Dziwne światła nad amerykańską bazą wojskową w Tinker

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy okolic Oklahoma City byli wczoraj świadkami niezwykłego wydarzenia. Jeden ze świadków stwierdził, że w godzinach porannych, jeszcze przed świtem zaniepokoił go blask jaki dobiegał ze strony pobliskiej bazy Tinker Air Force Base.

 

Sam świadek twierdzi, że przypuszczał początkowo, że błyski to burza, ale gdy wyszedł na zewnątrz zdał sobie sprawę, że ma do czynienia z czymś innym. Inni mieszkańcy również byli zszokowani i padały nawet stwierdzenia, że to coś paranormalnego.

 

Niektórzy sugerowali, że to, co widać było na horyzoncie wyglądało jak jakiś atak i oczywiście nie zabrakło takich, którzy używali w tym kontekście skrótu UFO. Sprawa ta była na tyle spektakularna, że zainteresowała miejscowe media, które poprosiły o wyjaśnienia rzecznika bazy wojskowej w Tinker.

Z jego oficjalnego wystąpienia wynika, że to, co zaobserwowali mieszkańcy to nic nadzwyczajnego, po prostu eksplodowały dwa transformatory. To właśnie to zdarzenie obserwowane z pewnej odległości wyglądało tak niezwykle, że uznano to za zjawisko paranormalne. Ciekawe czy wszyscy w to uwierzą.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Często się słyszy że ufo

Często się słyszy że ufo skrywa swoją tajemnicę, jest zjawiskiem okultnym. Jednak podejrzewam, że najbardziej jest zwiazane z polityką, z ludzmi u władzy ! To za ich pomocą UFO byty wpływają na bieg wydarzeń, politycy muszą być podłączeni do ufo najbardziej, ono ich "karmi" w jakichś sposób. Wpływ ufo na umysły społeczeństwa jest ogromny ! Tak jak politycy tak ufo ma swoje cele by sterować społeczeństwami ! Dlatego w jakiejś nieznanej nam mierze politycy są związani z tymi istotami ! Zresztą należą do organizacji okultystycznych, boją się oficjalnie przyznać że wykonują ich polecenia ! Politycy są uzależnieni od wielu rzeczy dlatego łatwiej nimi strować poprzez psychikę w czym się specjalizuje ufo, zwłaszcza gdy należą do tajnych organizacji, a te są ich narzędziami ! Wielu polityków na jakimś szczeblu wrtajemniczenia doznaje "mocy", pochodzić ma ona od nadprzyrodzonej istoty/istot. Po wtajemniczeniu i uznaniu że dany polityk spełnia oczekiwania organizacji wpaja się takiemu, że należy do kasty wybranych, do grupy "bogów" !
http://popotopie.blogspot.com/2013/12/synowie-bozy-czy-synowie-seta-czerwoni.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

znowu dziwne rzeczy

znowu dziwne rzeczy wypisujesz Homo Kamienna Głowo - gdzieś tam wystrzelił sobie transformator a ty niezdrowo podniecony zaraz piszesz:
1. "zjawiskiem okultnym" - he he no sorry ale to zabrzmiało jakby to napisał plemiel
2. "politycy muszą być podłączeni do ufo najbardziej - ono ich karmi w jakis sposób" - masakra Homoś spójrz na taką na przklad poseł Grodzką - ona jest politykiem ale na rany... jej nie karmiło ufo, nasionami też jej nie karmiono - nie widzisz że ona jest ssakiem i aby tak podrosnąć musiała się do czegoś przyssać aby się wykarmić? ciężko byłoby jej przyssać się do ufo...
3. "tajne organizacje", "organizacje okultystyczne" - to się nazywa żydomasoneria Kamienna Głowo - to , co daje dostęp politykom do koryta już od bardzo dawna ma nadaną prawidłową nazwę... żydomasoneria Homo...

