Dziwne światła wypatrzono nad Pensylwanią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Świadek, Stephanie Wilkerson, twierdzi, że rozkoszowała się lampką wina na swojej werandzie, gdy nagle popatrzyła w niebo i dostrzegła coś dziwnego. Początkowo uznała, że to, na co patrzy to samolot, ale gdy światło zaczęło zmieniać kolory i poruszało się w nietypowy sposób, zrozumiała, że ogląda coś niezwykłego.

 

Aby potwierdzić, że to, co widzi nie jest przywidzeniem, poprosiła swojego męża i sąsiada. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że widzą to samo. Sąsiad był zdumiony, ale twierdził, że to, co oglądają to zapewne któraś z planet. Zaskoczyło go tylko to, że obiekt nagle zmienił kolor.

 

Amerykanka zadzwoniła też na policję, do Lower Paxton Township Police. Posterunek przysłał oficera, który również stał się świadkiem obserwacji. Policjant poinformował o obiekcie lokalne lotnisko. Jednak kontrolerzy lotu zdementowali, że we wskazanym miejscu widzą cokolwiek na radarach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

nooo, owszem, takie zjawisko

nooo, owszem, takie zjawisko w tym wypadku jest jak najbardziej prawdopodobne...wiem to z doświadczenia, jak już kiedyś wspominałem, było to w okolicy świąt jakichśtam...wracając późno z uroczystej libacji, nagle i niespodziewanie, najechała na mnie ...latarnia...po zderzeniu czołowym też widziałem dziwne światła...pulsowały i goniły jak popier....ne ,a co ciekawe jak już światła zgasły i szok minął, baniak mi nadal pulsował...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Ulmus...no witaj, dzie żeś

Ulmus...no witaj, dzie żeś się uchował tyle czasu ;), a w kwesti twojego posta, to przecież wypowiedziałem się pod artykułem o kobiecie delektującej się winem i widzącej światła, prawda?...artykuł nie jest o "wszystkich doniesieniach dotyczących pojawiania się dziwnych świateł"

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika TheOgoras

hahaha tak sie składa  że

hahaha tak sie składa  że troche jednak rozumiem ,ale przyznaje ze nie sluchałem uważnie bylem bardziej skupiony na obrazie, no co chciałem w końcu jakiś ufo zobaczyć a tu lipa i zwracasz uwagę ze niby świadek był i jakiś dziadzio  to relacjonuje a ja myslałem że porucznik zapytam czemu nie owy świadek? i czy policja to już kamer niema ?  tak wogóle to reporter jest najlepszy wspomina na koncu ze w okolicy lataja drony ale akurat tego dnia nie latały hehehe , moja ocena reportażu jest taka że i tak przekaz jest przerobiony miałem juz doświadczenia z udzielania wywiady  do poważnego pisma wiec wiem co mowie ogólnie reportaż spełnił swoja misje warto sie pośmiać na końcu z nimi zwłaszcza jak wspomina o sasiedzie ktory też jest obserwatorem ufo swiateł , istna okolica ufo ludzi jak dla mnie bomba można zamieszkać w okolicy i już sie nigdy nie nudzić  no ale od czego jest inne medium Biggrin pozdrawiam

Portret użytkownika pasjonat

no... moj pies nawet sporo

no... moj pies nawet sporo rozumie... dla porownania...
 
"miałem juz doświadczenia z udzielania wywiady  do poważnego pisma wiec wiem co mowie ogólnie"
[ibimage==22614==400naszerokoscbeztxt==400naszerokosc==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika TheOgoras

hahaha niezła fota w sumie

hahaha niezła fota w sumie nie bawiłem sie nigdy demotywatorami (straszna dziecinada) ale ta mi sie nawet podoba co do cytatu był to The Times (możesz wieżyć lub nie twoja sprawa) w zwiazku z nadchodzącym głosowaniem nad niepodległością szkocji  tylko fotka troche lepsza od twojej była  co do psa to gratulacje mam nadzieje że odrobaczasz regularnie chyba że też lubisz jak coś cie gryzie  pozdrawiam i zdrówka życze

Strony

Skomentuj