Dziwne obserwacje obłoków w kształcie litery V

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W ostatnią niedzielę, gdy wszystkie oczy były skierowane na zaćmienie księżyca, doszło do kilku innych intrygujących zdarzeń. W kilku miejscach oprócz superksiężyca uwagę obserwatorów przykuły niezwykłe obłoki w kształcie litery V.

 

Niezwykłą chmurę widziano w Kalifornii. Są doniesienia, że widziano ją w okolicy Los Angeles. Grupa ludzi obserwowała niezwykłe zjawisko krwawego księżyca z zaćmieniem, a dziwny obłok zauważyli dopiero wtedy gdy srebrny glob skrył się za chmurami.

Niektórzy sugerują, że był to jakiś zamaskowany statek kosmiczny. jak dowód ostateczny podają fakt, że jednemu ze świadków udało się wykonać ujęcia smartfonem, na których widać jakby z trójkątnego obiektu emitowana była jakaś wiązka energetyczna.

 

Kolejna podobna obserwacja tego samego dnia również miała miejsce w Kalifornii, ale w okolicach Laguna Beach. Z tej perspektywy obiekt wyglądał jak wielka litera V. Niestety zdjęcia dokumentujące to zjawisko nie są zbyt udane.

Dużo lepiej wygląda zdjęcie tej niezwykłej struktury uchwycone w okolicy Carson w hrabstwie Orange. To co widać na niebie ma wyraźny wzór litery V jakby wyrżniętej w chmurach. Wygląda to jak sztuczny twór, może jest tam jakiś obiekt, albo grupa obiektów, które ukrywają się przed oczami ludzi stosując jakąś formę kamuflażu.

Wiele zdjęć przedstawiających tą ciekawą obserwację wykonali również świadkowie z miejscowości Arnaheim Hilss również w Kalifornii. Tam też mnogość relacji zawdzięczamy zainteresowaniem jakie wzbudził krwawy księżyc żniwiarzy. Tymczasem gwiazdą wieczoru dla wielu z nich był właśnie wielki regularny obłok w kształcie V.

W grudniu zeszłego roku i w styczniu bieżącego roku podobną obserwację dokonano również na niebie nad Teksasem i nad Francją. Obie obserwacje wyglądały bardzo podobnie i przedstawiały regularny pełny trójkąt. Potem w marcu również podczas zaćmienia, ale tym razem Słońca, zaobserwowano podobną trójkątną chmurę, która uformowała się na niebie. Mnogość takich obserwacji i brak dobrych wyjaśnień odnośnie tych niezwykłych anomalii powoduje, że obserwacje te pozostają niewyjaśnione.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj