Dziwne sylwetki pojawiły się na niebie nad Nowym Jorkiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Nowojorczycy analizują dziwne zjawisko na niebie nad miastem, które przyciąga także uwagę ludzi na całym świecie. Przez pewien czas w jeden z czerwcowych dni br. w chmurach widać było wyraźnie cienie, przypominające humanoidy.

 

 

 

Na niebie pojawił się jakby tłum ogromnych stworzeń, który z zainteresowaniem przyglądał się temu, co dzieje się na Ziemi. To zaskakujące zdarzenie uwiecznił jeden z fotografów. Na zdjęciu widać sylwetki, które niektórzy kojarzą z wizytą obcych. Poza tym niemal natychmiast pojawiły się różne założenia dotyczące natury tego zjawiska.

 

Wielu zwolenników ma wersja alternatywnych światów. Granica między nimi w pewnych momentach może być cieńsza i te światy są wówczas widoczne dla siebie nawzajem. Pragmatycznie myślący uważają jednak, że nowojorczycy oglądali zwykły miraż i chociaż zdarza się to bardzo rzadko, nie należy tego kojarzyć ze zjawiskiem mistycznym.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nobezjaj

ja myślę, że to pierwszy

ja myślę, że to pierwszy objaw, gdy ktoś właśnie podsiadł minimalne zdolności w Corel Draw ewentualnie Photoshop Fool Kochani, jeśli już lubicie takie sensacje, to zainteresujcie się obróbką zdjęć etc. bo to co tu wrzucacie nadaje się działu " lol" a nie " intrygujące " Wink i czyni ten portal wyjątkowo niepoważnym Wink Pozdrawiam.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

5.25...12.08.16: Prawdą

5.25...12.08.16: Prawdą jednakowosz jest,że ONI...widzą i wiedzą o nas  WSZYSTKO!Tylko,że wiekszość z was nie wierzy w nich ani takie cuda...a jako wiadomo: GŁUPI jak...???

  Cóż: Patrzą i czekają kiedy wreszcie zaczniecie mądrzeć !CZAS....niestety kurczy się wam w ekspresowym tempie ! 7 wizji Granhama(?): 6-ta=?CLINTON u koryta=OKRUTNA wielce... a 7:ma???SA:KRA.KRA...czyli?Ogrom:NY...HHuk ...dym i pożoga a potem?CISZA...aa aa...

Ps: rok 2016...jak pamiętam...miał być Wyjątkowy...A nie(lee...) jest?A jaki będzie !!!

5.32...Ur.Bi RA_Z w 53?

Portret użytkownika jaa

postać na środku przypomina

postać na środku przypomina papieża z Polski. Może to coś, co wierzący w niebo określają właśnie jako życie w niebie? W takim razie możliwe, że piekło też można by w ten sposób dostrzec. Z drugiej strony. To może być przykład na to, że ci, którzy mówią o życiu po śmierci w niebie nie mówili tego bezzasadnie, bo takich widoków mogło być dawniej dużo więcej.

Strony

Skomentuj