Dziwne obiekty UFO widziane na Hawajach

Kategorie: 

Źródło: KHON2 News na youtube.com

Mieszkańcu Oahu, jednej z największych wysp na Hawajach, w nocy z 19 września byli świadkami pojawienia się na niebie UFO. Na niebie zaobserwowano trzy jasne obiekty, a następnie kilkadziesiąt osób zobaczyło je z rożnych części wyspy.

Wystraszeni mieszkańcy zaczęli masowo dzwonić do Federalnej Administracji Lotniczej z pytaniami o to, czym są świetliste obiekty błąkające się po niebie. Przedstawiciele władz odpowiedzieli, że na niebie nic nie ma, ponieważ nic nie wykazują ich radary.

Obywatele odwołali się do przedstawicieli Gwardii Narodowej na Wyspach Hawajskich oraz do dowództwa amerykańskiej armii w bazie wojskowej Schofield, lecz to także nie przyniosło żadnych rezultatów – jednostki nie chciały niczego komentować. Dowody obserwacji Hawajczyków to jedynie wykonane nagrania.  

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jak państwo pamiętają

Jak państwo pamiętają pojawiły się artykuły na innymedium o rzeczywistości singularitalnej, będzie to czas kiedy ludzkość połączy się z sztuczną inteligencją, o której prawdopodobnie wspomina Biblia w Apokalipsie... Możliwe że UFO, albo ich część przybywają z takiej rzeczywistości, są w tym przypadku "umysłami" załadowanymi do ich specjalnych "urządzeń", możliwe iż przynajmniej część tych zjawisk ma związek z "załadowanymi umysłami" ufonautów do "pojazdów astralnych...?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

Scarlet dziś opisywany przez

Scarlet dziś opisywany przez ciebie koniec świata i pochwycenie chrześcijan, bo mamy już 23 września...

czekam od rana i nic a póżno się robi... o której dokładnie godzinie można pochwycić wreszcie te chrześcijanki za dupę?

Portret użytkownika Woli89

Te światła to na pewno nie są

Te światła to na pewno nie są flary, ponieważ nie opadały i zwykłe flary z samolotu nie dały by rady oświetlić wzniesienia za miastem. Widać to dokładnie 0:36 na filmiku gdy jest zrobione zbliżenie. A co to dokładnie było to nie mam pojęcia.

Pozdrawiam Smile

Skomentuj