Dziwne światła widziane nad Francją

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Wczoraj w okolicy Marsylii we Francji, zaobserwowano niezwykłe światła. Widniały na niebie wyraźnie utrzymując trójkątny szyk.

 

Obserwacja została dokonana 7 lipca w godzinach wieczornych. Według informacji z francuskiego Internetu świadek wykonujący to nagranie znajdował się w nadmorskiej miejscowości Martigues.

Po chwili obserwacji światła powoli odleciały w jednym szyku i więcej już tego nie widziano. Jako jedna z mżliwych hipotez podawane jest, że mogły to być śmigłowce, ale widać w pewnym momencie helikopter przelatujący przed tymi obiektami i nie wydaje sie, żeby były to podobne źródła światła.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Iza

Witam wczoraj po 21 widziałam

Witam wczoraj po 21 widziałam światła ktoś nagle się pojawiły w jednym szyku a później znikły i tak 3 razy praktycznie w jednej linii na jednej szerokości. Dziwne zjawisko nim wiem co to ale na bank nie samolot lądujący bo nie ma nigdzie lotniska.. Za każdym razem wyglądało to inaczej. Najpierw takie 5 świateł 2 na dole. później tylko 4 a na końcu 3, i znikło to całkiem .

Portret użytkownika zielonawyspa

"dlaczego wszelkie badania

"dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika pasjonat

Wyobraz sobie jak wygladac

Wyobraz sobie jak wygladac bedzie konsrocjum ktore jako pierwsze opanuje technologie ktorej nie mamy, czy to wojsko, czy to firmy logistyczne, czy eksplorujace uklad sloneczny...
Widzę $$$$$$$$ i trzymanie pod butem, wyobraz sobie także co gdyby Chiny albo Korea albo Rosja albo Iran dostaly taka technologie np przed USA
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ArDoR

"wyobraz sobie także co gdyby

"wyobraz sobie także co gdyby Chiny albo Korea albo Rosja albo Iran  dostaly taką technologie np przed USA"
... zniknęło by baaardzo dużo samolotów, może nawet pociągów i autobusów...
a tak na marginesie, ciekawe czy przesłuchano Davida Copperfielda na okoliczność zaginięcia Malezyjskiego MH370.
 

Portret użytkownika pasjonat

Pozniej poszukam fotki


Pozniej poszukam fotki zrobionej przed Białym domem, samoloty podchodzace do ladowania wlasnie tak wygladaja jak na zdjeciu z artykulu. Dla obserwatora wyglada to jakby 5-6 swiatel w linii tworzylo plaski obiekt

Myślę, więc jestem...

Nie bądź obłudnikiem wobec ludzi i zwróć uwagę na swoje wargi!

Strony

Skomentuj