Dziwne protuberancje albo kolejny dowód na "tankujące" ze Słońca UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Solarne obserwatoria kosmiczne, co jakiś czas nadsyłają zdjęcia przedstawiające niezwykłe rzeczy. W pobliżu tarczy słonecznej regularnie pojawiają się anomalie uważane za dowody na to, że jest tam sporo obiektów, których pochodzenia nie sposób wyjaśnić. Regularnie dochodzi też do zjawisk, które są opisywane jako "tankowania ze Słońca", których rzekomo dokonują te hipotetyczne pojazdy.

 

Jedna z najbardziej Intrygujących teorii spiskowych zakłada, że nasze Słońce, tak jak i inne gwiazdy, są de facto częścią wielkiej sieci transportowej. Ludzie wierzący w to, twierdzą, że są liczne dowody wskazujące na to, że w pobliżu naszej dziennej gwiazdy, bardzo często, pojawiają się niezidentyfikowane pojazdy, które zdają się w jakiś sposób czerpać energię ze Słońca

Dla większości astrofizyków, to co przesyłają na Ziemię solarne obserwatoria takie jak SOHO czy SDO, to najwyżej kolejne erupcje plazmy z powierzchni gwiazdy, lub tak zwane artefakty obrazu wynikające z błędów matryc CCD używanych w tych urządzeniach. Jednak dla ufologów są to dowody na to, że w pobliżu naszej gwiazdy dochodzi do regularnej aktywności UFO.

 

Jeden z najbardziej zdumiewających przypadków miał miejsce 2 maja 2016 roku, kiedy to doszło do kolejnego "tankowania" plazmy ze Słońca. Tak jak w poprzednich przypadkach można było polemizować czy kształt zasysający coś ze Słońca jest protuberancją tak w tym przypadku sytuacja jest dużo bardziej tajemnicza, bo tego typu struktury plazmy jak to co widać, są czymś bardzo nietypowym.

Powyższe nagranie zostało podobno wykonane za pomocą satelity Solar Heliospheric Observatory (SOHO). To kolejny już obiekt pobierający coś z naszej gwiazdy, zaobserwowany w ciągu ostatnich kilku lat. Poprzednie anomalie tłumaczono zwykle jako protuberancje słoneczne.

 

Poza tym zwraca się często uwagę, że NASA notorycznie coś zakrywa w pobliżu tarczy Słońca, za pomocą czarnych kwadratów. Ta cenzura jest niezrozumiała dla większości ekspertów z dziedziny ufologii i bywa przedstawiana jako dowód na to, że w pobliżu Słońca dzieje się więcej ciekawego niż nam się to przedstawia oficjalnie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dareczek

Łeeee, pic na wodę,

Łeeee, pic na wodę, fotomontaż. No i dlaczego obraz się trzęsie jakby był kręcony z ręki? Inne filmiki zmontowne z fotografii SOHO jakie widziałem, były stabilne jak skała, tylko płynność była przypadkowa. Tu jest dokładnie na odwrót. No i to niby ufo było by wielkości Saturna lub Jowisza.

Skomentuj