludziom że sami sie sparzyli.

Portret użytkownika LeszekOO

W dniu 16 maja byłem

W dniu 16 maja byłem świadkiem przelotu takiego obiektu nad trasą nr 1 na wysokości Chełmrza-Warszewice ok godz 12 . Kierunek północno-zachodni . Tak więc nie tylko tam był widziany . Niestety nie miałem możliwości zarejestrowania tego obiektu . 

Portret użytkownika Koral

Takie samo widziałam 18 maja

Takie samo widziałam 18 maja nad Częstochową....przelatywały dwa, w odstępie moze 10-minut czasu,kierunek lotu obu obiektów był ten sam i też północno -zachodni.Pierwszy raz widziałam takie cylindryczne, jest wiele podobnych obiektów,lecz te są kuliste rozpalają sie lecąc-poszerzają jasność i za chwile gasną,aby za jakiś czas znów sie rozświetlić,wtedy świecą kolorami,zielonym,czerwonym i pomarańczowym,te światła padają w dół,co wygląda jak wiszące nogi...ciekawe zjawiska i jest ich coraz więcej...

Portret użytkownika Kruczysko

Cos bardzo podobnego

Cos bardzo podobnego widzialem wraz ze swoją kobietą 18stego maja (sobota) lecące z północnego zachodu na południowy wschód okolo godziny 19stej30 nie pamietam dokładnie, przelatywało akurat obok dobrze widocznego wtedy swierzego księżyca :). Obiekt byl; cylindryczny, nie wiem czy bialy bo raczej odbijal swiatło co dalo taki efekt, lecial jednostajnie, dosc wolno i prosciutko bez wygibasow ale samolot to nie byl na bank. Co to bylo? Nie wiem ale skoro nie wiem to dla mnie NOL. obsewrwowałem tak długo jak sie dało czekając az przyspieszy ale zniknąl w oddali za chmurami i stracilem go z oczu Smile Fajne to coś bylo :), jak biały rulon papieru, zadnych skrzydel tylko biala rolka Smile
Pozdrawiam
Kruk.

Skomentuj