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to ufo a nie

Jeżeli to ufo a nie transformator, chociaż może być transformator, bo efekt transformatorowy jakby,  to  kolejny przypadek do wielkiej, przeogromnej bazy danych z której nic nie wynika, przynajmniej dla wielu zainteresowanych tym zjawiskiem. Przylatują i odlatują. Gdy się przebada jednak wzięcia to wyłaniać się zacznie inny obraz tzw. "kosmitów" !
http://popotopie.blogspot.com/2014/04/zagadka-ludzkosci-przedpotopowych-ile.html
Jednak najciekawsze badnia są tymi, prowadzonymi przez ufologów na ufologach ! Najstraszniejszą rzeczą dla ufologów byłoby odkrycie, że są nieświadomie (lub świadomie do jakiegoś stopnia) pod kontrolą tych istot ! Byliby kontakterami propagującymi daną opcję światopoglądową.  Gorszym mogłoby być już tylko odkrycie, że są inkarnowanymi ufonautami z jakiegoś piekielnego miejsca w kosmosie, albo że się jest ufonautom inkarnowanym w ludzkie ciało, a wcześniej się porywało ludzi dla jakichś experymantów by ratować własny zniszczony gatunek  ! Jak mało brakuje by ludzie stali się cywilizacją GMO ufo ?! Bardzo niewiele, wystarczy kilka odkryć genetyków by łączyć małpy i ludzi lub wszelkie zwierzęta z ludzmi i uzyskiwać dziwaczne hybrydy. Potem kilka odkryć w ramach technologii świadomości i rzeczywistości innowymiarowych i już asymilacja dokonana ! Można odlatywać ! Odlatywać z tej rzeczywistości do innej, podziemnej...?  Ale po co odlatywać ? Taki przymus, bo na to miejsce musi wejść kolejna ekipa ludzi czystych genetycznie ! Zaczynać od nowa podróż poprzez czas by się ratować i zyskiwać człowieczeństwo wraz ze zbawieniem pochodzacym od Stwórcy tego świata, tej rzeczywistości. Ci co nie dali rady rozpoznać prawdy czyli Zbawienia musieliby być asymilowani. Czy taka jest cykliczność ? Czy magiczne UFO oko z lasu Rendlesham to "Oko Saurona" ?
http://popotopie.blogspot.com/2014/05/dochodzenie-w-sprawie-ludzkosci.html
bardzo ważny z serii zamieszczonych tu filmów (język polski), które powinni państwo zobaczyć by się zapoznać lepiej z UFO i jej tajemniczymi załogantami:
https://www.youtube.com/watch?v=827ZHe0gduw 
Ich ciągłe zainteresowanie naszą rozrodczością może nasuwać tylko jedno skojarzenie. Zajmując się dokładnym tłumaczeniem niektórych ustępów przekazów starożytnych, natknąłem się na określenie które znakomicie oddaje to co się dzieje podczas porwań do ufo. Kim są „Synowie Boga”, którzy nie kierują się żadnymi zasadami małżeńskimi, tylko urokiem piękności „córek człowieczych” oraz dowolnym i nieograniczonym „zbliżaniem się do nich, by te im rodzi­ły? Więcej tu:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika olaboga

zauważyłem, że ludzie już

zauważyłem, że ludzie już każde jedno światełko pojawiające się na niebie uważaja za ufo lub coś nadnaturalnego...a juz w szczegolnosci kolo baz wojskowych. Wiadomo, że technologia nie stoi w miejscu i zawsze coś nowocześniejszego skonstruują... gdyby ci ludzie nie znali reflektorów dyskotekowych i zobaczyliby na niebie dwa okregi zataczajace kółka a pod nimi delikatny strumien swiatła to równiez by pomysleli, ze to pozaziemska technologia.  Takim ludziom polecam przeprowadzić się z dala od baz i lotnisk wtedy nie beda widywać takich rzeczy Smile

Strony

Skomentuj