Dziwne sylwetki pojawiły się na niebie nad Nowym Jorkiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nowojorczycy analizują dziwne zjawisko na niebie nad miastem, które przyciąga także uwagę ludzi na całym świecie. Przez pewien czas w jeden z czerwcowych dni br. w chmurach widać było wyraźnie cienie, przypominające humanoidy.

 

 

 

Na niebie pojawił się jakby tłum ogromnych stworzeń, który z zainteresowaniem przyglądał się temu, co dzieje się na Ziemi. To zaskakujące zdarzenie uwiecznił jeden z fotografów. Na zdjęciu widać sylwetki, które niektórzy kojarzą z wizytą obcych. Poza tym niemal natychmiast pojawiły się różne założenia dotyczące natury tego zjawiska.

 

Wielu zwolenników ma wersja alternatywnych światów. Granica między nimi w pewnych momentach może być cieńsza i te światy są wówczas widoczne dla siebie nawzajem. Pragmatycznie myślący uważają jednak, że nowojorczycy oglądali zwykły miraż i chociaż zdarza się to bardzo rzadko, nie należy tego kojarzyć ze zjawiskiem mistycznym.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika nobezjaj

ja myślę, że to pierwszy

ja myślę, że to pierwszy objaw, gdy ktoś właśnie podsiadł minimalne zdolności w Corel Draw ewentualnie Photoshop Fool Kochani, jeśli już lubicie takie sensacje, to zainteresujcie się obróbką zdjęć etc. bo to co tu wrzucacie nadaje się działu " lol" a nie " intrygujące " Wink i czyni ten portal wyjątkowo niepoważnym Wink Pozdrawiam.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

5.25...12.08.16: Prawdą

5.25...12.08.16: Prawdą jednakowosz jest,że ONI...widzą i wiedzą o nas  WSZYSTKO!Tylko,że wiekszość z was nie wierzy w nich ani takie cuda...a jako wiadomo: GŁUPI jak...???

  Cóż: Patrzą i czekają kiedy wreszcie zaczniecie mądrzeć !CZAS....niestety kurczy się wam w ekspresowym tempie ! 7 wizji Granhama(?): 6-ta=?CLINTON u koryta=OKRUTNA wielce... a 7:ma???SA:KRA.KRA...czyli?Ogrom:NY...HHuk ...dym i pożoga a potem?CISZA...aa aa...

Ps: rok 2016...jak pamiętam...miał być Wyjątkowy...A nie(lee...) jest?A jaki będzie !!!

5.32...Ur.Bi RA_Z w 53?

Portret użytkownika jaa

postać na środku przypomina

postać na środku przypomina papieża z Polski. Może to coś, co wierzący w niebo określają właśnie jako życie w niebie? W takim razie możliwe, że piekło też można by w ten sposób dostrzec. Z drugiej strony. To może być przykład na to, że ci, którzy mówią o życiu po śmierci w niebie nie mówili tego bezzasadnie, bo takich widoków mogło być dawniej dużo więcej.

Portret użytkownika jaa

zakładając, że to prawdziwe

zakładając, że to prawdziwe zdjęcia, można by przyjąć, że albo to projekcja czyichś myśli, albo obraz rzeczywistych postaci, tyle, że niekoniecznie cielesnych organizmami takimi jakie mamy tu. Środkowa postać, zakładając, że to postać, przypomina jakby strojem i wyglądem, pana znanego jako papież, z pochodzenia Polak. Jakby nie było, to mógłby to być jakiś przykład udowadniający, że ludzie twierdzący, że po śmierci niektórzy ludzie żyją w niebie, ma jakieś uzasadnienie. Bo, może takich "zjawisk" było kiedyś więcej i może były dla ludzi żyjących na powierzchni ziemi wystarczającym na to dowodem. Gdyby tak, to w takim razie być może też możliwe byłoby, że opisy ludzi "żyjących" "pod powierzchnią ziemi", czyli w tak zwanym piekle, też maja jakieś swoje uzasadnienie.

Skomentuj