Dziwne światła zaniepokoiły mieszkańców Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Niezwykła anomalia świetlna została zaobserwowana na niebie nad brytyjskim hrabstwem Oxfordshire. To osobliwe zjawisko zostało sfotografowane przez kilkunastu mieszkańców tego regionu którzy opublikowali swoje obserwacje na social mediach.

Zdarzenie miało miejsce 4 kwietnia bieżącego roku. Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na lokalnych stronach, niezwykła niebieska poświata pojawiła się na niebie późnym wieczorem, w okolicach godziny 23:30. Świadkowie twierdzą, że obiekt który emitował to światło poruszał się powoli po nocnym niebie a zdaniem niejakiego Liama Steersa, formacja świetlna przypominałą nieco oczy.

Na chwilę obecną nie wiadomo co spowodowało ten efekt choć na przestrzeni ostatnich kilku dni pojawiło się wiele teorii. Zgodnie z jedną z nich, niezwykła anomalia mogła pochodzić od samolotu transportowego brytyjskiego RAFu który posiada bardzo podobne w barwie błękitne światła. Problem z tą teorią polega jednak na tym, że żaden ze świadków nie słyszał odgłosów które mogłyby przypominać przelot samolotu.

Następna koncepcja została zaproponowana przez astronomkę Mary McIntryre, które stwierdziła że zjawisko zostało najpewniej spowodowane przez jakieś sztuczne źródło światła z poziomu Ziemi. Kobieta sugerowała iż tego typu światła są widoczne w przypadku rozmaitych imprez masowych. Nie da się ukryć iż to wyjaśnienie brzmi już o wiele bardziej prawdopodobnie, jednakże czy jest ono prawdziwe? O ile dziwna świetlna anomalia nie pojawi się tam po raz kolejny, odpowiedzenie na to pytanie może być dość trudne.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zoilk

Początek boleści

Początek boleści

8 Jezus odpowiedział: "Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: "Ja jestem" oraz: "Nadszedł czas". Nie chodźcie za nimi! 9 I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec". 10 Wtedy mówił do nich: "Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.

Prześladowanie uczniów

12 Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. 13 Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. 14 Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. 15 Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić. 16 A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. 17 I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. 18 Ale włos z głowy wam nie zginie. 19 Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.

Portret użytkownika Alojzy

Trochę ciężko mi uwierzyć w

Trochę ciężko mi uwierzyć w tak mocne niebieskie światła samolotu. We mgle/chmurach to raczej sprawdzają się jak najdłuższe fale światła, więc bardziej czerwone niż niebieskie/fioletowe. Dodatkowo mózg dobiera ostrość i poczucie odległości na barwach żółtych , więc taka łuna tylko by myliła pilotów. Takie coś chętnie bym zobaczył na własne oczy.

Portret użytkownika ffdf

1 Czerwca wszyscy głodujemy

1 Czerwca wszyscy głodujemy żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. Zapraszam do wspólnej głodówki. Zapraszam wszystkich do wspólnego protestu żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci, razem protestujmy, głodujmy oraz nadajmy na żywo na YouTube oraz organizujmy protesty w swoich okolicach. możecie protestować nawet w domu wystarczy nadawać na żywo na YouTube, Facebooku lub innych stronach internetowych tylko żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. 
Napiszcie kartony z napisami - Usunąć telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Bo telewizor to wynalazek

Bo telewizor to wynalazek Szatana! Widzioł to kto, coby we takim pudle małe ludziki gadały i łaziły, a jak siem łobudowe od tylca zdejmnie to unych nijak w środku ni ma! Czary diabelskie! A jak do onego wody świencuny naloć to łogień szczela i dym plugawy leci, na znak wygnania diaboła! Tedy więc une grzeszne pudła wyciepnąć trza ze szpitali, bo dzieciaczki nam powciąga bez ekran do Piekła, jako we filmidle "Poltergajst" beło! Jament!

 

Skomentuj