Dziwne obserwacje obłoków w kształcie litery V

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W ostatnią niedzielę, gdy wszystkie oczy były skierowane na zaćmienie księżyca, doszło do kilku innych intrygujących zdarzeń. W kilku miejscach oprócz superksiężyca uwagę obserwatorów przykuły niezwykłe obłoki w kształcie litery V.

 

Niezwykłą chmurę widziano w Kalifornii. Są doniesienia, że widziano ją w okolicy Los Angeles. Grupa ludzi obserwowała niezwykłe zjawisko krwawego księżyca z zaćmieniem, a dziwny obłok zauważyli dopiero wtedy gdy srebrny glob skrył się za chmurami.

[ibimage==25357==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Niektórzy sugerują, że był to jakiś zamaskowany statek kosmiczny. jak dowód ostateczny podają fakt, że jednemu ze świadków udało się wykonać ujęcia smartfonem, na których widać jakby z trójkątnego obiektu emitowana była jakaś wiązka energetyczna.

 

Kolejna podobna obserwacja tego samego dnia również miała miejsce w Kalifornii, ale w okolicach Laguna Beach. Z tej perspektywy obiekt wyglądał jak wielka litera V. Niestety zdjęcia dokumentujące to zjawisko nie są zbyt udane.

[ibimage==25358==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dużo lepiej wygląda zdjęcie tej niezwykłej struktury uchwycone w okolicy Carson w hrabstwie Orange. To co widać na niebie ma wyraźny wzór litery V jakby wyrżniętej w chmurach. Wygląda to jak sztuczny twór, może jest tam jakiś obiekt, albo grupa obiektów, które ukrywają się przed oczami ludzi stosując jakąś formę kamuflażu.

[ibimage==25359==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wiele zdjęć przedstawiających tą ciekawą obserwację wykonali również świadkowie z miejscowości Arnaheim Hilss również w Kalifornii. Tam też mnogość relacji zawdzięczamy zainteresowaniem jakie wzbudził krwawy księżyc żniwiarzy. Tymczasem gwiazdą wieczoru dla wielu z nich był właśnie wielki regularny obłok w kształcie V.

[ibimage==25360==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W grudniu zeszłego roku i w styczniu bieżącego roku podobną obserwację dokonano również na niebie nad Teksasem i nad Francją. Obie obserwacje wyglądały bardzo podobnie i przedstawiały regularny pełny trójkąt. Potem w marcu również podczas zaćmienia, ale tym razem Słońca, zaobserwowano podobną trójkątną chmurę, która uformowała się na niebie. Mnogość takich obserwacji i brak dobrych wyjaśnień odnośnie tych niezwykłych anomalii powoduje, że obserwacje te pozostają niewyjaśnione.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj